Als je daar 2 weken vantevoren heen gaat zou je daar toch geen last van moeten hebben? Of speelt dat zo erg mee?quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:25 schreef TheVulture het volgende:
Wel interessant om te zien hoe de Australische ploeg volgend jaar voor de dag komt in een andere tijdzone. Heb het idee dat ze op de Spelen in Europa altijd een paar tandjes minder zijn.
Wel uitstekend gezwommen, zowel qua indeling als qua tijd. Dik PR dacht ik?quote:
Je zou zeggen van niet nee, maar het is wel mijn gevoel dat ze altijd wat minder zijn op de OS die niet in hun eigen buurt worden gehouden.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:27 schreef RipCity het volgende:
[..]
Als je daar 2 weken vantevoren heen gaat zou je daar toch geen last van moeten hebben? Of speelt dat zo erg mee?
Australiaantjes hebben toch ook wel een paar keer relatief matig gepresteerd in die tijd.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:27 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Heeft die wel al lang mazzel.
Marchand zit eigenlijk toch in Amerika qua training? Dus daar heeft Jacco dan nog minder credits van.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Alsof Australië niet in de 20 jaar daarvoor al aardig schroeide in het zwembad. Jacco wordt overschat. Nu heeft ie ook gewoon de mazzel dat Marchand smerig goed is.
Jacco is gewoon goed in centen harken. Slim.
Aan de andere kant, 'de Spelen in Europa', dan heb je 2012, 2004 en 1992 als vorige edities....dat zijn toch elke keer hele andere generaties, en is ook nu weer totaal anders, ik denk dat het weinig zegtquote:Op woensdag 26 juli 2023 13:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je zou zeggen van niet nee, maar het is wel mijn gevoel dat ze altijd wat minder zijn op de OS die niet in hun eigen buurt worden gehouden.
Goed verhaal.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wel uitstekend gezwommen, zowel qua indeling als qua tijd. Dik PR dacht ik?
Tja, het punt is toch een beetje dat je het maximale eruit haalt lijkt me. Als je PR in de 1:56 staat is 1:53 zwemmen (wat nodig was voor een medaille) nou niet echt realistischquote:
Je zou zeggen dat spelen in (Zuid-)Amerika ook niet bepaald gunstig zijn omdat Amerika dan harder zou schroeien.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Aan de andere kant, 'de Spelen in Europa', dan heb je 2012, 2004 en 1992 als vorige edities....dat zijn toch elke keer hele andere generaties, en is ook nu weer totaal anders, ik denk dat het weinig zegt
Grousset, maar dat was op de 50 vlinder.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:30 schreef TheVulture het volgende:
Hoeveel medailles heeft de Franse ploeg nu eigenlijk dit toernooi? Het is volgens mij ook echt Marchand en voor de rest niet veel bijzonders
Was een grapje naar aanleiding van Pieter zijn woorden vanochtend.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tja, het punt is toch een beetje dat je het maximale eruit haalt lijkt me. Als je PR in de 1:56 staat is 1:53 zwemmen (wat nodig was voor een medaille) nou niet echt realistisch
Extra vleugels, DQquote:
Die badmutskleur helpt ook niet mee.quote:
Valt toch allemaal wel mee?quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:36 schreef Szura het volgende:
De 100m heeft weleens sprekendere namen gehad
Einde tijdperk De Waardquote:Op woensdag 26 juli 2023 13:39 schreef Pino112 het volgende:
Einde tijdperk Toussaint
Begin tijdperk De Waard
Maakt toch wel continue verkeerde keuzes ipv een steady trainingsbasis, ondertussen ook al 29 dus die zal haar top wel hebben gehad.quote:
We hebben voor het eerst sinds tijden weer een aantal zwemmers die niet alleen maar op de vrije slag meekunnen, er zit juist een stijgende lijn in de prestatiesquote:Op woensdag 26 juli 2023 13:39 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Het Nederlandse zwemmen is wel hard het Judo aan het achterna gaan qua gebrek aan prestaties in vergelijking met de jaren '00.
Laat hem lekker zeverenquote:Op woensdag 26 juli 2023 13:41 schreef TheVulture het volgende:
[..]
We hebben voor het eerst sinds tijden weer een aantal zwemmers die niet alleen maar op de vrije slag meekunnen, er zit juist een stijgende lijn in de prestaties
Tsja, daar werd je minimaal geholpen door uitzonderlijk talent.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:39 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Het Nederlandse zwemmen is wel hard het Judo aan het achterna gaan qua gebrek aan prestaties in vergelijking met de jaren '00.
Het zit nu juist weer in een stijgende lijn.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:39 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Het Nederlandse zwemmen is wel hard het Judo aan het achterna gaan qua gebrek aan prestaties in vergelijking met de jaren '00.
Apart begin van een artikel over iemand die in de finale een PR zwemtquote:Bijrol Steenbergen in WK-finale 200 vrij, O'Callaghan zwemt wereldrecord
Marrit Steenbergen heeft tijdens de wereldkampioenschapen zwemmen in Fukuoka niet kunnen verrassen op de 200 meter vrije slag. De 23-jarige Friezin tikte in de finale aan in 1.55,51 en eindigde daarmee als vijfde.
NOSquote:Op woensdag 26 juli 2023 13:47 schreef Szura het volgende:
[..]
Apart begin van een artikel over iemand die in de finale een PR zwemt
Stil protest van de NOS tegen de woorden van Pieter.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:47 schreef Szura het volgende:
[..]
Apart begin van een artikel over iemand die in de finale een PR zwemt
Aan de andere kant, in het judo met z'n achten de finale in is ook zo wat, dus is je finalekans sowieso al wat kleiner.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij Judo hebben we toch op mondiaal niveau in 10 jaar uberhaupt maar 2 finales gehaald? Dat is toch wel matiger dan bij het zwemmen.
Nouja, we hebben ook wel vaker top 2 gehaald in die tijd. Alleen Kamminga al is al zo vaak tweedes geweest.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Aan de andere kant, in het judo met z'n achten de finale in is ook zo wat, dus is je finalekans sowieso al wat kleiner.
Judo was ook altijd wel de sport van uitschieters, ook 20 jaar geleden. Toen hadden we bij het zwemmen echte toppers als Van den Hoogeband en De Bruijn.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij Judo hebben we toch op mondiaal niveau in 10 jaar uberhaupt maar 2 finales gehaald? Dat is toch wel matiger dan bij het zwemmen.
Het zou wel lekker zijn als er volgend jaar eindelijk weer eens een vinale wordt gehaald. Iedere keer wat brons schrapen is ook zo karig.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:54 schreef Felagund het volgende:
[..]
Judo was ook altijd wel de sport van uitschieters, ook 20 jaar geleden. Toen hadden we bij het zwemmen echte toppers als Van den Hoogeband en De Bruijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |