Dit had je graag live-live willen zien,quote:Op zaterdag 8 juni 2024 19:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Even een oude post quoten omdat ik zeker weet dat jij bij Barregarrow geweest bent: op een schaal van -100 tot 10, hoe sterk zou je het mensen aanraden om op een Superbike met niet twee, maar drie naast elkaar op de Bottom of Barregarrow af te komen?
Hutchinson (4), Hillier (5) en Dunlop (6) deden dat net, beetje ongelukkige timing om bij elkaar te komen
[ x ]
Pff ja, bizar hoe hard de jaren gaan zo. Ik heb er ook dit jaar weer echt heel vaak aan gedacht, vooral als ze bij Glen Helen zijn schiet het best regelmatig weer even door m'n hoofd. Gisteren helemaal, rode vlag in de Supertwinrace voor een crash bij Handley's, wat betekent dat degene die was gecrashed (bleek Jack Petrie te zijn, stabiel en in behandeling) als laatste meetpunt door Glen Helen kwam en in de timing daar dus stil stond en niet door Ballaugh kwam....net als we destijds bij Jochem zagenquote:Op zaterdag 8 juni 2024 22:13 schreef ChipsZak. het volgende:
Overigens, gisteren, RIP Jochem,. Zeven jaartjes alweer,
.
quote:Op zondag 15 september 2024 17:37 schreef heywoodu het volgende:
Toch ook maar even hier, want IRRC: Luca Salvadori is gisteravond bij het finaleweekeinde in Frohburg om het leven gekomen.
https://www.racesport.nl/(...)j-crash-in-frohburg/
Ik ben hele tijd gaar en afwezig; net verhuisd, tussen de dozen én een gebroken hartje,quote:Op vrijdag 30 mei 2025 19:44 schreef heywoodu het volgende:
Nog de nodige regen en moeilijkheden de afgelopen dagen, woensdag werd er wel gereden en vanmiddag weer. Net is Q3 begonnen, maar nog voor de eerste toppers voorbij Ramsay waren kregen we de eerste rode vlag van het jaar. Hopelijk allemaal in orde.
Edit: mijn favoriet Peter Hickman is eraf gegaan
Per helikopter vervoerd, 'conscious and stable', kennelijk.
Ik ben liefhebber van obscure shit als het om sport gaat, tegen mijzelf lullen ben ik wel een beetje gewendquote:Op dinsdag 3 juni 2025 17:04 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik ben hele tijd gaar en afwezig; net verhuisd, tussen de dozen én een gebroken hartje,![]()
. Top. Dus excusez-moi voor nu niet heel actief te zijn hiero waardoor het lijkt alsof je tegen jezelf lult.
Ik ben ook conscious maar niet stable,.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |