Hij moet nog ingemeten worden, dus t kan nog veranderen.quote:Op maandag 3 juli 2023 08:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
De kavel die voor dit huis overblijft is straks 11 meter breed, dus op zich kan dat wel voor vrijstaand.
Maar de buurhuizen komen er wel kort op te staan idd.
Klopt, maar gezien de huidige kavelgrenzen wel vastliggen en ze er 4 kavels van willen maken ga ik er vanuit dat dat niet heel veel gaat veranderen.quote:Op maandag 3 juli 2023 09:28 schreef Puala het volgende:
[..]
Hij moet nog ingemeten worden, dus t kan nog veranderen.
Goed gezien, ik had niet naar de andere kavels gekeken en zag dat bij het huis niet staan.quote:Op maandag 3 juli 2023 10:14 schreef Leandra het volgende:
Overigens staat bij alle kavels dat het in de huidige staat geleverd wordt, dus ik ben bang dat het slopen van de schuren (met asbest daken) idd voor eigen rekening is.
Ik wilde je al taggenquote:Op maandag 3 juli 2023 07:33 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Tussen de 3 en 4 ton als je alles uit besteed? Alle kozijnen nieuw, nieuw dak met isolatie? Dan is de 1e ton al weg, dan anderhalve ton voor de binnenkant, en dan nog de tuin en de asbest van de schuur af
Dat weet ik wel zeker, kwestie van een verdeelsleutel maken gebaseerd op het te verwijderen oppervlakte en dan de kosten delen met de buren die de taartpunt kopen.quote:Op maandag 3 juli 2023 10:14 schreef Leandra het volgende:
Overigens staat bij alle kavels dat het in de huidige staat geleverd wordt, dus ik ben bang dat het slopen van de schuren (met asbest daken) idd voor eigen rekening is.
Ik hoop wel dat er nét genoeg overblijft om de auto neer te zetten op eigen terrein. Maar zijtuin vinden we eigenlijk buiten een looppaadje overbodig. En in onze uitbouw plannen zouden we ook het stukje aan de zijkant mee willen pakken.quote:Op maandag 3 juli 2023 09:28 schreef Puala het volgende:
[..]
Hij moet nog ingemeten worden, dus t kan nog veranderen.
Dan denk ik aan bijvoorbeeld niet direct zonnepanelen en warmtepomp, maar wel de isolatie en vloerverwarming. En zo zijn er wel meer dingen die niet direct nodig zijn.quote:Op maandag 3 juli 2023 09:11 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Haha ik denk dat dat voor jullie veel te lang zou duren als ik dat in mn eentje ga doen![]()
Ja ik zeg niet dat het moet he, dit is gerekend als je alles in een keer met de beste oplossing aanpakt. Als de pannen nog goed zijn kan je ook van binnenuit isoleren, dat scheelt mega veel geld.
De tuin hoeft niet in een keer helemaal, als je tevreden bent dat een stukje netjes is de rest op termijn komt moet j in totaal denk ik voor 200k ook wel een eind kunnen komen. Maar dat ligt er wel aan welke keuzes je maakt..
Maar wat als die taartpunt pas over een jaar verkocht wordt?quote:Op maandag 3 juli 2023 18:08 schreef Seven. het volgende:
[..]
Dat weet ik wel zeker, kwestie van een verdeelsleutel maken gebaseerd op het te verwijderen oppervlakte en dan de kosten delen met de buren die de taartpunt kopen.
Klopt, het is echt een heel smal perceel als alles eenmaal ingemeten en volgebouwd is. Dus wel iets om rekening mee te houden, hooguit genoeg ruimte voor een fiets en container aan het zijpad en hopelijk nét genoeg voortuin voor de auto (maar da's geen dealbreaker).quote:Op maandag 3 juli 2023 08:45 schreef Puala het volgende:
Wat zonde dat er straks 3 huizen langs komen te staan. Ik ben benieuwd wat je in de breedte nog over houd tov de javel van de buren. T lijkt mij erg smal.
Ja, het is wel een risico, de taartpunt staat ook al 2 maanden te koop. Misschien is dat wel af te dekken in de onderhandelingen. En nummer 9 of 11 staat al een maand onder bod dus dat zal ook wel in afwachting van het inmeten zijn. En zo'n asbestsanering schrikt potentiële kopers af, natuurlijk. Dus de kans dat de taartpunt nog een tijd te koop staat, is best aanzienlijk.quote:Op maandag 3 juli 2023 18:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar wat als die taartpunt pas over een jaar verkocht wordt?
De schuren achter op de kavel lopen volgens mij over allevier de kavels.
Stacaravan(s) in de achtertuin, ruimte zatquote:Op maandag 3 juli 2023 18:25 schreef Seven. het volgende:
Als we dit serieus gaan overwegen, dan is het plan om het dak van binnenuit te isoleren.
Nog een risico: beschikbaarheid van aannemers en de kosten die gemoeid zijn met dubbele woonlasten, al dan niet in een vakantiehuisje.
lijkt er wel iets op jaquote:Op maandag 3 juli 2023 12:11 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ik wilde je al taggen.
Dat huis heeft qua vorm wel wat weg van de jouwe.
Klopt, alleen die ton hebben wij nietquote:Op maandag 3 juli 2023 18:30 schreef Leandra het volgende:
Ik denk echt dat dit huis "dwarfed" wordt als de buurkavels bebouwd worden.
Als je niet kunt uitbouwen zoals op de tekeningen denk ik dat het niet de meest aantrekkelijke optie is.
Tevens denk ik dat, als je niet uitbouwt, de buren straks allemaal een huis hebben dat minstens 2 keer zo groot is terwijl ze in totaal amper een ton meer hebben uitgegeven dan jullie
En dan zitten zij wel in een hypermodern gasloos huis.
Ja, ik snap ook niet goed waarom Ede huidige eigenaar niet sloopt, maar daar komen we op woensdag achter.quote:Op maandag 3 juli 2023 18:25 schreef Leandra het volgende:
Nummer 11 is onder bod, voor nummer 9 is er nog niet eens vergunning om ee überhaupt een huis te bouwen, dat is er voor 5 en 11 wel.
Als de verkopende partij, die het pand en grond waarschijnlijk voor peanuts heeft gekocht, handig was geweest hadden ze zelf die asbestschuren laten saneren, dan zijn je kavels gelijk een stuk aantrekkelijker.
Dat ga je nooit redden voor 200k. Daar moet ook een uitbouw + dakkapellen bij anders is het veel te klein.quote:Op zondag 2 juli 2023 23:22 schreef Seven. het volgende:
Ons huis is nog niet verkoopklaar maar we zitten natuurlijk wel op Funda te loeren.
In de categorie bouwval gezocht: op deze blijven we maar terugkomen.
Deze staat in dezelfde buurt (en ik ben eigenlijk best wel verknocht aan dit wijkje).
[ afbeelding ]
Inbegrepen: vrij op naam woninkje die totaal gestript moet worden, met tuin van 35-40m diep. Verder nog deel van een schuur met asbestplaten en hele rare langwerpige schuur tegen de erfgrens achter.
Lastig om een inschatting te maken hoeveel geld er nodig is om dit te verbouwen, uit te bouwen en om het asbest af te laten voeren. De nutsvoorzieningen zijn wel aanwezig (op de stukken grond ernaast is dat niet het geval).
Eigenlijk kom je er op maar 1 manier achter en dat is in gesprek gaan met de verkoopmakelaar. Dikke kans dat die al wel een kostenplaatje heeft voor alles wat er gebeuren moet. Wij gaan bellen voor een afspraak.
Maar als mensen het leuk vinden om te brainstormen over hoe te verbouwen en wat dat gaat kosten, ga lekker los.
Alleen een uitbouw, en idd is de warmtepomp en de zonnepanelen waarschijnlijk in eerste instantie uitgesloten.quote:Op maandag 3 juli 2023 22:35 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Dat ga je nooit redden voor 200k. Daar moet ook een uitbouw + dakkapellen bij anders is het veel te klein.
Ik baseer me een beetje op onze verbouwing:).
Ik gok zo'n 100k voor de casco en 150-200k voor de afwerking. (Incl verduurzaming, warmtepomp etc).
Omdat dat geld kostquote:Op maandag 3 juli 2023 22:21 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ja, ik snap ook niet goed waarom Ede huidige eigenaar niet sloopt, maar daar komen we op woensdag achter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |