Ja, dit wilde ik ook nog zeggen.quote:Op maandag 24 juli 2023 12:18 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Het lijkt me ontzettend vermoeiend om met iemand buiten je gezin in huis te wonen. Kudo's dat je dat volhoudt.
Die wetenschap is onderdeel van het probleem. Je wilt meer maar je hoeft niet meer maar toch wil je meer maar je doet minder.quote:Op maandag 24 juli 2023 13:15 schreef Vanyel het volgende:
Voor mijn gevoel liggen de verwachtingen die velen van jullie hebben over wat je allemaal moet doen om het goed genoeg te doen behoorlijk hoog.
Mijn kind zei gister, toen Mrs V wat opruimde en schoonmaakte voor haar schoonouders
Maham, dat die mensen met pensioen zijn en daarom de hele dag tijd hebben om hun huis mooi te maken, betekent toch niet dat ons huis er ook zo uit moet zien. Iedereen is anders hoor!
Nee eigenlijk vrij laat, door het klussen weinig tijd gehad.quote:Op zondag 23 juli 2023 22:55 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Zijn jullie in december begonnen ofzo?
Ik was wat laat dit jaar, ok, maar mijne beginnen net. Eerste 2, 3 snackkomkommertjes pas.
Ik heb er 3 in de kas en 2 buiten. Helpt nietquote:Op maandag 24 juli 2023 13:19 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nee eigenlijk vrij laat, door het klussen weinig tijd gehad.
Maar dit was wel in de kas, maar ook de plant buiten geeft al een tijdje steady een paar snackkomkommers per week.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |