Nee logisch, je kunt zondag om 22 uur ook niet zo maar nog even het voorvak bij Billie in met 8 man. Kind of the same.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 10:41 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Altijd wel een plekje. Maar ook wel eens gehad dat er nog een groep mensen bij elkaar wilde staan ergens op vrijdagmiddag, dat kan iets lastiger zijn als je op camping 2/3 wil staan.
"In de gids worden verschillende tips gegeven: begin de ochtend met yoga, drink niet elke dag alcohol en vergeet niet je eigen snackjes mee te nemen, zoals dadels en snoeptomaatjes."quote:Op woensdag 16 augustus 2023 10:52 schreef beantherio het volgende:
Niet vergeten om de kamillethee mee te nemen he? Anders krijg je ruzie met de dames van The Green Hapiness.
Denk een van de pareltjes van deze editie, lekker meebouncen op hun dubsteppy techno.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 11:14 schreef viagraap het volgende:
Wisten jullie al dat ¥///0 $#£[[ in feite Two Shell is? Komen veelvuldig voorbij in de dj sets van Four Tet, Joy Orbison, Kelly Lee Owens en dergelijke. Ik ga daar na Underworld even kijken.
Thanks voor de tip. Tevens ook user vlagraap.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 11:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Denk een van de pareltjes van deze editie, lekker meebouncen op hun dubsteppy techno.
Tuurlijkquote:Op woensdag 16 augustus 2023 12:42 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is het ook mogelijk om bijvoorbeeld vrijdagavond aan te komen op de camping en zondagavond te vertrekken?
Al wil je vrijdagmiddag weer weg.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 12:42 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is het ook mogelijk om bijvoorbeeld vrijdagavond aan te komen op de camping en zondagavond te vertrekken?
Nee het is net hotel california wat op maandag ochtend pas met grof geweld ontruimd wordt.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 12:42 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is het ook mogelijk om bijvoorbeeld vrijdagavond aan te komen op de camping en zondagavond te vertrekken?
Het is geen gijzeling.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 12:42 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is het ook mogelijk om bijvoorbeeld vrijdagavond aan te komen op de camping en zondagavond te vertrekken?
Ik heb dit ook al acht edities geroepen en denk daar sinds ik vader ben net anders over. Dan backfired die grote mond wel in je vaste groep moet ik zeggenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:23 schreef Simmertje het volgende:
Je krijgt wel een ander bandje als je pas op vrijdag aankomt en zondag alweer weggaat. Zodat iedereen op het festival kan zien dat je geen ekte bent.
Ik vind de vrijdag juist de leukste dag. Zeker als het zo warm wordt vind ik de zondag gewoon kut.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:26 schreef Niveath het volgende:
[..]
Ik heb dit ook al acht edities geroepen en denk daar sinds ik vader ben net anders over. Dan backfired die grote mond wel in je vaste groep moet ik zeggen![]()
Zondag is wel traditioneel de leukste dag, en vooral nacht.
Het lijkt nu vrijdag het warmst te worden, vooral in de nacht ook nog.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:30 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik vind de vrijdag juist de leukste dag. Zeker als het zo warm wordt vind ik de zondag gewoon kut.
Klinkt wel lekker, dus nu twijfel ik heel tussen wat jij noemt en John Coffey (totaal iets anders natuurlijk). Na ¥///0 $#£[[ staat Bambii in de India en dat lijkt me ook wel een feestje. Daarna in ieder geval naar Palms Trax in de Bravo.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 11:14 schreef viagraap het volgende:
Wisten jullie al dat ¥///0 $#£[[ in feite Two Shell is? Komen veelvuldig voorbij in de dj sets van Four Tet, Joy Orbison, Kelly Lee Owens en dergelijke. Ik ga daar na Underworld even kijken.
Neequote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:21 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het is geen gijzeling.![]()
Of misschien toch wel? Mentaal dan: als je niet de volledige duur van het festival hebt bijgewoond ben je dan wel echt "op Lowlands geweest"?
Toen de afgelopen dagen duidelijk werd dat er nog allerlei kaarten beschikbaar waren twijfelde ik ook even. Maar ik doe het toch niet: het programma is het gewoon net niet voor me. En inmiddels past het ook niet meer in mijn planning: ik zou dan op korte termijn van alles moeten verzeten voor de komende 2 dagen. Volgend jaar misschien weer.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:46 schreef brother52 het volgende:
[..]
Nee
Nah, ok. Je mag het dan voor de helft meetellen.
Was niet van plan om te gaan maar ben nu toch heel hard aan het twijfelen om toch nog een kaartje te halen.
Kan dan alleen pas vrijdag laat of zaterdagochtend die kant op, het is te kort dag om vrij te kunnen krijgen.
Kan ik mijn 20e edities nog steeds niet vol maken, blijf dan steken op 19,5 keer.
ik krijg alleen maar meer zin in John Coffey!quote:Op woensdag 16 augustus 2023 11:12 schreef Simmertje het volgende:
[..]
"In de gids worden verschillende tips gegeven: begin de ochtend met yoga, drink niet elke dag alcohol en vergeet niet je eigen snackjes mee te nemen, zoals dadels en snoeptomaatjes."
Kreeg kippenvel op een negatieve manier.
Misschien dat dit toch wel meevalt. Veel kaarten opgekocht door bots misschien?quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:35 schreef KingRadler het volgende:
Waarom zijn de kaarten die terug zijn gekomen zo flink gedaald kwa prijs.
Er zijn toch genoeg mensen die graag naar Lowlands willen.
Maar waar hebben deze bots op gewacht? Maandenlang kon je makkelijk je kaart kwijt voor 400 euro.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:41 schreef beantherio het volgende:
[..]
Misschien dat dit toch wel meevalt. Veel kaarten opgekocht door bots misschien?
Dat heerlijke gevoel wanneer je vrijdag het terrein oploopt met alle energie nog en ontzettend hyped bent voor de eerste act die je gaat bezoeken.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:47 schreef manny het volgende:
Vrijdag is de dag / avond wat mij betreft. Tegen alle goede voornemens in veel te hard gaan. Veel te vroeg al pieken. Angstaanjagende hoeveelheid munten / geld er doorheen jagen. Zaterdag proberen die piek weer te halen. Zondag is een gevecht.
Best kansloos eigenlijk, maar wel lekker
Dat hoop ik van welquote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:59 schreef H0D3NPYL het volgende:
Staan nog talloze tweedehands kaarten te koop, waarvan de verkoop om 5:00 sluit. Die prijs moet nog onwijs kelderen lijkt me
De eerste act die je wil zien, hoor je te missen.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:06 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Dat heerlijke gevoel wanneer je vrijdag het terrein oploopt met alle energie nog en ontzettend hyped bent voor de eerste act die je gaat bezoeken.
Hehe. Klopt.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 17:04 schreef brother52 het volgende:
[..]
De eerste act die je wil zien, hoor je te missen.
De acts die ik mis zijn vaak in de vooravond. "even uurtje terug biertje doen bij de tent" en dan zit je eigenlijk wel lekker. Daardoor vorig jaar fred again gemistquote:Op woensdag 16 augustus 2023 17:04 schreef brother52 het volgende:
[..]
De eerste act die je wil zien, hoor je te missen.
Terug naar de tent? Is dat een optie dan?quote:Op woensdag 16 augustus 2023 18:00 schreef Simmertje het volgende:
[..]
De acts die ik mis zijn vaak in de vooravond. "even uurtje terug biertje doen bij de tent" en dan zit je eigenlijk wel lekker. Daardoor vorig jaar fred again gemist![]()
Elk jaar probeer ik het anders aan te pakken en elk jaar faalt dat.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:47 schreef manny het volgende:
Vrijdag is de dag / avond wat mij betreft. Tegen alle goede voornemens in veel te hard gaan. Veel te vroeg al pieken. Angstaanjagende hoeveelheid munten / geld er doorheen jagen. Zaterdag proberen die piek weer te halen. Zondag is een gevecht.
Best kansloos eigenlijk, maar wel lekker
Wij vrijwilligen meestal op vrijdag. Donderdag op de heenweg een sixpackje, koud bier op de camping, goede zin, te laat slapen altijd brak op vrijdag. Dienst is een gevecht, zaterdag topdag, zondag nog meer gevecht.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:47 schreef manny het volgende:
Vrijdag is de dag / avond wat mij betreft. Tegen alle goede voornemens in veel te hard gaan. Veel te vroeg al pieken. Angstaanjagende hoeveelheid munten / geld er doorheen jagen. Zaterdag proberen die piek weer te halen. Zondag is een gevecht.
Best kansloos eigenlijk, maar wel lekker
Ze zijn blijkbaar allemaal geen 18 meer als we de verhalen lezen over hoe slecht ze tegen feesten kunnen. Laat ze nog maar even uitslapen..quote:Op donderdag 17 augustus 2023 09:06 schreef beantherio het volgende:
Wakker worden lui! Jullie moeten naar Biddinghuizen!
Ik vond Fred again helemaal niet zo bijzonder maar ik was wel de enige geloof ikquote:Op woensdag 16 augustus 2023 18:00 schreef Simmertje het volgende:
[..]
De acts die ik mis zijn vaak in de vooravond. "even uurtje terug biertje doen bij de tent" en dan zit je eigenlijk wel lekker. Daardoor vorig jaar fred again gemist![]()
Men gaat wel steeds vroeger voor m'n gevoel. Vorig jaar was het middag 3 uur al enorm zoeken naar een tentplek (uiteindelijk camping 0 beland)quote:Op donderdag 17 augustus 2023 10:11 schreef KingRadler het volgende:
de wegen staan vast richting LL maar dat is toch elk jaar zo
Die tweedehands-markt is een golfbeweging heb ik het idee. Zoals dit jaar komen kaarten voor een spot-prijs beschikbaar de week van tevoren. Volgend jaar gaan veel mensen daarop gokken, en daalt de prijs helemaal niet zo hard in de week voor Lowlands. Jaar daarna iedereen weer in paniek-modus op de tweedehands-markt. Etc.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:35 schreef KingRadler het volgende:
Waarom zijn de kaarten die terug zijn gekomen zo flink gedaald kwa prijs.
Er zijn toch genoeg mensen die graag naar Lowlands willen.
Vond ik op DTRH ookquote:Op donderdag 17 augustus 2023 10:31 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik vond Fred again helemaal niet zo bijzonder maar ik was wel de enige geloof ik
Je bent al bijna 60?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 12:32 schreef Simmertje het volgende:
Wij gaan zo. Voor het eerst met de camper als een echte boomer.
Chillste wat er is.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 12:32 schreef Simmertje het volgende:
Wij gaan zo. Voor het eerst met de camper als een echte boomer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |