Oh, ik bereik er genoeg mee.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 13:32 schreef SilverMane het volgende:
[..]
Je maakt je er anders ook wel makkelijk vanaf om alles onder haat en fobie te scharen. Succes met het uitdragen van je mening maar ik denk niet dat je er veel mee bereikt verder.
Ik voel je pijnquote:Op dinsdag 25 juli 2023 20:49 schreef Za het volgende:
[..]
Het nieuwe normaal, kind ook in het hok bij hondman:
[ twitter ]
Ik vind het mooi dat je zo ruimdenkend bent vwb deze hond fetisjisten die kinderen betrekken in hun gedoe.quote:
Ik vind het schattig hoe jij dat framed als het nieuwe normaalquote:Op dinsdag 25 juli 2023 21:22 schreef Za het volgende:
[..]
Ik vind het mooi dat je zo ruimdenkend bent vwb deze hond fetisjisten die kinderen betrekken in hun gedoe.
Als je het de mensen al op jonge leeftijd voorschotelt gaat de jonge generatie deze waanzin vanzelf normaal vinden en zich ernaar gedragen en het overnemen. Toen ik jong was zag ik alleen maar heterogene koppels op TV en geen LHBTI/gemixte koppels. Niet zo gek dus dat er steeds meer geslachtsoperaties plaatsvinden. De kracht van propaganda op de kanalen moet niet onderschat worden, kijk maar naar dictatoriale regimes waar bepaalde denkwijzen en normen er met de paplepel ingegoten worden.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 21:34 schreef BMW1993 het volgende:
Op de NPO zie je ook allemaal programma's wat over 'gender identiteit' gaat, het word hier in West Europa gewoon actief aangemoedigd, om je vooral de opereren of als halve man / halve vrouw over straat te gaan.
Oost Europa is de enige plek waar men nog helder kan denken.
Dus LHBTwhatever wordt veroorzaakt door de aandacht in de media...quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:06 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Als je het de mensen al op jonge leeftijd voorschotelt gaat de jonge generatie deze waanzin vanzelf normaal vinden en zich ernaar gedragen en het overnemen. Toen ik jong was zag ik alleen maar heterogene koppels op TV en geen LHBTI/gemixte koppels. Niet zo gek dus dat er steeds meer geslachtsoperaties plaatsvinden. De kracht van propaganda op de kanalen moet niet onderschat worden, kijk maar naar dictatoriale regimes waar bepaalde denkwijzen en normen er met de paplepel ingegoten worden.
Dat een programma over een bepaald onderwerp gaat wil niet zeggen dat iets wordt aangemoedigd.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 21:34 schreef BMW1993 het volgende:
Op de NPO zie je ook allemaal programma's wat over 'gender identiteit' gaat, het word hier in West Europa gewoon actief aangemoedigd, om je vooral de opereren of als halve man / halve vrouw over straat te gaan.
Oost Europa is de enige plek waar men nog helder kan denken.
Het is de normalisering die aan het plaatsvinden is. Je kunt kinderen wijsmaken dat een aardappel een kiwi is, herhaal het vaak genoeg en ze gaan het vanzelf geloven. Je kunt kinderen dus ook wijsmaken op jonge leeftijd dat er meerdere genders bestaan, dan vindt er een normalisering plaats en gaan ze zich ernaar gedragen.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus LHBTwhatever wordt veroorzaakt door de aandacht in de media...
Het wordt steeds gekker in de argumentatie...
En je kunt het bestaan ervan wegstoppen.quote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:13 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het is de normalisering die aan het plaatsvinden is. Je kunt kinderen wijsmaken dat een aardappel een kiwi is, herhaal het vaak genoeg en ze gaan het vanzelf geloven. Je kunt kinderen dus ook wijsmaken op jonge leeftijd dat er meerdere genders bestaan, dan vindt er een normalisering plaats en gaan ze zich ernaar gedragen.
Er is werkelijk niemand hier die stelt dat Nikkie een verborgen leven moet leiden.quote:Op woensdag 26 juli 2023 06:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
En je kunt het bestaan ervan wegstoppen.
En dan moeten personen als Nikkie dus een verborgen leven leiden.
Want stel je voor dat bekend wordt dat transgenders bestaan.
En dat die normaal geaccepteerd worden.
Klopt, dat is precies mijn punt.quote:Op woensdag 26 juli 2023 07:23 schreef Noek het volgende:
[..]
Er is werkelijk niemand hier die stelt dat Nikkie een verborgen leven moet leiden.
Dat overgedramatiseer is echt exact wat zo cringe is. Alsof ze allemaal in een klein kastje zitten te grienen want de samenleving wijst ze af.
Ze kunnen gewoon hun leven leiden. Nikkie is huge en verdient tonnen op haar kanaal, terecht overigens want ze is een kei. Ze is geaccepteerd maar daar is Wantie om je met een regenboogvlag in je nek te knuppelen dat we ze niet accepteren.
Zo klaar met dat hysterische gezeik. "Accepteer ons!!" Iedereen:"Ok."
"Halllllloooooo, hier zijn we!! Zie ons!! Zie ons eens lekker onszelf zijn. Accepteer het!!" Iedereen:'Ok."
En dat moet dan een leer worden en kinderen moeten hier educatie in krijgen. Daar moet een maand aandacht voor zijn. Daar moeten bedrijven hun auto's voor overspuiten en er moet kleding gemaakt worden met regenboogjes en iedereen denkt nog steeds:"ok."
Ga lekker moeilijk doen in Amerika of Teheran ofzo.
Ze zijn aan het proberen hoe ver ze kunnen gaan en ieder ander geeft aan dat ze met kinderen erbij te betrekken over de lijn zijn gegaan. Ze zijn alleen niet in staat om dat door te hebben.quote:Op woensdag 26 juli 2023 11:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
Leef je fetishes lekker uit in de slaapkamer of je SM-kelder, maar val de rest van de maatschappij er niet mee lastig.
En naar wie refereer je dan?quote:Op woensdag 26 juli 2023 11:54 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ze zijn aan het proberen hoe ver ze kunnen gaan en ieder ander geeft aan dat ze met kinderen erbij te betrekken over de lijn zijn gegaan. Ze zijn alleen niet in staat om dat door te hebben.
Dus we hebben de volgende situatie:quote:
Als jij als ouders dat toe laat ben je deel van de groep.quote:Op woensdag 26 juli 2023 12:52 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus we hebben de volgende situatie:
Ouders nemen hun dochter naar de Pride, daar komen ze een groep tegen met een dog fetish, dat contact mondt uit in dat dochter mee gaat in de hondenkooi, en jij rekent dat gedrag een hele groep aan.
En toen ik in het begin van de discussie precies dit aangaf, toen was dat absoluut niet zo en werd alleen deze personen dit aangerekend.
Maar uiteindelijk komt dan toch de aap uit de mouw.
Dit heeft helemaal niks meer met informeren te maken.quote:Op woensdag 26 juli 2023 06:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
En je kunt het bestaan ervan wegstoppen.
En dan moeten personen als Nikkie dus een verborgen leven leiden.
Want stel je voor dat bekend wordt dat transgenders bestaan.
En dat die normaal geaccepteerd worden.
zE BeDoelEn hEt NiEt zOquote:Op woensdag 26 juli 2023 13:01 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Er is inmiddels wel een grens overschreden door het betrekken van de kinderen in deze door activisme geleide "voorlichting" en "bewustzijn" door o.a. lesprogramma's op scholen en tv-series met verborgen boodschappen. Alles erop gericht om kinderen maar zoveel mogelijk in de war te maken en ook te nudgen naar het ondergaan van een geslachtsoperatie. En dat is mogelijk want kinderen zijn zeer beïnvloedbaar en je kunt ze alles wijsmaken.
Deze redenatiequote:Op dinsdag 25 juli 2023 22:06 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Als je het de mensen al op jonge leeftijd voorschotelt gaat de jonge generatie deze waanzin vanzelf normaal vinden en zich ernaar gedragen en het overnemen. Toen ik jong was zag ik alleen maar heterogene koppels op TV en geen LHBTI/gemixte koppels.
Ze zijn met marketing ook te ver gegaan, dat heeft Budweiser tot zijn schade en schande kunnen ondervinden.quote:Op woensdag 26 juli 2023 11:54 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ze zijn aan het proberen hoe ver ze kunnen gaan en ieder ander geeft aan dat ze met kinderen erbij te betrekken over de lijn zijn gegaan. Ze zijn alleen niet in staat om dat door te hebben.
In de sportwereld zijn er anders genoeg vrouwen die er wel last van hebben. Die staan met lede ogen toe te kijken hoe omgebouwde kerels er met hun tak van sport aan de haal gaan. Maar we moeten het allemaal heel normaal vinden hoor.quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:32 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Deze redenatie![]()
Toen ik jong was zag ik ook alleen maar hetero's op tv. Ben zelf dus ook hetero ''geworden''. Puur door de media.
Oh, wacht. Ik ben homo.
De seksualiteit van mensen; of hoe mensen zich van binnen voelen, wordt niet veroorzaakt door de media. Het is altijd al een onderdeel van ze geweest. In verreweg de meeste situaties althans. Ik zou eerder zeggen dat de media mensen kan laten zien dat het oké is om anders te zijn. Juist fijn dat er meer diversiteit is op tv als dat betekent dat meer mensen de boodschap te zien krijgen dat het oké is om transgender te zijn. Of om lesbisch te zijn.
Niemand die er last van heeft ook. Dus waar maak je je druk om. Jouw leven veranderd niet omdat er wat meer mensen zijn die zich om laten bouwen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |