Dat vergelijk slaat nergens op. Ouders of geliefde.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:06 schreef potjecreme het volgende:
Ik vind het stom dat de vrouwen zo worden veroordeeld om het feit dat ze niet meteen met hun geliefde breken. Je kan iemand zijn gedrag veroordelen en nog steeds van de persoon houden. Moeten Thijs zijn ouders hem verbannen en niet meer hun zoon noemen?
Dat bepaalt iedereen voor zich.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:24 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat vergelijk slaat nergens op. Ouders of geliefde.
Ouders die hem niet meer hun zoon noemen. Ja leuk, het blijft hoe dan ook je zoon.
Met een geliefde is dat nogal anders.
Als mijn geliefde graag met 14 jarigen over vingeren praat dan is de liefde zo over dus dan is de term geliefde ook zo voorbij.
Eens. En als Igone er uiteindelijk voor kiest om definitief bij hem weg te gaan, dan hoop ik dat het haar eigen, weloverwogen keuze is. En niet ingegeven door deze druk vanuit RTL Boulevard, de Telegraaf en/of social media. Oh, en de Mediacourant.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:30 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dat bepaalt iedereen voor zich.
Het is bovendien ook weer niet zo dat Thijs een soort Marc Dutroux is ofzo. Om de zaak maar een klein beetje te nuanceren.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:06 schreef potjecreme het volgende:
Ik vind het stom dat de vrouwen zo worden veroordeeld om het feit dat ze niet meteen met hun geliefde breken. Je kan iemand zijn gedrag veroordelen en nog steeds van de persoon houden. Moeten Thijs zijn ouders hem verbannen en niet meer hun zoon noemen?
Denk dat je nog zou schrikken hoeveel brave huisvaders die voorkeur hebben.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:24 schreef Noek het volgende:
[..]
Als mijn geliefde graag met 14 jarigen over vingeren praat dan is de liefde zo over dus dan is de term geliefde ook zo voorbij.
Oh nee hoor, ik schrik daar niet van.quote:Op donderdag 27 juli 2023 12:08 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Denk dat je nog zou schrikken hoeveel brave huisvaders die voorkeur hebben.
Op pornosites is ‘barely 18’ nog steeds een van de populairste zoektermen. Dat is niet omdat die mannen allemaal geilen op meisjes die net 18 zijn geworden. Als de legale leeftijdsgrens drie jaar lager had gelegen hadden ze daar op gezocht.
En dit krijgt nog likes ook.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:59 schreef Ronald het volgende:
[..]
Het is bovendien ook weer niet zo dat Thijs een soort Marc Dutroux is ofzo. Om de zaak maar een klein beetje te nuanceren.
Ja hallo, Hitler was geen Mao.quote:Op donderdag 27 juli 2023 12:34 schreef Noek het volgende:
[..]
En dit krijgt nog likes ook.![]()
Mafkezen. Je hoeft hier nl geen vergelijk te maken.
Dutroux was nu ook weer geen Hitler om die zaak maar een klein beetje te nuanceren.
Stel je even aan.quote:Op donderdag 27 juli 2023 12:39 schreef potjecreme het volgende:
Alsof het rechtssysteem geen nuances kent. Maar op een forum mag je niet nuanceren.
Nuancering is juist niet nodig in een zaak als deze.quote:Op donderdag 27 juli 2023 11:59 schreef Ronald het volgende:
[..]
Het is bovendien ook weer niet zo dat Thijs een soort Marc Dutroux is ofzo. Om de zaak maar een klein beetje te nuanceren.
Voor de mensen nabij Thijs wel.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:10 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Nuancering is juist niet nodig in een zaak als deze.
Hopelijk doet Katja dat ook. Was gister op haar Insta gaan kijken. Snap niet dat mensen haar gaan lastig vallen.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:21 schreef SEMTEX het volgende:
Igone de Jongh heeft zo te zien alle comments op Insta uitgezet.
Eerder ook over hoe sommige mensen hier hier dat doen. Maar familie is natuurlijk anders. Moeilijk.quote:
Ik snap niet dat die Katja die Nena ging lastigvallen om vervolgens in een interview Nena weg te zetten als verward meisje. Katja had net als heel veel anderen gewoon beter haar muil kunnen houden.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:23 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hopelijk doet Katja dat ook. Was gister op haar Insta gaan kijken. Snap niet dat mensen haar gaan lastig vallen.
Waarbij Nena dit vd week nog aangaf dit onhandig te hebben aangepakt.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:20 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Godskolere wat heb ik fout gezeten door die Nena te beschuldigen van leugens. Ik had nooit verwacht dat die Thijs zo' n smerige achterbakse goorlap was/is. En nee ik ben geen fan van hem.![]()
Dat gezegd hebbende heb ik nog steeds wel een mening over hoe aandachtsgeil die Nena alles heeft aangepakt op Twitter en Tiktok. Het ging maar door en hield niet op. Tel daarbij alles wat je op internet kon vinden over hoe enorm verliefd ze was, zelfs jaren later nog.. Maar goed, ik zat fout over haar, punt. Durf ik toe te geven.
Podcast met Belleman;
https://www.telegraaf.nl/(...)ur-taakstraf-terecht
https://www.telegraaf.nl/(...)ke-straf-werd-geeist
Thijs is een smeerpijp, dat staat buiten kijf. De hysterie alsof hij god weet ik wat allemaal heeft gedaan met die meiden is imo behoorlijk over de top.
Er zijn mensen die ergere dingen hebben gedaan en er beter mee weg zijn gekomen..
Dat doe ik zelf ook. Ik maak voor mijzelf een daderprofiel en weeg dat op een schaal. Je hebt een schoft en je hebt een schoft.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:24 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Eerder ook over hoe sommige mensen hier hier dat doen. Maar familie is natuurlijk anders. Moeilijk.
Ja. Soms ook moeilijk als in "met wie ga je om" als je weet dat iemand niet koosjer is. In dit geval zou ik de vriendschap met Gijs verbreken denk ik.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:31 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dat doe ik zelf ook. Ik maak voor mijzelf een daderprofiel en weeg dat op een schaal. Je hebt een schoft en je hebt een schoft.
Doen we dat niet allemaal? Ieders schaal is anders afgesteld. Dat zorgt voor discussie.
Kan ik met mijn hoofd ook niet bij.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:29 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik snap niet dat die Katja die Nena ging lastigvallen om vervolgens in een interview Nena weg te zetten als verward meisje. Katja had net als heel veel anderen gewoon beter haar muil kunnen houden.
https://www.linda.nl/nieu(...)r-ex-verward-meisje/
Dat is idd bizar. En blijkbaar was het een raar gesprek. En met welk doel? Gedrag ex man uitleggen?quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:29 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik snap niet dat die Katja die Nena ging lastigvallen om vervolgens in een interview Nena weg te zetten als verward meisje. Katja had net als heel veel anderen gewoon beter haar muil kunnen houden.
https://www.linda.nl/nieu(...)r-ex-verward-meisje/
Nee, het gaat niet over de slachtoffers maar over de dader. Waarom zou iemand nog bij de dader blijven. Dan kan je zeggen dat het geen monster is alla Dutroux. Niemand heeft het erover dat de slachtoffers hun bek moeten houden.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:35 schreef Noek het volgende:
En fantastisch hoe zij als een labiel varken werd neergezet en hier nu dagen later diezelfde mensen de aan de drugszittende engnek al aan het verdedigen zijn. Over labiel gesproken.
En nog maar eens. 3 meisjes. 3! Niet 1.
Vader van een 13 jarig meisje die zn leuter laat zien aan pubers. Maar Dutroux, die was pas erg.
Dus of die 3 even hun muil willen houden want zo erg was het nu ook weer niet.
Ik denk eerder om hun dochter Sammie te willen beschermen.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:39 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat is idd bizar. En blijkbaar was het een raar gesprek. En met welk doel? Gedrag ex man uitleggen?
Dan moet je niet persoonlijk als Katja en ex vrouw contact gaan zoeken met het slachtoffer. Dat is dom en raar als dit allemaal speelt.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:44 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[..]
Ik denk eerder om hun dochter Sammie te willen beschermen.
Daarbij was het Nena die aan fokking Storyweer haar verhaal ging doen en daar kwam de reactie van Katja op.
Wat voor goede intenties zitten er in met een fles wijn op jankend het slachtoffer van je ex-man bellen?quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:49 schreef -Spring het volgende:
Het was allesbehalve handig van Katja, maar in haar geval kan ik me dan nog wel inleven in haar goede intenties.
Edit: in eerste instantie, he. Toen ze het eerste contact zocht.
Ik kan me gewoon niet voorstellen dat ze dat heeft gedaan om Nena een kutgevoel te geven. Dat het niet handig was staat buiten kijf.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:55 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Wat voor goede intenties zitten er in met een fles wijn op jankend het slachtoffer van je ex-man bellen?
Ik denk ook niet dat zij haar belde om een naar gevoel te geven. Maar wat ga je zeggen? Het slachtoffer zit midden in de rechtszaak.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:57 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik kan me gewoon niet voorstellen dat ze dat heeft gedaan om Nena een kutgevoel te geven. Dat het niet handig was staat buiten kijf.
Er had idd echt iemand die telefoon uit haar handen moeten rukken.quote:Op donderdag 27 juli 2023 13:59 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat zij haar belde om een naar gevoel te geven. Maar wat ga je zeggen? Het slachtoffer zit midden in de rechtszaak.
Dat denk ik vaak. Er is toch wel iemand in je omgeving die zegt "slecht idee!".quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:03 schreef -Spring het volgende:
[..]
Er had idd echt iemand die telefoon uit haar handen moeten rukken.
Ze is zelf verantwoordelijkquote:Op donderdag 27 juli 2023 14:03 schreef -Spring het volgende:
[..]
Er had idd echt iemand die telefoon uit haar handen moeten rukken.
Tuurlijk is ze zelf verantwoordelijk.quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:11 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ze is zelf verantwoordelijk
Verder is het gewoon intimidatie zo iets
Hm ja het zou kunnen alleen voor mij heeft ze de schijn wat tegen inmiddels, doordat ze al eerder potentiële slachtoffers tekort heeft gedaanquote:Op donderdag 27 juli 2023 14:19 schreef -Spring het volgende:
[..]
Tuurlijk is ze zelf verantwoordelijk.
Ik denk dat ze in een dronken, emotionele bui echt de illusie heeft gehad dat ze Nena een hart onder de riem kon steken of zo.
Voor de volledigheid: ik denk dat dit de reden is, maar ik vind het geen excuus.
Oh, dat wist ik niet. Wat dan?quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:21 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hm ja het zou kunnen alleen voor mij heeft ze de schijn wat tegen inmiddels, doordat ze al eerder potentiële slachtoffers tekort heeft gedaan
Ken ik ook niet dat verhaal.quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:21 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hm ja het zou kunnen alleen voor mij heeft ze de schijn wat tegen inmiddels, doordat ze al eerder potentiële slachtoffers tekort heeft gedaan
Een tijd terug was er een zaak over seksueel overschrijdend gedrag van eoa man, welke een vriend van haar is, en toen kwam zo ook niet te best in de media. Is nog wel een topic over hier maar ik weet niet meer wie de (vermeende)dader was in die zaak.quote:
Welquote:
Wat ik net post. Maar goed zij was toen en nu ook niet de dader.quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:36 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik volg haar niet. Wat is het verhaal dan?
Had deze post gemist. Okay. Wss ook uit 'dommigheid'. Ze is niet dom.quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:35 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Een tijd terug was er een zaak over seksueel overschrijdend gedrag van eoa man, welke een vriend van haar is, en toen kwam zo ook niet te best in de media. Is nog wel een topic over hier maar ik weet niet meer wie de (vermeende)dader was in die zaak.
https://www.mediacourant.(...)offer-job-gosschalk/quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:36 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik volg haar niet. Wat is het verhaal dan?
Ja dat idee heb ik idd ook, ze helemaal niet dom en juist vrij gehaaid.quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:42 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Had deze post gemist. Okay. Wss ook uit 'dommigheid'. Ze is niet dom.
Ja dat was hem idd.quote:Op donderdag 27 juli 2023 14:42 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
https://www.mediacourant.(...)offer-job-gosschalk/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |