Slaat nergens op dit van Helmut.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:13 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]
Als deze quote legit is, dan is het met Nyck echt klaar na de zomer.
Want?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:12 schreef -XOR- het volgende:
Engelsen zitten te pushen voor een straf voor VER
Als het waar is is het disrespectloos naar Nyck toe maar blijkt ook dat de lat voor Perez wel erg laag gelegd wordt. Kennelijk hoeft hij alleen af en toe wat puntjes binnen te brengen.quote:
Omdat het Engelsen zijn.quote:
Inhalen van Russell onder geel.quote:
Inhalen tijdens gele vlag.quote:
Even de verreweg beste auto naar voor rijden, en zelfs dat lukt hem amper.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:41 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Als het waar is is het disrespectloos naar Nyck toe maar blijkt ook dat de lat voor Perez wel erg laag gelegd wordt. Kennelijk hoeft hij alleen af en toe wat puntjes binnen te brengen.
Hangt ook wel van de kwaliteit af, Verstappen heeft weinig op z'n donder gekregen, ik vind Nyck een prima gozer maar hij moet het wel afdwingen en dat is hem tot nu toe nog niet gelukt.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:44 schreef daNpy het volgende:
Hoeveel seizoenen rijd Perez nu al in de F1? 12 of 13? Dit is Nycks eerste seizoen.
Wonderbaarlijk hoe snel rookies het op hun donder krijgen maar een veteraan als Perez die consequent een podium auto van het podium houd mag blijven
Hij betaalde onders zonder morren de rekening van het etentje met alle coureurs. Dat was bij de vestiging in Dubai. Abu Dahbiquote:Op zaterdag 8 juli 2023 17:33 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Eh.. nee, Lewis is vegetariër en misschien zelfs veganist.
Neequote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:50 schreef Fer het volgende:
[..]
Hij betaalde onders zonder morren de rekening van het etentje met alle coureurs. Dat was bij de vestiging in Dubai.
Je kan ook niet verwachten dat alle rookies zo uitzonderlijk zijn. Maar een Albon werd compleet afgebrand in een auto waar Max ook met geluk een podium mee pakte, terwijl Perez met 11 dienstjaren er een heel seizoen consequent naast zit en lof krijgt over hoe die het middenveld voorbij rijdt met de snelste auto.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hangt ook wel van de kwaliteit af, Verstappen heeft weinig op z'n donder gekregen, ik vind Nyck een prima gozer maar hij moet het wel afdwingen en dat is hem tot nu toe nog niet gelukt.
In dat geval is RBR dommer dan ik ze inschat. De rest zit niet stil en ook al is Max nog zo goed, hij heeft straks toch ook gewoon weer een teammaat nodig om concurrenten op te houden en vooraan mee te rijden om te zorgen dat potentieel slimme strategieën van andere teams niet of minder goed werken.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:41 schreef Dutchguy het volgende:
blijkt ook dat de lat voor Perez wel erg laag gelegd wordt. Kennelijk hoeft hij alleen af en toe wat puntjes binnen te brengen.
Lijkt me idd niet handig om alle punten door Max te laten halen. Dit jaar krijgt Max het voor elkaar om in zijn eentje meer punten te halen dan 2 van een ander team samen, maar eerlijk is eerlijk dat lijkt me niet ieder jaar mogelijkquote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:51 schreef Jane het volgende:
[..]
In dat geval is RBR dommer dan ik ze inschat. De rest zit niet stil en ook al is Max nog zo goed, hij heeft straks toch ook gewoon weer een teammaat nodig om concurrenten op te houden en vooraan mee te rijden om te zorgen dat potentieel slimme strategieën van andere teams niet of minder goed werken.
Geen fouten maken is een belangrijke voorwaarde bij het halen van een kampioenschap. Of beter gezegd: geen fouten maken wanneer je het je niet kunt permitteren. Dat is nog wel een verschil.quote:
Eens. Het blijft een raar fenomeen dat een podiumfinish bijna standaard hoger wordt gewaardeerd dan elke andere prestatie (tenzij in een williams). Zo heeft De Vries in twee races ook behoorlijk veel pech gehad met de SC en had Tsunoda er net mazzel mee. En ondertussen zagen we mensen vorige race tot vandaag Q3 inhakken op Piastri.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:44 schreef daNpy het volgende:
Hoeveel seizoenen rijd Perez nu al in de F1? 12 of 13? Dit is Nycks eerste seizoen.
Wonderbaarlijk hoe snel rookies het op hun donder krijgen maar een veteraan als Perez die consequent een podium auto van het podium houd mag blijven
Ik ben ook geen Perez fan dat weet je maar hij heeft het wel 2 jaar redelijk gedaan, nu zit hij in een mindere fase, achteraf had Albon misschien datzelfde of beter gepresteerd als ze hem hadden laten zitten, we zullen het nooit weten.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:51 schreef daNpy het volgende:
[..]
Je kan ook niet verwachten dat alle rookies zo uitzonderlijk zijn. Maar een Albon werd compleet afgebrand in een auto waar Max ook met geluk een podium mee pakte, terwijl Perez met 11 dienstjaren er een heel seizoen consequent naast zit en lof krijgt over hoe die het middenveld voorbij rijdt met de snelste auto.
Penalty al bekend?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 17:33 schreef -XOR- het volgende:
Britjes woedend om VER die RUS zou hebben gepasseerd onder geel.
De Vries wordt afgerekend omdat ie in de traagste auto niet vooruit komt, in tegenstelling tot Perez in de snelste auto. Helmut praat echt poep hier.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:56 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Eens. Het blijft een raar fenomeen dat een podiumfinish bijna standaard hoger wordt gewaardeerd dan elke andere prestatie (tenzij in een williams). Zo heeft De Vries in twee races ook behoorlijk veel pech gehad met de SC en had Tsunoda er net mazzel mee. En ondertussen zagen we mensen vorige race tot vandaag Q3 inhakken op Piastri.
Marko lijkt met betrekking tot De Vries er wel helemaal klaar mee te zijn en dat leek me overdreven, alleen ik ga er wel vanuit dat Marko weet waar hij het over heeft en de data kent. Hij is voor Perez veel milder, zou dat te maken hebben met 2021?
Bij lange na niet. Ik denk dat in Oostenrijk 2019 met Max en Leclerc de jongste eerste startrij wasquote:Op zaterdag 8 juli 2023 19:05 schreef Twieki het volgende:
[..]
Is het niet ook de jongste front-row ooit?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |