quote:
Als ze elkaar afmaken lijkt me dat prima.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:26 schreef Ulx het volgende:
[..]
Maar dat klinkt erg oorlogshitserig hoor. Wil je dat Poetin doorvecht tot de laatste Rus?
Nogmaals, en oprecht: ik hou het goed voor mogelijk hoor. Het was dat een andere user er bij stilstond, en ik toen dacht; wat heb ik nu eigenlijk zelf gezien? En dat is, afgemeten aan de potentiële meetbaarheid van zo een daad, heel weinig. Als BBC/CNN & co op basis van meer informatie tot de conclusie gekomen zijn: prima, maar welke informatie is dat dan? Hebben ze het bevestigd op basis van een diepere analyse van dezelfde beelden die wij hebben gezien, of op basis van andere/meer informatie, en welke is dat dan?quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:16 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
En die speech van putin? een CIA deepfake?
Kom op man BNW is een paar deuren verder.
Denk je dat je beter bent ingelicht dan BBC/CNN/Al Jazeera?
Ik geloof zo dat je een bijzonder rijk bouquet aan talenten bezit, zeker gezien de bijdragen jouwer hand, maar je talent voor zelfoverschatting steelt wel de show
Niet meer op TV, maar op de vluchtquote:
https://www.bbc.com/news/live/world-europe-66006142quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als ze elkaar afmaken lijkt me dat prima.
Jou niet schijnbaar? Pussy
Zou kunnen.quote:
Er is een filmpje van hem in de auto waarin hij wat melancholisch klinkt.quote:
En het gekke is, hij heeft dan ook een positie om te onderhandelen met de westerse wereld.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:27 schreef UitStraling het volgende:
Als Prigozjin nu naar buiten brengt dat hij wil stoppen met de oorlog in Oekraïne dan staat binnen een half uur 99,7 procent van het Russische leger achter hem.
JAquote:
Het zou ook wel behoorlijk dom zijn om geen luchtverdediging mee te nemen.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:29 schreef Delenlill het volgende:
https://twitter.com/markito0171/status/1672518761637715968
Colonne heeft zijn eigen pantsir luchtverdediging.
Wat is er precies nodig voor jou om toe te geven dat de shit de fan raakt daar? Dat Putin het naar je gmail stuurt? Of influistert als jullie saampjes liggen te kroelen?quote:
Die krijgt dan de komende tijd heel wat handjes en schouderklopjes van de westerse leiders.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En het gekke is, hij heeft dan ook een positie om te onderhandelen met de westerse wereld.
Want ook wij (en onze politici) zijn opportunisten.
Denk het wel. Zeker nu ze tot paria verklaard zijn door de zittende macht.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:32 schreef Momo het volgende:
Wagner leger heeft ongeveer 50.000 man volgens schattingen, zullen die vrijwel allemaal hier in mee gaan?
Wagner zei zelf 25kquote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:32 schreef Momo het volgende:
Wagner leger heeft ongeveer 50.000 man volgens schattingen, zullen die vrijwel allemaal hier in mee gaan?
Dan zou ik wel wat satellietbeelden van de CIA willen zien van die enorme colonne.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:32 schreef ETA het volgende:
Eindelijk bijgelezen, zo te zien waren de geruchten over een colonne oprukkend door Rusland gewoon waar. En dat ze geen tegenstand ondervinden. Lijkt erop dat de gewone soldaat geen fuck geeft om wat er speelt, ze luisteren gewoon naar de dichtstbijzijnde persoon met de grootste geweer.
Vraag is of dit nog met een sisser kan aflopen. Dat zal betekenen dat Putin iets moet doen om Wagner te pleasen, dus zijn generaals afzetten. Maar dat zou een vernedering zijn voor Putin, dus gaat hij niet doen. Wagner heeft Putin in een hoek gedreven waar hij niet uit kan komen zonder te escaleren.
Weet nog niet wat de meest gunstige uitkomst is voor Oekraine, echter zolang Russen op Russen blijven schieten, helpt het.
Hopelijk ondersteboven aan een lantaarnpaal op het rode pleinquote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:33 schreef quirina het volgende:
[..]
Waar is z’n vriendin met de zure bek en te strakke paardenstaart?
Dit wil zeggen dat het eigenlijk al afgelopen is met de coup.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:36 schreef ETA het volgende:
Hele snelweg tussen Voronezh en Moskou gesloten volgens google maps?
En dit is wel "grappig", blijkbaar vinden Russen het niet zo fijn als soldaten ineens je stad binnentrekken en de dienst gaan uitmaken. Was weinig bezwaar tegen toen het paar km verderop gebeurde in Oekraine...
[ twitter ]
Ik denk eigenlijk niet dat hij over een week nog leeft.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die krijgt dan de komende tijd heel wat handjes en schouderklopjes van de westerse leiders.
Welkom in de wereld van geopolitiek.
Kijk, dit zegt al meer.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:36 schreef ETA het volgende:
Hele snelweg tussen Voronezh en Moskou gesloten volgens google maps?
En dit is wel "grappig", blijkbaar vinden Russen het niet zo fijn als soldaten ineens je stad binnentrekken en de dienst gaan uitmaken. Was weinig bezwaar tegen toen het paar km verderop gebeurde in Oekraine...
[ twitter ]
Moet je daar blij mee zijn. Die vent is gestoorder dan Putin.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En het gekke is, hij heeft dan ook een positie om te onderhandelen met de westerse wereld.
Want ook wij (en onze politici) zijn opportunisten.
De lokale boomers kijken lekker naar het Russische staatsnieuws, maar wat vind de jeugd hiervan?quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:36 schreef ETA het volgende:
Hele snelweg tussen Voronezh en Moskou gesloten volgens google maps?
En dit is wel "grappig", blijkbaar vinden Russen het niet zo fijn als soldaten ineens je stad binnentrekken en de dienst gaan uitmaken. Was weinig bezwaar tegen toen het paar km verderop gebeurde in Oekraine...
[ twitter ]
Wagner?quote:Op zaterdag 24 juni 2023 10:38 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk niet dat hij over een week nog leeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |