Goedemorgen.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:38 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Kan ik mij voorstellen. Heb je wel eer van je werk
allicht beter dan die kleine pipo uit de loodsquote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:38 schreef FreshFruit het volgende:
Kimmy W heeft een nieuwe lover.Knappe vent wel.
Deze is 2x zo groot!quote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:43 schreef cinsan het volgende:
[..]
allicht beter dan die kleine pipo uit de loods
En onder de 50?quote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:38 schreef FreshFruit het volgende:
Kimmy W heeft een nieuwe lover.Knappe vent wel.
quote:
Denk het wel.En wat Chea post.quote:
Omdat ze aangaf liever oudere mannen te hebben (nooit begrepen)quote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:50 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Geen idee, ziet eruit als een 30-er.
Ze is 28? Dus kids toen hij 41/42 was.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 10:33 schreef xdiashalizx het volgende:
Mirthe geeft aan geen kinderen te willen, maar even daarna zegt ze 'als ik binnen 6 jaar het gevoel niet krijg dan neem ik geen kinderen' , ze geeft aan geen oude moeder te willen zijn.
Haar pa is 70 jaar, kan dan niet meer oppassen, dan gaan haar ouders vergeetachtig worden...
Best 'oude' ouders voor zo'n jong meisje...
Ja, beide. Rechts meer dan links.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 10:19 schreef magnaal het volgende:
[..]
Zou hij niet aan allebei de knieen pijn hebben? Ik zag toen hij op de loopband stond nog, dat hij ze beiden ingepakt had en er ijs op ging. Als hij weer thuis is, even naar laten kijken, want het is vervelend als je jong bent en knie problemen hebt. Ik heb twee kunstknietjes dus...
Ook prachtig haar idd maar dat van Wendy is makkelijker te bewerken.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:40 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Goedemorgen.![]()
Babette heeft ook mooi dik haar. Weet niet of een kapper daar blij mee is maar IK vind het in ieder geval om jaloers op te worden.
Dat is toch logisch?quote:Op woensdag 2 augustus 2023 10:09 schreef Rhosyn het volgende:
Meerdere bewoners maken brood in de keuken.
Het valt mij op dat als er beeld op de keuken komt er altijd een afwas staat.
Sasha zuigt energie.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 11:12 schreef lojanda het volgende:
[..]
Zij heeft in zoveel dingen geen zin en laat dan ook altijd heel goed merken.
Ik kan me heel goed voorstellen dat er bewoners zijn die geen zin hebben in dat middeleeuwse feest gezien de laatste evenementen die Bern heeft georganiseerd. Er waren bewoners die zich waanden op een kinderfeestje.
Maar als het niet precies gaat zoals Sasha het wil of in haar hoofd heeft dan loopt ze met een chagrijnig smoelwerk rond van heb ik jou daar
Ze weet het zelf en wil er echt iets aan gaan doen. Dat siert haar ook wel weer vind ik.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 12:04 schreef realkijkers het volgende:
[..]
Sasha zuigt energie.
Heb niks tegen haar maar niet te lang in mijn buurt zo'n type
evennementen van bern vind ik geen kinderfeestjes , maar ja sommige zielepoten uit de loods houden meer van zuipfestijnquote:Op woensdag 2 augustus 2023 12:04 schreef realkijkers het volgende:
[..]
Sasha zuigt energie.
Heb niks tegen haar maar niet te lang in mijn buurt zo'n type
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |