Nyck?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:41 schreef SiGNe het volgende:
En volgend jaar rijdt ie weer bij een ander team.. wedden?
Is het topic al open, @Starflyer?!quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Terug naar AT
Ricciardo doet het nog slechter dan De Vries, dus Tsunoda vervangt Perez die echt op moet donderen na dit seizoen. Lawson vervangt Tsunoda, De Vries vervangt Ricciardo. Tot zo ver mijn silly season bijdrage.
Ik ook, kijken hoe snel hij in de top10 weet te rijden en hoe snel hij yuki in de wkstand voorbij isquote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:40 schreef El_Thijs het volgende:
Ricciardo voor de rest van het seizoen. Ben benieuwd.
Ik denk niet dat je nog veel aan hem hebt de rest van het seizoen na zo'n demotie.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:47 schreef Nattekat het volgende:
Blijft De Vries eigenlijk nog wel verbonden, of is dit echt een complete ontbinding?
Gaat om volgend jaar toch?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 16:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid, die test was in een RBR of AT?
En om Perez nu een schop te geven terwijl hij 2de staat in het WK, is ook zoiets raars. Degradeer je Per naar AT en zet je Ric daar in, heeft Ric een achterstand van 150 punten.
RBR mikt op 1-2 in het WDC en 1 in het CDC. Per helpt daar nog steeds bij.
Nyck is weg PD.quote:
Er is een 99,9% kans dat Lawson volgend jaar voor AT rijdt. Nyck werd naar het team gehaald als vervanger van Gasly, Tsunoda werd naar de uitgang begeleid. Het liep alleen net iets anders.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:51 schreef Nizno het volgende:
Ik zou het best slecht vinden als het idd voor RIC een opmaat is om zich in het stoeltje van PER te gaan settelen volgend seizoen.
Dan hadden ze net zo goed kunnen zeggen, joh nyck rijdt het seizoen in elk geval maar even uit en daarna gaan perez en yuki samen verder en dan riciardo in de RBR
Perez zit nog goed,quote:
Ik denk dat ze gewoon op 2 paarden wedden voor Red Bull, ze geven Perez nog een kans tot eind seizoen en Ricciardo krijgt de tijd om warm te draaien voor eventueel Red Bull, om hem na een half jaar niet en een paar jaar falen in die Red Bull te zetten is ook een groot risico.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:51 schreef Nizno het volgende:
Ik zou het best slecht vinden als het idd voor RIC een opmaat is om zich in het stoeltje van PER te gaan settelen volgend seizoen.
Dan hadden ze net zo goed kunnen zeggen, joh nyck rijdt het seizoen in elk geval maar even uit en daarna gaan perez en yuki samen verder en dan riciardo in de RBR
blijf ik het nog steeds slecht vindenquote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er is een 99,9% kans dat Lawson volgend jaar voor AT rijdt. Nyck werd naar het team gehaald als vervanger van Gasly, Tsunoda werd naar de uitgang begeleid. Het liep alleen net iets anders.
Als je op Helmut af ging was dit het meest voorspelbare dat er maar kon gebeurenquote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:56 schreef THEFXR het volgende:
zo zie je maar weer, dat Helmut onvoorspelbaar is.
ja oke maar een coureur die nog in opbouw is, ook al zag je het in de resultaten niet maar hij was pas 10 races echt bezigquote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat ze gewoon op 2 paarden wedden voor Red Bull, ze geven Perez nog een kans tot eind seizoen en Ricciardo krijgt de tijd om warm te draaien voor eventueel Red Bull, om hem na een half jaar niet en een paar jaar falen in die Red Bull te zetten is ook een groot risico.
Mijn silly season voorspelling:quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Terug naar AT
Ricciardo doet het nog slechter dan De Vries, dus Tsunoda vervangt Perez die echt op moet donderen na dit seizoen. Lawson vervangt Tsunoda, De Vries vervangt Ricciardo. Tot zo ver mijn silly season bijdrage.
Ik denk dat er buiten een luide minderheid haters om niemand is die deze gang van zaken snapt of het terecht vindt dat Nyck op dit moment al uit het team geschopt wordt.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:56 schreef Nizno het volgende:
[..]
blijf ik het nog steeds slecht vinden
helemaal als het voor daniel de opmaat is om volgend seizoen bij RBR te racen.
Als het volgend jaar Yuki en Daniel is bij AT en een nieuwe bij RBR of Perez en Max nog steeds bij RBR dan vind ik het nog niet netjes om Nyck nu al af te serveren maar oke. Het geroezemoes was ook niet bevorderlijk voor de sfeer vermoed ik
En volkomen onterecht. Marko heeft goede dingen gedaan maar dit was onnodig.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je op Helmut af ging was dit het meest voorspelbare dat er maar kon gebeuren
Die trapte Nyck de grond in als reactie op Perez die echt een afschuwelijk seizoen rijdt.
Marko heeft een iets te grote vinger in de pap heb ik het idee.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
En volkomen onterecht. Marko heeft goede dingen gedaan maar dit was onnodig.
Helmut doet ook maar wat de grote baas wil, wellicht had Nyck nog gereden als Dietrich Mateschitz nog geleefd had.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:56 schreef THEFXR het volgende:
zo zie je maar weer, dat Helmut onvoorspelbaar is.
ik bedoel, DEV zou wat langer de tjid krijgen, maar hij was al ontslagen voordat RIC, de RB23 kon ruiken.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je op Helmut af ging was dit het meest voorspelbare dat er maar kon gebeuren
Die trapte Nyck de grond in als reactie op Perez die echt een afschuwelijk seizoen rijdt.
Ik bedoelde Ricciardo.. Alpha Tauri krijgt volgend jaar een nieuwe naam.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:44 schreef Sally het volgende:
[..]
Nyck?![]()
of wie bedoel je..?
Perez... RIC...?
Die zou door het Indycar-seizoen toch sowieso pas veel later in kunnen stappen? Dat kan nog steeds als Ricciardo niks laat zienquote:Op dinsdag 11 juli 2023 17:48 schreef Jane het volgende:
Maareh... Palou is ineens helemaal niet meer in beeld? Jammer, want daar ben ik nou wel benieuwd naar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |