Tass: Groot Russisch maan-succes:> Landing ging sneller dan geplanned.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:07 schreef oheng het volgende:
De hoop voor de russische ruimtevaart is gecrashed op de maan.
Jammer joh.
			
			
			
			Rusland heeft tientallen miljoenen uitgemoord de afgelopen eeuw, en is daar aantoonbaar trots op.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat Rusland het hele Oekraense volk wil uitroeien klopt natuurlijk niet. Daarnaast stel ik alleen maar een vraag h, meer niet.
			
			
			
			Zoek eens op hoe de USSR huishield op plekken die ze overnamen. Hoe ze met zogenaamde “vijanden van het volk” omgingen. Die werden ter plekke zonder proces als beesten afgeschoten, ongewapende burgers, ouderen, kinderen, maakt niet uit.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat Rusland het hele Oekraense volk wil uitroeien klopt natuurlijk niet. Daarnaast stel ik alleen maar een vraag h, meer niet.
			
			
			
			We gaan zien hoeveel Rusland dat waard vindt.quote:Op zondag 20 augustus 2023 10:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hoeveel burgerslachtoffers is het waard om dat gebied terug te winnen?
[..]
.
			
			
			
			De holodomor heeft ook nooit echt plaatsgevonden. Dat was natuurlijk een onfortuinlijke samenloop van omstandigheden. Het was nooit Stalins intentie om Oekrane uit te wissen, net zoals dat nooit de intentie van Poetin is geweest.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:35 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Zoek eens op hoe de USSR huishield op plekken die ze overnamen. Hoe ze met zogenaamde “vijanden van het volk” omgingen. Die werden ter plekke zonder proces als beesten afgeschoten, ongewapende burgers, ouderen, kinderen, maakt niet uit.
Kijk eens wat de Russen hebben aangericht in plaatsen als Bucha. Er is helemaal niets veranderd. Het is gewoon een genocidaal kutvolk dat niets anders kan dan dood en verderf zaaien en niets positiefs brengt.
			
			
			
			Je linkje is uit 2016, maar gaat over iets uit 2006.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als je nou gewoon duidelijk bent en de bron vraagt (had ik er gelijk bij kunnen zetten) of je vraag stelt was het met 3 posten minder opgelost.
Ik bedoel Dit was 2016: https://www.bnnvara.nl/jo(...)orruptie-het-systeem
			
			
			
			In Rusland geven ze daar helaas niets om, die sturen zonder enig probleem talloze 18-jarigen naar het front en bombarderen burgers, dat was allang duidelijk. Maar mijn vraag was dan ook niet gericht aan Rusland maar aan een user hier op FOK!.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
We gaan zien hoeveel Rusland dat waard vindt.
En waaruit zou nu precies blijken dat Rusland NU (dus niet in de geschiedenis of specifieke incidenten) het HELE Oekraense volk zou willen uitmoorden? Dat was immers de claim en die is gewoon onjuist. En dan kan je dat draaien zoals je wilt, maar het lijkt er vooral op dat jijzelf niet goed genformeerd bent ofwel redeneert op basis van de onderbuik.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:29 schreef oheng het volgende:
[..]
Rusland heeft tientallen miljoenen uitgemoord de afgelopen eeuw, en is daar aantoonbaar trots op.
Deportaties zijn al gebeurd, en meer deportaties komen eraan.
Het is niet erg om vragen te stellen, maar doe dat dan, in plaats van je compleet ongeinformeerde mening te spuwen.
			
			
			
			Net zoiets als het bloedbad van Katyn. Gewoon de systematische moord op de complete bovenlaag van de Poolse samenleving, om een opstand tegen het communisme te smoren.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
De holodomor heeft ook nooit echt plaatsgevonden. Dat was natuurlijk een onfortuinlijke samenloop van omstandigheden. Het was nooit Stalins intentie om Oekrane uit te wissen, net zoals dat nooit de intentie van Poetin is geweest.
Al het bewijs dat hier langs is gekomen van het uitwissen van de Oekraense identiteit in bezet gebied is natuurlijk anti Rusland propaganda....
Of zoiets...
			
			
			
			Tja, een maanlander gemaakt van propjes aluminiumfolie.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:07 schreef oheng het volgende:
De hoop voor de russische ruimtevaart is gecrashed op de maan.
Jammer joh.
			
			
			
			Een onzinnige vraag, aangezien niemand op Fok daar invloed op heeft.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In Rusland geven ze daar helaas niets om, die sturen zonder enig probleem talloze 18-jarigen naar het front en bombarderen burgers, dat was allang duidelijk. Maar mijn vraag was dan ook niet gericht aan Rusland maar aan een user hier op FOK!.
[..]
			
			
			
			Had Oekraine al lang niet overlopen moeten zijn volgens deze "duider"?quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:07 schreef Lospedrosa het volgende:
[ twitter ]
Heerlijk die Fitty’s op Twitter.
Rob zijn reactie is ook wel lekker denigrerend.
[ twitter ]
			
			
			
			FTFYquote:Op zondag 20 augustus 2023 11:02 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Alle daar wonende Russische burgers omvolkers.
			
			
			
			"natuurlijk niet". Je klinkt als iemand die het moeilijk kan geloven maar alle acties van Rusland in de bezette gebieden, haar genocidale praat door de media/pr en de dagelijkse moordpartijen op burgers geven toch een ander signaal af. "natuurlijk niet" is geen sterke ontkrachting...quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat Rusland het hele Oekraense volk wil uitroeien klopt natuurlijk niet. Daarnaast stel ik alleen maar een vraag h, meer niet.
			
			
			
			Rob kent maar 2 woorden, namelijk “patstelling” en “escalatie”. En dat herhaalt hij al 1,5 jaar.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:49 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Had Oekraine al lang niet overlopen moeten zijn volgens deze "duider"?
Ik ken net zo veel waarde toe aan het inzicht van een Fok!ker die zich verdiept heeft in de oorlog. But thats just me.
			
			
			
			Hier is nog een linkje voor de andere mensen hier op Fok, maar niet voor jou, want jij geeft zelf 0 informatie en het is duidelijk dat jij hier met een verborgen agenda komt. Met je "ik stel alleen maar vragen".quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
En waaruit zou nu precies blijken dat Rusland NU (dus niet in de geschiedenis of specifieke incidenten) het HELE Oekraense volk zou willen uitmoorden? Dat was immers de claim en die is gewoon onjuist. En dan kan je dat draaien zoals je wilt, maar het lijkt er vooral op dat jijzelf niet goed genformeerd bent ofwel redeneert op basis van de onderbuik.
			
			
			
			
			
			
			
			Best wel oude kreten uit deze topic: meeste mensen associeren genocide met de bekende kampen waar je in de oven eindigd. En dan ook meteen dat minder dan dat geen genocide kan zijn.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:44 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In Rusland geven ze daar helaas niets om, die sturen zonder enig probleem talloze 18-jarigen naar het front en bombarderen burgers, dat was allang duidelijk. Maar mijn vraag was dan ook niet gericht aan Rusland maar aan een user hier op FOK!.
[..]
En waaruit zou nu precies blijken dat Rusland NU (dus niet in de geschiedenis of specifieke incidenten) het HELE Oekraense volk zou willen uitmoorden? Dat was immers de claim en die is gewoon onjuist. En dan kan je dat draaien zoals je wilt, maar het lijkt er vooral op dat jijzelf niet goed genformeerd bent ofwel redeneert op basis van de onderbuik.
			
			
			
			Een verborgen agenda? ..quote:Op zondag 20 augustus 2023 12:00 schreef oheng het volgende:
[..]
Hier is nog een linkje voor de andere mensen hier op Fok, maar niet voor jou, want jij geeft zelf 0 informatie en het is duidelijk dat jij hier met een verborgen agenda komt. Met je "ik stel alleen maar vragen".
[url="Oproep tot genocide door russische politici"]https://khpg.org/en/1608810723[/url]
En dit is alweer meer dan een jaar oud.
Hier een tip voor je: sla eens een geschiedenisboek open, dan leer je nog eens wat.
			
			
			
			Nogmaals. Bucha, Izyum, hoe duid je dat dan? De martelkamers, de filtratiekampen, de standrechtelijke executies, het seksueel misbruik van kleine kinderen?quote:Op zondag 20 augustus 2023 12:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een verborgen agenda? ..
Het is niet meer dan logisch dat als iemand een claim maakt dat n land een ander land totaal probeert uit te roeien, er hier tenminste enige bewijzen van mogen worden geleverd. En die bewijzen zijn op dit moment simpelweg niet overtuigend. Wat natuurlijk niet wil zeggen dat Rusland zich schuldig maakt aan allerlei walgelijke schendingen van de mensenrechten, ook dat is allang duidelijk. Maar dat is iets anders dan een heel land van ruim 40 miljoen mensen even etnisch te willen zuiveren.
			
			
			
			Heb je de Amerikaanse maanlander wel eens gezien? De wanden van de Eagle waren net zo dik als die van een frisdrankblikje. Ik heb dat ding in Seattle in het luchtvaartmuseum zien hangen, nog niet misschien dat ik daar in zou kruipen.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, een maanlander gemaakt van propjes aluminiumfolie.
Daar trapten ze in de jaren zestig al niet in, laat staan in 2023...
![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			https://nos.nl/artikel/24(...)bezoek-aan-nederlandquote:De Oekraense president Zelensky is geland in Eindhoven voor een tweede bezoek aan Nederland sinds het uitbreken van de oorlog met Rusland. Demissionair premier Rutte ontvangt hem rond het middaguur op de militaire vliegbasis in Eindhoven. Later geeft het staatshoofd van Oekrane een persconferentie.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Walgelijke oorlogsmisdaden, maar geen bewijs een heel land te willen uitroeien.quote:Op zondag 20 augustus 2023 12:10 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Nogmaals. Bucha, Izyum, hoe duid je dat dan? De martelkamers, de filtratiekampen, de standrechtelijke executies, het seksueel misbruik van kleine kinderen?
			
			
			
			
			
			
			
			Dus ze moeten eerst een heel land uitroeien voor je het als bewijs ziet? Soortgelijke verhalen zie je in ALLE bezette gebieden.quote:Op zondag 20 augustus 2023 12:16 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Walgelijke oorlogsmisdaden, maar geen bewijs een heel land te willen uitroeien.
			
			
			
			Deporteren en uitroeien van de lokale bevolking en deze vervangen door omvolkers is al eeuwenlang een Russische koloniale strategie, dat is ook nu niet anders.quote:Op zondag 20 augustus 2023 12:19 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dus ze moeten eerst een heel land uitroeien voor je het als bewijs ziet? Soortgelijke verhalen zie je in ALLE bezette gebieden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |