Als ie nu nog voor de knaken kiest is het wel erg tegenstrijdig om het op de kwaliteit van de selectie te gooien.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 07:37 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Als Tadic nu naar Besiktas of naar Saudi Arabi gaat dan is zijn hele redenering toch gewoon bullshit? Als hij nu bij een club tekent die CL speelt en betere potentie heeft dan Ajax dan snap ik het weer wel.
Ik wacht nog even af voordat ik hem ga verheerlijken of afvallen.
Ik krijg altijd gelijk dat is algemeen bekendquote:Op zaterdag 15 juli 2023 01:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ik begrijp niet waarom de selectie zo matig is. Zou @:klaasweetalles dan toch gelijk hebben
Verschrikkelijkquote:Op zaterdag 15 juli 2023 09:51 schreef Oriente het volgende:
Van der Sar is overgebracht naar een Nederlands ziekenhuis. Ligt nog altijd op de IC.
Als Alvarez en Kudus zometeen weg zijn is Taylor onze manquote:Op zaterdag 15 juli 2023 09:48 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wie hebben we nou nog over die een beetje kan voetballen? en dan bedoel ik niet iemand die eens in de zoveel wedstrijden iets laat zien, maar iemand die er iedere week staat.
Misschien dat hij was gebleven voor CL en een realistische kans op de titel. Maar als je voor de derde plek speelt en Europa League, dat hij liever in Saudi-Arabi gaat spelen. Besiktas zou ik wel een opvallende keus vinden aangezien hij daar ook niet even meer dan 6,5 miljoen per jaar gaan opstrijken. Turkse clubs verdienen goed, maar echt niet zo goed.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 07:37 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Als Tadic nu naar Besiktas of naar Saudi Arabi gaat dan is zijn hele redenering toch gewoon bullshit? Als hij nu bij een club tekent die CL speelt en betere potentie heeft dan Ajax dan snap ik het weer wel.
Ik wacht nog even af voordat ik hem ga verheerlijken of afvallen.
Die 6,5 is wel erg veel trouwens, ik dacht hij op 4,5 zat, wat voor Ajax ook al heel veel is.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 10:35 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Misschien dat hij was gebleven voor CL en een realistische kans op de titel. Maar als je voor de derde plek speelt en Europa League, dat hij liever in Saudi-Arabi gaat spelen. Besiktas zou ik wel een opvallende keus vinden aangezien hij daar ook niet even meer dan 6,5 miljoen per jaar gaan opstrijken. Turkse clubs verdienen goed, maar echt niet zo goed.
Dat vind ik ook een raar verhaal, ik wist niet beter dan dat onze 'topspelers' ergens in de 4 zaten qua salaris.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 10:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die 6,5 is wel erg veel trouwens, ik dacht hij op 4,5 zat, wat voor Ajax ook al heel veel is.
Waarschijnlijk bonus regelingen ofzoquote:Op zaterdag 15 juli 2023 10:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dat vind ik ook een raar verhaal, ik wist niet beter dan dat onze 'topspelers' ergens in de 4 zaten qua salaris.
Hoezo moet hij kampioen gaan worden?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 07:47 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Hij moet sowieso kampioen gaan worden komend seizoen, anders staat ie voor lul. Om kampioen te worden moet ie naar een grote club gaan, die hebben geen trek meer in een bejaarde speler. Dus dan gaat hij uiteindelijk naar een competitie die nog beroerder is dan de onze.
Ho Ho het is pas 15 juli tijd genoeg om alles te reparerenquote:
Werd een paar terug nog door de Telegraaf gemeld. Natuurlijk de vraag wat hier precies van klopt, maar met allerlei bonussen zou het mij eerlijk gezegd niet verbazen. Dat ga dus niet even terugverdienen in Turkije, zelfs 4,5 wordt al lastig.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 10:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die 6,5 is wel erg veel trouwens, ik dacht hij op 4,5 zat, wat voor Ajax ook al heel veel is.
quote:Op vrijdag 14 juli 2023 22:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is pas 14 juli joh we hebben geen haast.
quote:Op vrijdag 14 juli 2023 22:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
MIKA GODTS GAAT HET DOEN SAMEN MET HATO JA TOCHHHH ALLES OP DE JEUGD JAJAJJAJA RATATATATA KOMT HELEMAAL GOED DIT SEIZOEN.
Op je teentjes getrapt jochie?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 11:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ho Ho het is pas 15 juli tijd genoeg om alles te repareren
En wat intereseert het hem iets of jullie zijn beredenering vinden kloppen of niet?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 08:15 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Als ie nu nog voor de knaken kiest is het wel erg tegenstrijdig om het op de kwaliteit van de selectie te gooien.
Ik heb er gewoon al het vertrouwen in, komt helemaal goed, we mogen absoluut niet nu kritisch zijn want we hebben nog 4 weken tot de competitie begint dus tijd zat, de jeugd heeft de toekomst en we worden gewoon kampioenquote:Op zaterdag 15 juli 2023 11:57 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
[..]
[..]
Op je teentjes getrapt jochie?
Ik heb maar n stand en dat is janken boehoe alles is kut ontsla ze allemaalquote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik heb er gewoon al het vertrouwen in, komt helemaal goed, we mogen absoluut niet nu kritisch zijn want we hebben nog 4 weken tot de competitie begint dus tijd zat, de jeugd heeft de toekomst en we worden gewoon kampioen
Blijkbaar wilde de helft van de jonge gasten niet meer mee het krachthonk in. Zegt ook wel weer genoeg, ongemotiveerde selectie.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:24 schreef Ramboetan het volgende:
Tadic is dan wel 34 jaar oud, maar hij oogt een stuk fitter dan de meeste voetballers die eind 20 zijn. Lijkt alsof hij nog wel een paar jaar mee kan. Is ook letterlijk noot geblesseerd. Ik zou het wel weten als club zijnde.
Hij was een keer of vijf per wedstrijd geblesseerd, maar dat is weer iets anders.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:24 schreef Ramboetan het volgende:
Tadic is dan wel 34 jaar oud, maar hij oogt een stuk fitter dan de meeste voetballers die eind 20 zijn. Lijkt alsof hij nog wel een paar jaar mee kan. Is ook letterlijk noot geblesseerd. Ik zou het wel weten als club zijnde.
quote:Drietal Ajacieden wil na vertrek van Tadic ‘liever vandaag dan morgen weg’
Het vertrek van Dusan Tadic heeft voor een sneeuwbaleffect gezorgd bij Ajax, zo onthult clubwatcher Mike Verweij in de podcast Kick-off van De Telegraaf. Edson lvarez, Mohammed Kudus en Davy Klaassen willen nu ‘liever vandaag dan morgen’ vertrekken bij de Amsterdammers. “De sneeuwbal is aan het rollen”, zegt Verweij.
Tadic kon zich niet vinden in het aankoopbeleid van Ajax en vond het niveau van de selectie ondermaats. De aanvoerder liet daarom vrijdag zijn contract ontbinden en gaat nu in de laatste fase van zijn carrire op zoek naar een uitdaging elders. Verweij vertelt in zijn podcast dat het vertrek van Tadic voor een sneeuwbaleffect zorgt in de Johan Cruijff ArenA. “Wat wel een gevaar is van deze situatie bij Ajax... Kijk, die sneeuwbal is aan het rollen.”
Ik heb wel van hem genoten, 18/19 was hij echt geweldig, die wedstrijd tegen Real wow, vorig seizoen deelde hij in de malaise.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij was een keer of vijf per wedstrijd geblesseerd, maar dat is weer iets anders.
Het is alsnog opvallend dat hij dan gewoon 11 keer weet te scoren en goed is voor 18 (!) assists in de competitie.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb wel van hem genoten, 18/19 was hij echt geweldig, die wedstrijd tegen Real wow, vorig seizoen deelde hij in de malaise.
Bizar hoe goed hij toen was. Dat hij een goede speler was wisten we wel maar dat het wereldklasse zou worden had ik in ieder geval niet verwacht.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb wel van hem genoten, 18/19 was hij echt geweldig, die wedstrijd tegen Real wow, vorig seizoen deelde hij in de malaise.
Ja huilende heimwee Davy wil weg?quote:
Zeker, ook wel het type speler waar toen op werd gemikt geloof ik. Geen wereldtop maar wel eronder. Al is dat hele aansluiting vinden bij de Europese top wel een vrij kansloze opgave gebleken.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb wel van hem genoten, 18/19 was hij echt geweldig, die wedstrijd tegen Real wow, vorig seizoen deelde hij in de malaise.
Dat aansluiten bij de Europese top is natuurlijk een doel je kan slechts zeggen we zijn tevreden waar we nu zijn.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Zeker, ook wel het type speler waar toen op werd gemikt geloof ik. Geen wereldtop maar wel eronder. Al is dat hele aansluiting vinden bij de Europese top wel een vrij kansloze opgave gebleken.
Zo lang je een Eredivisie club bent kan je moeilijk Europese top worden/blijven.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Zeker, ook wel het type speler waar toen op werd gemikt geloof ik. Geen wereldtop maar wel eronder. Al is dat hele aansluiting vinden bij de Europese top wel een vrij kansloze opgave gebleken.
Nee dat was wat utopisch, als je nu ook weer ziet wat er aan spelers naar de zandbak gaat, dat heeft ook weer invloed op wat er hier in NL aan aardige spelers nog gaat blijven. Meer dan een opleider voor de grotere competities ga je niet worden.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Zeker, ook wel het type speler waar toen op werd gemikt geloof ik. Geen wereldtop maar wel eronder. Al is dat hele aansluiting vinden bij de Europese top wel een vrij kansloze opgave gebleken.
Wellicht dat het in de toekomstige opzet wel wat makkelijker wordt om je in de subtop te melden, en dat was ook al moeilijk zat de laatste 20 jaarquote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee dat was wat utopisch, als je nu ook weer ziet wat er aan spelers naar de zandbak gaat, dat heeft ook weer invloed op wat er hier in NL aan aardige spelers nog gaat blijven. Meer dan een opleider voor de grotere competities ga je niet worden.
Ach altijd prikt er toch wel een club doorheen. Ook daar vlak onder.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Wellicht dat het in de toekomstige opzet wel wat makkelijker wordt om je in de subtop te melden, en dat was ook al moeilijk zat de laatste 20 jaar
Ik neem aan dat als NL clubs 80-90 miljoen gaan krijgen dit bij clubs uit A landen 150+ gaat zijn, dus kloofverkleinend zal het niet echt worden, je kan financieel misschien wat beter op tegen de middenmoters uit de topcompetities die geen CL spelen.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Wellicht dat het in de toekomstige opzet wel wat makkelijker wordt om je in de subtop te melden, en dat was ook al moeilijk zat de laatste 20 jaar
Dat laatste doel ik ook meer op ja.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik neem aan dat als NL clubs 80-90 miljoen gaan krijgen dit bij clubs uit A landen 150+ gaat zijn, dus kloofverkleinend zal het niet echt worden, je kan financieel misschien wat beter op tegen de middenmoters uit de topcompetities die geen CL spelen.
Ik denk dat je als Ajacied gezegend mag zijn als Davy Klaassen weggaat.quote:
Hij heeft wel een beetje een Almerehoofd.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:17 schreef alopio het volgende:
[..]
Ik denk dat je als Ajacied gezegend mag zijn als Davy Klaassen weggaat.
En waar denkt Davy trouwens heen te gaan? Zit toch niemand op hem te wachten? Dat gaat toch weer ergens onderkantje Bundesliga worden? Klaassen mag in zn handjes klappen dat die bij Ajax zit
Om in je selectie te hebben prima maar het zou geen basisspeler moeten zijn.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:17 schreef alopio het volgende:
[..]
Ik denk dat je als Ajacied gezegend mag zijn als Davy Klaassen weggaat.
En waar denkt Davy trouwens heen te gaan? Zit toch niemand op hem te wachten? Dat gaat toch weer ergens onderkantje Bundesliga worden? Klaassen mag in zn handjes klappen dat die bij Ajax zit
Tsja, ik zou dan liever kiezen voor een jeugdspeler.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Om in je selectie te hebben prima maar het zou geen basisspeler moeten zijn.
Weet ik niet, voor een jeugdspeler is banken ook niet zo goed, dan kan die beter minuten maken in jong.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 14:38 schreef alopio het volgende:
[..]
Tsja, ik zou dan liever kiezen voor een jeugdspeler.
Hier heeft Sandman wel een punt Scorpiequote:Op zaterdag 15 juli 2023 12:19 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik heb maar n stand en dat is janken boehoe alles is kut ontsla ze allemaal![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Daar wordt je wel eerste mee hoor.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 10:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als Alvarez en Kudus zometeen weg zijn is Taylor onze man![]()
Vriend, op de vraag of er 1 lichtpuntje te noemen valt nu, kwam men met het antwoord dat het “pas” half juli is.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 14:47 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Hier heeft Sandman wel een punt Scorpie
Waar heb jij het over..Alvarez en Kudus zijn totaal verschillende spelers dan Taylor. Daarnaast zijn Branco en Tahirovic al gekomen.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:32 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Daar wordt je wel eerste mee hoor.
Van het rechter rijtje.
Ligt er ook aan hoe je wil/kan spelen. Met veel voetballers om hem heen kun je veel hebben aan een type Klaasen/Van de Beek die vaak goed in de 16 opduiken. Met bijna allemaal non-voetballers achter hem (of zelf opgesteld als een van de twee zessen heb je er weinig aan. En voor een bankzitter verdient hij natuurlijk veel te veel.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Om in je selectie te hebben prima maar het zou geen basisspeler moeten zijn.
Maar verder is er geen paniek hier hoor, alleen bezorgdheidquote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vriend, op de vraag of er 1 lichtpuntje te noemen valt nu, kwam men met het antwoord dat het “pas” half juli is.
Dit zijn duistere tijden mijn beste, en als je dat wil afdoen als gejank prima, maar ga dan over 3 maanden niet hier komen verkondigen dat het slecht is. Iedereen kan op zijn vingers natellen dat dit een gigantisch kut seizoen gaat worden.
jij hebt een rare voorstelling van paniek iig.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar verder is er geen paniek hier hoor, alleen bezorgdheid.
Kijk eens naar je eigen clubje waar jankbal Simons nog steeds maar niet beslist wat hij gaat doenquote:
Jammer dat tadic weggaatquote:
Ziet er niet veelbelovend uit ja. En het beetje krediet dat Mike heeft is flinterdun, twee nederlagen of gelijke spelen de eerste zeven wedstrijden en hij hangt bij de achterban.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vriend, op de vraag of er 1 lichtpuntje te noemen valt nu, kwam men met het antwoord dat het “pas” half juli is.
Dit zijn duistere tijden mijn beste, en als je dat wil afdoen als gejank prima, maar ga dan over 3 maanden niet hier komen verkondigen dat het slecht is. Iedereen kan op zijn vingers natellen dat dit een gigantisch kut seizoen gaat worden.
Blijkbaar mag je de feiten niet benoemen want dan ben je "in paniek" ofzo. Dus gewoon bek dicht en net doen alsof het geen implosie is die zich voor onze ogen aan het voltrekken is, misschien helpt het?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:21 schreef Malavita het volgende:
[..]
jij hebt een rare voorstelling van paniek iig.
Denk dat Tadic al zijn gewonnen prijzen bij Ajax wel iets leuker vind. Maar je kan je maar ergens bezig mee houden hequote:
Je denkt dat moord en brand schreeuwen op een forum wel helptquote:Op zaterdag 15 juli 2023 17:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Blijkbaar mag je de feiten niet benoemen want dan ben je "in paniek" ofzo. Dus gewoon bek dicht en net doen alsof het geen implosie is die zich voor onze ogen aan het voltrekken is, misschien helpt het?
Je hebt gelijk, doek het forum maar op.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:03 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Je denkt dat moord en brand schreeuwen op een forum wel helpt?
Nee vooral laten bestaan, aandoenlijk dit.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:30 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, doek het forum maar op.
Tadic wil versterkingen om weer kampioen te worden. Dat ie geen CL zal spelen weet hij al 2 maanden, dus je geeft een kul reden op. Hij heeft nooit geroepen dat ie weggaat omdat ze dit jaar geen CL spelen. En onzeker of je een basisplek hebt? Nee bij Real, PSG etc zullen ze natuurlijk wel een basisplek voor hem garanderenquote:Op zaterdag 15 juli 2023 11:04 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Hoezo moet hij kampioen gaan worden?
Hij is 34 , speelt misschien nog 1 a 2 jaar , dan is iedere buitenlandse uitdaging met frisse energie toch geweldig? Ik snap de keuze van Tadic volkomen. Geen CL, je kent alle stadions en je hebt je successen beleefd. Daarbij zijn alle steekhouders van weleer weg (incl. vd Sar en Overmars) en is het onzeker of je een basisplek hebt.
Om komend seizoen wr naar Excelsior of Heracles te rijden - terwijl je op zijn leeftijd ook een super toffe buitenland ervaring kan bewerkstelligen. Ik zou het wel weten.
Gewoon een Win-win voor Tadic en Ajax. Koester de mooie herinneringen en ga mooi uit elkaar. Top
Het is toch gewoon een mooi praatje voor de buitenwacht. Steijn heeft hem gewoon verteld dat hij niet alles gaat spelen en daar had 'ie geen zin in.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:35 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Tadic wil versterkingen om weer kampioen te worden. Dat ie geen CL zal spelen weet hij al 2 maanden, dus je geeft een kul reden op. Hij heeft nooit geroepen dat ie weggaat omdat ze dit jaar geen CL spelen.
Haha ja dat zal het zijn. De Grote Steijn die Tadic verteld dat hij hem gaat wisselen, en Tadic trok dat niet, want tja het CV van Steijn is zo indrukwekkend daar schrok Tadic van.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:37 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het is toch gewoon een mooi praatje voor de buitenwacht. Steijn heeft hem gewoon verteld dat hij niet alles gaat spelen en daar had 'ie geen zin in.
VERTEL HET ME O GROTE SCORPIO!quote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Haha ja dat zal het zijn. De Grote Steijn die Tadic verteld dat hij hem gaat wisselen, en Tadic trok dat niet.
Heeft verder niks te maken met het dramatische vorig seizoen, de volkomen apathische houding op de transfermarkt, de volledige implosie van de staf en de scouting, en de abominabele staat van de club in zijn geheel nu, het ging Tadic alleen om zijn eigen speelminuten natuurlijk.
Wie is Mike?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:59 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ziet er niet veelbelovend uit ja. En het beetje krediet dat Mike heeft is flinterdun, twee nederlagen of gelijke spelen de eerste zeven wedstrijden en hij hangt bij de achterban.
Natrappen? Wie wat? Ik geef de man groot gelijk als 'ie daar geen zin in had. Hou je domme conclusies maar gewoon weer voor jequote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:40 schreef Scorpie het volgende:
Mensen die nu Tadic na gaan trappen en dan anderen proberen de maat te nemen
Hardop gelachen
Nu dat haantje weg is zullen er eindelijk spelers zijn die zich wel durven te ontplooienquote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:37 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het is toch gewoon een mooi praatje voor de buitenwacht. Steijn heeft hem gewoon verteld dat hij niet alles gaat spelen en daar had 'ie geen zin in.
Mensen die iemand alleen maar veren in zijn reet steken en totaal geen kritiek durven te geven en accepterenquote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:40 schreef Scorpie het volgende:
Mensen die nu Tadic na gaan trappen en dan anderen proberen de maat te nemen
Hardop gelachen
Iedere keer had je weer het woordenboek nodig om te zien wat het ook alweer betekende bedoel je?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:40 schreef Da_Sandman het volgende:
Nog nooit iemand zo vaak het woord implosie zien gebruiken trouwens.
Ten Hag was ook een nobody dat is best aardig gelopenquote:Op zaterdag 15 juli 2023 18:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Haha ja dat zal het zijn. De Grote Steijn die Tadic verteld dat hij hem gaat wisselen, en Tadic trok dat niet, want tja het CV van Steijn is zo indrukwekkend daar schrok Tadic van.
Heeft verder niks te maken met het dramatische vorig seizoen, de volkomen apathische houding op de transfermarkt, de volledige implosie van de staf en de scouting, en de abominabele staat van de club in zijn geheel nu, het ging Tadic alleen om zijn eigen speelminuten natuurlijk.
Zit je tampon dwars of wat?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 19:21 schreef Scorpie het volgende:
Magoed kampioen in maart, Steijn en Mislintat zijn wat prachtigs aan het neerzetten#helden
Nee hoor, kritiek gaan we niet meer doen, ist verboten, dus vanaf nu is alles prachtig en geweldigquote:
Ten Hag had in zijn eerste jaar wel de beschikking over een van de beste Ajax-selecties van de laatste tig jaar.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 19:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ten Hag was ook een nobody dat is best aardig gelopen
Het verhaal was eerst verkopen dan pas kopen. Aangezien Timber nu verkocht is zouden we wel het geld moeten hebben.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 20:04 schreef Malavita het volgende:
Krijgen we binnenkort een kroaat van 20 miljoen? Lijkt me stug als we zo op het geld zitten.
Dat is ook weer zo.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 20:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het verhaal was eerst verkopen dan pas kopen. Aangezien Timber nu verkocht is zouden we wel het geld moeten hebben.
Net als hoe Ajax met Blind en Heitinga is omgegaan?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:34 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Kijk eens naar je eigen clubje waar jankbal Simons nog steeds maar niet beslist wat hij gaat doen
Ten Hag was een opkomende trainer met een uitstekende reputatie.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 19:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ten Hag was ook een nobody dat is best aardig gelopen
Kijk ik ben geen Ajaxied maar die PSV CL is gewoon een irritante stoorzenderquote:Op zaterdag 15 juli 2023 20:14 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Net als hoe Ajax met Blind en Heitinga is omgegaan?
Eens.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 20:31 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Kijk ik ben geen Ajaxied maar die PSV CL is gewoon een irritante stoorzender
Had je iets anders verwacht?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 22:45 schreef Simmertje het volgende:
Tadic, misschien niet naar Turkije, maar Saudi Arabi. Wat een verrassing. Die man wilt gewoon nog 1x ziek cashen.
Tadic is een lul. Dat gezuig gaan we niet missen. Hopelijk een sportiever Ajax dit seizoen.quote:Op zondag 16 juli 2023 08:26 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Als Tadic nou gewoon had gezegd dat hij na 5 jaar iets nieuws wilde, of dat hij weg wilde met z'n gezin uit Nederland uit angst vanwege die overval, dan had ik dat helemaal begrepen. Maar hij heeft gewoon een drogreden gebruikt anders teken je niet bij Fener/Besiktas/Saudi Arabi. Alsof je weggaat bij je vrouw omdat je elders naar een rijk mokkel wil maar zegt dat je weggaat omdat je vrouw het huishouden niet meer goed doet. Geen misdaad maar ook niet chique en ietswat laf. Extra kwalijk dat hij juist die reden heeft gebruikt omdat die onvrede ook heel erg leeft bij de supporters en hij die onvrede daarmee alleen maar heeft versterkt. Hij laat onze club onder extra hoogspanning achter.
Maak je niet druk joh. Zo gaan dit soort dingen. Die man is 34, had geen kans meer op een basisplek en dit was de laatste kans in zijn carrire om nog eens een ander avontuur aan te gaan.quote:Op zondag 16 juli 2023 08:26 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Als Tadic nou gewoon had gezegd dat hij na 5 jaar iets nieuws wilde, of dat hij weg wilde met z'n gezin uit Nederland uit angst vanwege die overval, dan had ik dat helemaal begrepen. Maar hij heeft gewoon een drogreden gebruikt anders teken je niet bij Fener/Besiktas/Saudi Arabi. Alsof je weggaat bij je vrouw omdat je elders naar een rijk mokkel wil maar zegt dat je weggaat omdat je vrouw het huishouden niet meer goed doet. Geen misdaad maar ook niet chique en ietswat laf. Extra kwalijk dat hij juist die reden heeft gebruikt omdat die onvrede ook heel erg leeft bij de supporters en hij die onvrede daarmee alleen maar heeft versterkt. Hij laat onze club onder extra hoogspanning achter.
En een nieuw avontuur in mooi land. Neem je het hem kwalijk? Nee. Hij is 34.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 22:45 schreef Simmertje het volgende:
Tadic, misschien niet naar Turkije, maar Saudi Arabi. Wat een verrassing. Die man wilt gewoon nog 1x ziek cashen.
Van mij part gaat hij voetballen in Noord-Korea. Gaat om het feit dat hij onzin redenen aangaf voor het vertrek bij Ajax, zeg dan gewoon eerlijk dat je nog een keer keihard wilt cashen voordat je stopt met voetbal.quote:Op zondag 16 juli 2023 09:20 schreef Landgeld het volgende:
[..]
En een nieuw avontuur in mooi land. Neem je het hem kwalijk? Nee. Hij is 34.
Beter zo'n avontuur dan nog een keer op en neer naar Almelo. In ds koude winterperiode.
Gaf hij een reden, of heeft telegraaf gezegd dat het de reden is.quote:Op zondag 16 juli 2023 09:33 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Van mij part gaat hij voetballen in Noord-Korea. Gaat om het feit dat hij onzin redenen aangaf voor het vertrek bij Ajax, zeg dan gewoon eerlijk dat je nog een keer keihard wilt cashen voordat je stopt met voetbal.
Dit vat het wel samen jaquote:Op zondag 16 juli 2023 08:26 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Als Tadic nou gewoon had gezegd dat hij na 5 jaar iets nieuws wilde, of dat hij weg wilde met z'n gezin uit Nederland uit angst vanwege die overval, dan had ik dat helemaal begrepen. Maar hij heeft gewoon een drogreden gebruikt anders teken je niet bij Fener/Besiktas/Saudi Arabi. Alsof je weggaat bij je vrouw omdat je elders naar een rijk mokkel wil maar zegt dat je weggaat omdat je vrouw het huishouden niet meer goed doet. Geen misdaad maar ook niet chique en ietswat laf. Extra kwalijk dat hij juist die reden heeft gebruikt omdat die onvrede ook heel erg leeft bij de supporters en hij die onvrede daarmee alleen maar heeft versterkt. Hij laat onze club onder extra hoogspanning achter.
was te verwachten.quote:Op zondag 16 juli 2023 11:43 schreef Simmertje het volgende:
Pijnlijk hoor. Zit je dan opeens met Noa Lang als grote man in je voorhoede.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |