Begint zoiets niet heel klein en raken ze zelf niet steeds dieper verstrikt in hun eigen leugens?quote:Op donderdag 20 juli 2023 20:36 schreef Halcon het volgende:
[..]
Denk dat er wel wat meer schroeven los zitten bij dat soort lui dan alleen geen zin meer om op verjaardagen te zeggen dat ze nog geen relatie, koophuis, kinderen, etc. hebben.
Kerel in kwestie had wel allerlei gedoe met ex-en. Dat was wel echt. Rechtszaken, aangiftes, etc.
jaquote:Op donderdag 20 juli 2023 21:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Begint zoiets niet heel klein en raken ze zelf niet steeds dieper verstrikt in hun eigen leugens?
Ze heeft ontslag gekregen omdat ze onterecht zwangerschapsverlof had opgenomen en heb er nooit weer wat van gehoord. Was toen voor mij ook vakantiewerk.quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:51 schreef Pruim het volgende:
[..]
😱 Hoe is dat afgelopen? Dat is wel iets anders dan een verhaaltje verzinnen online vind ik.
Omdat het helemaal niet hoeft te kloppen, men verzint er hier gewoon een heleboel zaken bijquote:Op donderdag 20 juli 2023 18:06 schreef oppiedoppie het volgende:
En waarom verzint iemand zoiets op een forum als dit?
Doet me denken aan die guys and dolls docu, waar die mannen hele levens faken met hun realdollquote:Op donderdag 20 juli 2023 20:54 schreef Pruim het volgende:
Volgens mij komen dat soort dingen heel vaak voor. Ik denk dat het ergens te maken kan hebben met een bepaalde druk of verwachting van de buitenwereld dat mensen liegen over een relatie hebben oid.
Maargoed als je hele zwangerschappen (dus ook met nep buik?), relaties en verhalen gaat verzinnen voor langere tijd dan is er wel meer aan de hand. Dat is verdrietig.
Ik had overigens een mannelijke collega die altijd net wat te sterke verhalen had. Vaak mbt materialistische zaken, geld, etc. Dat klopte ook nooit, maar hij leek er wel zelf in te geloven. Tsja ik liet hem maar in z’n waarde daarin.
Had je dit niet kunnen bedenken voordat je je zwanger liet schopppen?quote:Op woensdag 19 juli 2023 11:49 schreef olijf09 het volgende:
Hij wil wel heel graag samen verder maar ik twijfel nog best wel.
Ze had zich op de mouw laten spelden dat hij onvruchtbaar was geworden.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 14:47 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Had je dit niet kunnen bedenken voordat je je zwanger liet schopppen?
Arm kind.
No way dat dit geen troll is.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 14:58 schreef Viv het volgende:
[..]
Ze had zich op de mouw laten spelden dat hij onvruchtbaar was geworden.
Klein weet ik hiet. Ze willen zich vaak succesvoller voordoen dan ze zijn. Maar het is wel zo dat ze leugens verklaren met nog meer leugens, waardoor ze er inderdaad steeds dieper in verstrikt raken.quote:Op donderdag 20 juli 2023 21:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Begint zoiets niet heel klein en raken ze zelf niet steeds dieper verstrikt in hun eigen leugens?
Wat dus gek is omdat hij al 3 kinderen heeft, terwijl hij onvruchtbaar is door chemo in zijn jeugd. En zij moet wel van die kinderen hebben geweten.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 14:58 schreef Viv het volgende:
[..]
Ze had zich op de mouw laten spelden dat hij onvruchtbaar was geworden.
Dat dikgedrukte is niet gezegd.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 17:32 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Wat dus gek is omdat hij al 3 kinderen heeft, terwijl hij onvruchtbaar is door chemo in zijn jeugd. En zij moet wel van die kinderen hebben geweten.
Olijfje, de soep wordt niet zo heet gegeten als ie wordt opgediend. Concentreer jij je nou op je relatie en je kind(eren). Zie mijn onderschrift ... de tweede regel ....quote:Op woensdag 19 juli 2023 12:00 schreef olijf09 het volgende:
[..]
Moet vernieuwd worden. M'n vriend heeft zich er niet aan gehouden en de zorg was dus niet 50/50. Daarom in deze situatie heeft ze best veel poten om op te staan als ze er iets mee wil doen.
Heeft ze ook 'voor de grap' mee gedreigd toen hij het baby nieuws met haar deelde gisteren.
Ze is niet amused over het nieuws en wil eigenlijk niet dat hun kinderen omgaan met het nieuwe kind ofzo en heel haar leven zou nu een chaos zijn met deze verandering.
Gekke is dat zij destijds ook buiten de boot gepist heeft en hun jongste kind niet van mijn vriend is maar hij wel de vaderrol op zich heeft genomen toen.
Laat je niet voor de gek houden met verzonnen verhalen bedoel je.quote:Op maandag 24 juli 2023 08:44 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Laat je niet gek maken,Laat en maak vooral jezelf niet gek
IK ga in dat soort gevallen nog een stap verder. Het interesseert me niet of het waar is of niet. Gaat mijn ene oor in, mijn andere uit. Focus, concentreer je op jezelf en eventuele kinderen, wat goed en gezond is voor jou en je kinderen.quote:Op maandag 24 juli 2023 08:47 schreef daNpy het volgende:
[..]
Laat je niet voor de gek houden met verzonnen verhalen bedoel je.
Veel woorden om helemaal niks te zeggen. Chapeau.quote:Op maandag 24 juli 2023 08:53 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
IK ga in dat soort gevallen nog een stap verder. Het interesseert me niet of het waar is of niet. Gaat mijn ene oor in, mijn andere uit. Focus, concentreer je op jezelf en eventuele kinderen, wat goed en gezond is voor jou en je kinderen.
Dat houdt ook in teken geen vreemde contracten en dingen die je niet waar kunt maken als puntje bij paaltje komt. Wees praktisch en pragmatisch. En mannen, dat werkt ook uitstekend voor mannen! Met of zonder kinderen, in relaties enz.
Ok LinkedIn, puike post weer.quote:Op maandag 24 juli 2023 08:53 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
IK ga in dat soort gevallen nog een stap verder. Het interesseert me niet of het waar is of niet. Gaat mijn ene oor in, mijn andere uit. Focus, concentreer je op jezelf en eventuele kinderen, wat goed en gezond is voor jou en je kinderen.
Dat houdt ook in teken geen vreemde contracten en dingen die je niet waar kunt maken als puntje bij paaltje komt. Wees praktisch en pragmatisch. En mannen, dat werkt ook uitstekend voor mannen! Met of zonder kinderen, in relaties enz.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |