Enige renner die niet zwakker wordt.quote:Op donderdag 6 juli 2023 21:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Onschatbare waarde.
Wout op zijn puurst.
Z’n beste bergritten waren wel in de 2e helft van de Tour jaquote:Op donderdag 6 juli 2023 21:40 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Wel een duidelijk verschil dat het nu de eerste week is en die rit was tegen het einde van de Tour.
Met die bliksem die nadert leek het mij niet zo’n goed idee om buiten te blijvenquote:
Wordt een beet je de nieuwe jurgen vdbquote:Op donderdag 6 juli 2023 21:50 schreef -XOR- het volgende:
Ik vind het klassement van Stef Crass nu al geen leuke rubriek.
Niet te hopen dat hij wat ampullen TB500 vindt dan.quote:Op donderdag 6 juli 2023 21:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Wordt een beet je de nieuwe jurgen vdb
Ja viel me ook opquote:Op donderdag 6 juli 2023 21:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wat zitten ze er lullig bij.
Die was 10 keer beterquote:Op donderdag 6 juli 2023 21:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Wordt een beet je de nieuwe jurgen vdb
Tja ze noemden alle levende Belgische wereldkampioen op… en de rem heeft hem vorig jaar gewonnenquote:
Ik wil dat dit waar is. Wat een schitterend verhaal.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 10:17 schreef The_Undertone het volgende:
Hoorde net nog een leuke roddel : Sven Vanthourenhout zou een affaire hebben met Lotte Kopecky. Ze stuurde hem ook enkele naaktfoto's, maar was vergeten dat haar ex (Kieran Defouw, collega van Vanthourenhout aan de Vlaamse wielerschool) nog in de gedeelde cloud stond
Te laten zien hoe dapper Karrel isquote:Op vrijdag 7 juli 2023 21:08 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wat hebben wij aan deze beelden?
Varkenskop Kopeckyquote:Op vrijdag 7 juli 2023 10:17 schreef The_Undertone het volgende:
Hoorde net nog een leuke roddel : Sven Vanthourenhout zou een affaire hebben met Lotte Kopecky. Ze stuurde hem ook enkele naaktfoto's, maar was vergeten dat haar ex (Kieran Defouw, collega van Vanthourenhout aan de Vlaamse wielerschool) nog in de gedeelde cloud stond
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De naam Sven staat garant voor het zijn van een natte tostiquote:Op vrijdag 7 juli 2023 21:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Uiteraard praat Sven het goed.
Gewoon helemaal van links naar rechtsquote:Op vrijdag 7 juli 2023 21:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Geen enkele kritische noot van Karl, uiteraard.
En bedanktquote:Op vrijdag 7 juli 2023 21:36 schreef Szura het volgende:
[..]
De naam Sven staat garant voor het zijn van een natte tosti
Sven Nys vond op de radio dat Philipsen moest gedeklasseerd worden.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 21:36 schreef Szura het volgende:
[..]
De naam Sven staat garant voor het zijn van een natte tosti
Het enige waar ze gelijk in hebben, is dat er weer een onnodige bocht in gelegd is.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 21:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Uiteraard praat Sven het goed.
Als ze 80 euro vragen voor een hoodie. Komt er wel wat geld binnenquote:Op vrijdag 7 juli 2023 22:22 schreef JanGroen het volgende:
Er zit wel geld bij de VRT (het wielrennen leeft daar ook veel meer), gezien de caravan waarmee ze op pad zijn voor het programma. Dat ziet er goed uitgerust uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |