Ja sorry, ik ben niet geheel objectief.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:19 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Alleen vanwege Bini of ook nog om een andere reden? Voor de koers vind ik het maar matig.
Ik vrees dat hij gaat stranden in het wiel van de onklopbare Vlam van Ham.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja sorry, ik ben niet geheel objectief.
Heb vannacht gedroomd dat hij ging winnen.
Droom je wel eens vaker over hem? En waar gaan die dromen dan over?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja sorry, ik ben niet geheel objectief.
Heb vannacht gedroomd dat hij ging winnen.
Dit was een primeur.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:21 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Droom je wel eens vaker over hem? En waar gaan die dromen dan over?
Nu nog hopen dat Oeroeboeroe en Mezgec gaan sprinten en Bauhaus nietquote:
Samen genieten van champagne.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:21 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Droom je wel eens vaker over hem? En waar gaan die dromen dan over?
Zolang @Rellende_Rotscholier die dan maar ontkurkt. Of een oogje in het zeil houdtquote:
Hij gaat het proberen!quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nu nog hopen dat Oeroeboeroe en Mezgec gaan sprinten en Bauhaus niet
quote:Bauhaus: "Andere kaarten uitspelen"
Phil Bauhaus, die vandaag zijn 29e verjaardag viert, verzamelde al ereplaatsen in deze Tour. Vandaag wordt het lastiger voor hem. "Als we met een gereduceerd peloton naar de streep gaan, zal ik me er tussen smijten, maar die kans is klein. Met Mohoric hebben we een man die in het verleden al toonde dat hij het kan afmaken vanuit de vlucht. Ook Arndt en Wright zijn kaarten die we uitspelen."
Ja dat verbaast me ook niet, maar ik vond hem bergop begin deze Tour wel erg matigquote:
Die gaat zo nooit top 150 rijden hoor.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:32 schreef Szura het volgende:
Jij had achterin moeten zitten om straks als eerste te lossen, domme kloot van een tractor Tim
Mezgec en Bauhaus omgedraaid. Stop de tijd, geen jokers.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nu nog hopen dat Oeroeboeroe en Mezgec gaan sprinten en Bauhaus niet
Om straks over het commentaar daar te klagen?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Binjum Girmeej
- Staf Clement
Binnen vijf seconden genezen van de NOS, snel door naar Sporza zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |