Ja ok, maar dit kun je ook gewoon af doen door wat flauw terug te doen, of "waarvan aktequote:Op dinsdag 27 juni 2023 21:56 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Waarom niet of beter gezegd wat had ze anders verwacht.
En dan vond jij haar er beter uitkomen dan nu ze in gesprek gaan? Gijs en Marcel blijven verder gewoon respectvol dus wat is er mis mee.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 21:58 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Ja ok, maar dit kun je ook gewoon af doen door wat flauw terug te doen, of "waarvan akte" zeggen en ze het bos in sturen.
Ze maken haar echt goed belachelijk hoorquote:Op dinsdag 27 juni 2023 21:59 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
En dan vond jij haar er beter uitkomen dan nu ze in gesprek gaan? Gijs en Marcel blijven verder gewoon respectvol dus wat is er mis mee.
Als je het netjes wil houden en geen heel programma hebt niet nee.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 22:00 schreef Raw85 het volgende:
Het lukt ze nooit om iemand klem te zetten, snap niet dat ze dat zelf nog steeds niet door hebben![]()
Bij Van der Plas lukte dat ook al niet.
Kijk dit is belachelijk makenquote:Op dinsdag 27 juni 2023 22:02 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Ze maken haar echt goed belachelijk hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |