vouwen mocht nietquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:21 schreef 5thencounter het volgende:
Jaja, ik zag het wel...![]()
[ afbeelding ]
Vroeg ik ook, waarschijnlijk is het al the real deal.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:36 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Is dit meteen echt of eerst nog oefenen?
voor het eggiequote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:36 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Is dit meteen echt of eerst nog oefenen?
dat door de lengte buigen is alleen maar nadeel volgens mij. veel minder wrijving/weerstandquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:38 schreef Tascha071 het volgende:
Imi lijkt t wel door te hebben. De kaarten moeten elkaar niet raken. Maar t lukt nirt
Ze moeten 3 van die dingen bouwen? Dat lijkt me redelijk onmogelijk als ik dit zo zie.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:39 schreef MacDeMarco het volgende:
Denk je na die eerste ''yes eindelijk gehaald'' moet je er nog twee
quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:40 schreef tonja het volgende:
[..]
Ze moeten 3 van die dingen bouwen? Dat lijkt me redelijk onmogelijk als ik dit zo zie.
In dit tempo duurt het eerder 24 dagenquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:40 schreef Effekieke het volgende:
Is het toch nog een 24 uur opdracht 😀
Misschien staan ze daar nog als het programma is afgelopen.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:40 schreef Effekieke het volgende:
Is het toch nog een 24 uur opdracht 😀
Ik dacht dat er gezegd was niet afleidenquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:42 schreef MacDeMarco het volgende:
Ik hoorde iemand ''Immi'' fluisteren?
Mag dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |