Het zou ook zeer verbazingwekkend zijn om grote wijzigingen aan de winnende auto te verwachten. Die steken al hun moeite in de auto van volgend jaar natuurlijk.quote:Op donderdag 20 juli 2023 12:13 schreef franske19 het volgende:
[..]
Valt een beetje tegen om eerlijk te zijn. Dit is meer een vervolg op de kleinere intake die ze eerder dit seizoen erop hebben gezet.
Zelf zijn ze daar niet zo bang voor door alle simulaties die ze uitvoeren.quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:12 schreef Nattekat het volgende:
[ twitter ]
Hoe meer ik er over hoor, hoe meer ik begin te vermoeden dat die nieuwe regels echt afschuwelijk gaan zijn. Dit voelt aan als net zo'n flop als de LMP1 Hybride.
"Wij van WC Eend"quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:38 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zelf zijn ze daar niet zo bang voor door alle simulaties die ze uitvoeren.
https://www.motorsport.co(...)6-car-plan/10496514/
Maar deze update werd behoorlijk gehypet. Zou radicaal anders zijn. Op het oog niet heel anders, maar goed we gaan zien wat het voor de prestaties gaat betekenen.quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:16 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het zou ook zeer verbazingwekkend zijn om grote wijzigingen aan de winnende auto te verwachten. Die steken al hun moeite in de auto van volgend jaar natuurlijk.
https://www.f1maximaal.nl(...)onstant-upgrades-meequote:Op donderdag 20 juli 2023 11:54 schreef schommelstoel het volgende:
Waar ik mij een al een tijd aan erger is het de negative sfeer die een aantal media kanalen genereren.
Ook een aantal prominente figuren in de F1 werken hier doodleuk aan mee.
Van leugens tot en met naïviteit en hypocriet gedrag, zijn ze allemaal bezig om van F1 net zo'n Henk en Ingrid sport te maken als voetbal.
Één land steekt er wel met kop en schouders bovenuit.
En dat terwijl de F1 wat aan die haar zou willen gaan doen, spraken ze paar maand geleden.
Maar het verbloemen van haat op de tribunes is geen oplossing.
De beelden van het Boo geroep gingen rond op andere short videos media.
En als er maar een iemand Boo roept in Zandvoort staat dat land vooraan om te oordelen en leugens te verspreiden.
Zo dit is er uit, in iedergeval voor het race weekend even geventileerd
Verrassend. Ze lieten hem al die tijd vrij om er een puinhoop van te maken zonder gevolgen.quote:
Het rommelt behoorlijk bij Alpine heb ik de indruk. Eerst het aantrekken van Famin en nu weer het vertrek van Rossi. Gaat het team dan straks weer Renault heten?quote:
Ze zijn een toptalent verloren door arrogantie en slecht management. Dit heeft niks met de auto zelf te maken.quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:26 schreef DKUp het volgende:
Renault/Alpine is gewoon rommel wat wel eens een goed weekend heeft.
Het Franse duo is ook niet echt geweldig. Dat met Piastri was gewoon amateuristisch wat typisch bij Renault/Alpine past…..quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ze zijn een toptalent verloren door arrogantie en slecht management. Dit heeft niks met de auto zelf te maken.
Ze hadden Alonso en Piastri kunnen hebben dit seizoen. Dat was het op één na beste duo op de grid geweest, in plaats daarvan hebben ze twee Fransen. Het is bijna knap hoe ze dat verkloot hebben.quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:34 schreef DKUp het volgende:
[..]
Het Franse duo is ook niet echt geweldig. Dat met Piastri was gewoon amateuristisch wat typisch bij Renault/Alpine past…..
Dit was niet heel onverwacht toch?quote:
hee doet me denken aan onze regering !quote:Op donderdag 20 juli 2023 18:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Verrassend. Ze lieten hem al die tijd vrij om er een puinhoop van te maken zonder gevolgen.
Lolquote:Volgens Mercedes-baas Toto Wolff is het budgetplafond een ware beperking geworden. De grote teams hebben minder te besteden in een jaar, zodat het speelveld eerlijker is geworden. Dit heeft als gevolg dat een team als Mercedes niet met oneindig veel updates kan komen.
Hierdoor zitten Lewis Hamilton en George Russell al langere tijd met een auto waar ze eigenlijk niet heel tevreden over zijn. Het Britse duo heeft al flink wat maanden meerdere verbeterpunten doorgestuurd naar het designteam, maar voor veranderingen aan de auto heeft dat nog niet gezorgd.
Dat is simpelweg niet mogelijk, zegt Toto Wolff nu. Door het budgetplafond is er gewoon geen geld om de updates door te voeren, waardoor het lastig is om Red Bull Racing in te halen.
"Het budgetplafond is nu echt een beperking. Je kunt niet zomaar een B-specificatie van een auto introduceren. Lewis en George zijn behoorlijk uitgesproken geweest over de gewenste veranderingen aan de auto, maar die zijn gewoon niet mogelijk, omdat we daar de financiële ruimte niet voor hebben. Daarom kijken we al naar volgend seizoen om deze dingen aan te pakken", zegt Wolff bij Motorsport.com.
Vorig seizoen waren ze net zo uitgesproken en nu rijden ze nog in een knakenbak, Toto moet eens met z'n vuist op tafel slaan bij z'n engineers.quote:
Het lijkt erop dat Toto eens aan de minder leuke kant zit met zijn ontwikkeling. Hij zal al vaak genoeg op tafel hebben geslagen maar dat helpt niet als je geen geld mag uitgevenquote:Op vrijdag 21 juli 2023 08:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vorig seizoen waren ze net zo uitgesproken en nu rijden ze nog in een knakenbak, Toto moet eens met z'n vuist op tafel slaan bij z'n engineers.
Zeker maar het begint met fouten toegeven en onderkennen dat je op het verkeerde pad zit, bij Aston Martin en McLaren hebben ze dat eerder gedaan.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 08:38 schreef daNpy het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat Toto eens aan de minder leuke kant zit met zijn ontwikkeling. Hij zal al vaak genoeg op tafel hebben geslagen maar dat helpt niet als je geen geld mag uitgeven
Toto is gewend problemen op te lossen door er een paar miljard tegen aan te gooien, of makkelijker, de fia regels in hun voordeel aan te laten passen, wat jij zegt is een compleet nieuw concept voor hemquote:Op vrijdag 21 juli 2023 08:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zeker maar het begint met fouten toegeven en onderkennen dat je op het verkeerde pad zit, bij Aston Martin en McLaren hebben ze dat eerder gedaan.
Zag het te laatquote:
Dat is het probleem juist. Hij slaat de tafels in tweeën en de koptelefoons stuk. Daardoor blijft er niet genoeg ontwikkelbudget overquote:Op vrijdag 21 juli 2023 08:38 schreef daNpy het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat Toto eens aan de minder leuke kant zit met zijn ontwikkeling. Hij zal al vaak genoeg op tafel hebben geslagen maar dat helpt niet als je geen geld mag uitgeven
quote:Op vrijdag 21 juli 2023 19:18 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat is het probleem juist. Hij slaat de tafels in tweeën en de koptelefoons stuk. Daardoor blijft er niet genoeg ontwikkelbudget over
Blijkbaar was het contract van Marko vorig jaar geen probleemquote:Op zondag 23 juli 2023 20:24 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
Gaan we weer. Budgetcap gedoe
* Nattekat popcorn pakt
Ja, dat zal ook wel los lopen, anders heeft de FIA echt liggen slapen. Maar goed, zelfs als je het mee neemt zal dit echt niet meer zijn dan een luxe dinertje met het hele team wat ze te hoog zitten.quote:Op zondag 23 juli 2023 20:28 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Blijkbaar was het contract van Marko vorig jaar geen probleem
Maar ik las via Italiaanse sites dat Alpine er ook bij zat.
Als het goed is hetzelfde als vorig jaarquote:Op zondag 23 juli 2023 20:33 schreef Peterselieman het volgende:
Ben benieuwd naar hoe ze de positie van Marko beoordelen
Dit weekend niet echt.quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:26 schreef DKUp het volgende:
Renault/Alpine is gewoon rommel wat wel eens een goed weekend heeft.
Neeneeneenee, volgens Hamilton is het een marathon! Dus niet maaren Ton!quote:
Mijn DAF is een Marathonquote:Op maandag 24 juli 2023 08:56 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Neeneeneenee, volgens Hamilton is het een marathon! Dus niet maaren Ton!
Moeten we de brandweer al bellen om een bepaalde kat uit te boom te laten halen?quote:Op maandag 24 juli 2023 08:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Je weet heel goed wat ik bedoel, jij!
Eerder om een briesende Toto te kalmeren.quote:Op maandag 24 juli 2023 08:58 schreef daNpy het volgende:
[..]
Moeten we de brandweer al bellen om een bepaalde kat uit te boom te laten halen?
Ja, als je er elke race een paar laptquote:Op maandag 24 juli 2023 10:21 schreef StephanL het volgende:
[ twitter ]
Interessant dit. Red Bull ook gewoon meesten rondjes gereden van allemaal
Dat is niet zo gek natuurlijk.quote:Op maandag 24 juli 2023 10:21 schreef StephanL het volgende:
[ twitter ]
Interessant dit. Red Bull ook gewoon meesten rondjes gereden van allemaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |