Wees blij dat het wordt uitgezonden.quote:Op zaterdag 22 juli 2023 17:25 schreef wimderon het volgende:
Wordt weer doorbijten met José als commentator.
Ik vind het niks en helemaal niks.quote:
Nu er voor, de rest is teruggepakt.quote:
Nee, problemen met het vliegtuig.quote:Op zaterdag 22 juli 2023 18:28 schreef Dale__Cooper het volgende:
Hadden jullie wel beeld van de koers? Ik had ook alleen de finish. Wel een sterke sprint van Ganna zo van de kop.
Nou ja, op 35km-300m voor de finish na dan.quote:Op zaterdag 22 juli 2023 17:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Wees blij dat het wordt uitgezonden.
Ach de rest van het deelnemersveldquote:Op zaterdag 22 juli 2023 22:18 schreef Koffieplanter het volgende:
Pogchamp staat volgende week aan de start van een heel grote wedstrijd. Dan denkt u: San Sebastian! Nee, helaas. Hij doet mee aan de officiële Europese Kampioenschappen klimmen. Ja, echt. Een wedstrijd het snelst de Passo del San Gottardo oprijden.
Dan hebben de overige deelnemers wel heel weinig kans, tenzij Vingegaard of Roglic meedoen, maar dat lijkt me sterk.quote:Op zaterdag 22 juli 2023 22:18 schreef Koffieplanter het volgende:
Pogchamp staat volgende week aan de start van een heel grote wedstrijd. Dan denkt u: San Sebastian! Nee, helaas. Hij doet mee aan de officiële Europese Kampioenschappen klimmen. Ja, echt. Een wedstrijd het snelst de Passo del San Gottardo oprijden.
Maar de wereldkampioenschappen zijn voor de Vuelta.quote:Op zondag 23 juli 2023 11:31 schreef Mani89 het volgende:
Ik krijg zojuist door dat Remco de Vuelta skipped om zich maximaal te kunnen voorbereiden op het WK en de Tour of Guangxi.
Ik verwacht eigenlijk wel dat Roglic daar beter gaat zijn dan Vingegaard. Jonas lijkt me toch iemand die op zijn allerbest is als hij zich mentaal maandenlang kan voorbereiden op een koers en volgens een vast plan kan werken. Zo wel bizar zijn als hij het niveau van de Tour ook doodleuk weer in de Vuelta kan aantikken.quote:Op zondag 23 juli 2023 11:44 schreef Marcoss het volgende:
Vingegaard
Die had ik niet aan zien komen. Al is het afwachten of hij, zoals Roglic, 2 grote rondes achter elkaar op topniveau kan presteren
quote:Op zondag 23 juli 2023 11:52 schreef Koffieplanter het volgende:
Roglic en Vingegaard, Ayuso en Almeida, Thomas en Martinez, Vlasov en Uijtdebroeks, Carapaz en Carthy, Remco en ...... Vansevenant?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net efkes anges
Roglic heeft de Giro gedaan en zit redelijk wat tijd tussen de Giro en de Vuelta. Vingegaard komt net uit de Tour gerold. Denk dat 'ie gaat knechten voor Roglic.quote:Op zondag 23 juli 2023 11:44 schreef Marcoss het volgende:
Vingegaard
Die had ik niet aan zien komen. Al is het afwachten of hij, zoals Roglic, 2 grote rondes achter elkaar op topniveau kan presteren
Het wordt weer een massasprintquote:Op zondag 23 juli 2023 17:16 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Moeite waard om de player aan te slingeren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |