Nee, maar dat zijn Hamilton of Leclerc ook niet, en bij hun kwam het er ook niet uit vandaag. Het zijn gewoon listige omstandigheden en Checo is toch al niet zo'n held in de regen. Bovendien moest het per se in 1 rondje, dus wellicht waren z'n banden niet lekker op temperatuur of wat dan ook.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:42 schreef Perox het volgende:
[..]
Ja, maar PER is natuurlijk geen rookie, hè? Ik ben benieuwd of hij een momentje had o.i.d.
En? Was boodschappen doen.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:49 schreef ESF1Gamer het volgende:
Horner wordt geïnterviewd door Coulthard (te zien op F1TV)
Samen met de bodyguard Ricoquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 17:24 schreef golfer het volgende:
Wim-Lex en Amalia waren er vanmiddag ook:
[ afbeelding ]
En bijna elke andere omstandigheid en circuitquote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:42 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Niet comfortabel met de auto. Erg lastig in deze omstandigheden en circuit.
Random guy: "Hey Amalia, mag ik een fot-"quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 17:25 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Samen met de bodyguard Rico
En nog 2 inlooprondjes ook.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, maar 1.3 op een praktisch droge baan is wel heel extreem. Schumacheresque.
quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 17:25 schreef Adames het volgende:
[..]
En bijna elke andere omstandigheid en circuit
Per had 2 rondjes.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, maar dat zijn Hamilton of Leclerc ook niet, en bij hun kwam het er ook niet uit vandaag. Het zijn gewoon listige omstandigheden en Checo is toch al niet zo'n held in de regen. Bovendien moest het per se in 1 rondje, dus wellicht waren z'n banden niet lekker op temperatuur of wat dan ook.
quote:
Madrilaan.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:51 schreef Netsplitter het volgende:
De laatste kwestie waar de FIA voor moest gaan zitten was die tussen Oscar Piastri en Carlos Sainz. De Ferrari-coureur kwam tijdens de kwalificatie uit de pitlane, terwijl de McLaren-coureur in een traag rondje zat. Vlak voor de Hugenholtz kwam het duo elkaar tegen, waarbij de Australiër het gras werd opgeduwd. Sainz meldde meteen Piastri niet te hebben gezien. Desondanks blijft het incident niet onbestraft en moet de Madrilaan de portemonnee trekken. Hij krijgt niet alleen een reprimande, maar ook 5.000 euro boete voor het creëren van een "potentieel gevaarlijke situatie." Zijn zesde startpositie behoudt hij.
Motorsport.com
Sinds darts en PL bij via is, betrap ik mezelf er op dat 6x minder te kijken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Mss wil ik wel Premier League kijken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |