Inktkussentje, hond, papier en veel geduld?quote:Op zaterdag 24 juni 2023 11:19 schreef Cod_player het volgende:
Iemand ervaring met een hondenpoot afdruk tattoo? Hoe neem ik het beste een poot afdruk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat is hem geworden, ik vind hem erg mooi een super gedetailleerd."I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
quote:Op dinsdag 27 juni 2023 17:32 schreef cherrycoke het volgende:
En hoe was het? Viel het mee allemaal?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat is hem geworden, ik vind hem erg mooi een super gedetailleerd.
quote:Op dinsdag 27 juni 2023 17:32 schreef cherrycoke het volgende:
Wow, hier kun je wel wat over vertellen bij First Dates! Mooi! (ik volg dit topic, omdat ik ook nadenk over een tatoeage)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat is hem geworden, ik vind hem erg mooi een super gedetailleerd.Dus wees maar lief, dat kan geen kwaad 🎶
Viel echt wel mee, sommige plekken zoals pols waren wel pijnlijkquote:Op dinsdag 27 juni 2023 18:42 schreef Astro_boy het volgende:
[..]
En hoe was het? Viel het mee allemaal?
Waar denk je aan?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 18:44 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Wow, hier kun je wel wat over vertellen bij First Dates! Mooi! (ik volg dit topic, omdat ik ook nadenk over een tatoeage)
Niet heel bijzonder hoor, een kleine persoonlijke, vooral voor mezelf. Een bloem met een vlinder met een semicolon lichaamquote:Op woensdag 28 juni 2023 12:59 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Waar denk je aan?
Hier genoeg plannen voor mijn 6e tattoo. Ik spaar er momenteel voor![]()
@:cherrycoke, hij is bijzonder mooi voor een eerste. Ik wens je er veel plezier mee.Ik heb er zelf ook 2 op mijn pols, de huid is daar wat dunner natuurlijk, dus voelen mag altijd. Op mijn pols zijn ze een stukje over mijn litteken heengegaan. Dat ging verrassend goed.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben nog aan het nadenken over de plek. Het moet makkelijk te bedekken zijn, ik wil hem zelf wel makkelijk kunnen zien en de plek moet een beetje bestand zijn tegen gewichtsschommelingen.
Ben af en toe aan het testen met plakplaatjesvoet, heup en onder het sleutelbeen lijken tot op heden de beste opties.
Dus wees maar lief, dat kan geen kwaad 🎶
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gedeelte wat nog niet af is zie je niet zo goed (maar is de andere kant van de mandala en binnenstuk moet nog verder want dat was al een bestaande tattoo die weg moest/anders moest -daarom is die is ook nog grijs-).
Zal als hij dan genezen is wel een betere foto plaatsen van het geheel.
Your beauty never ever scared me.
quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:37 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Niet heel bijzonder hoor, een kleine persoonlijke, vooral voor mezelf. Een bloem met een vlinder met een semicolon lichaamElke tattoo vind ik bijzonder, ze staan er met een reden, tenzij impulsief en in een dronken bui gezet oid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben nog aan het nadenken over de plek. Het moet makkelijk te bedekken zijn, ik wil hem zelf wel makkelijk kunnen zien en de plek moet een beetje bestand zijn tegen gewichtsschommelingen.
Ben af en toe aan het testen met plakplaatjesvoet, heup en onder het sleutelbeen lijken tot op heden de beste opties.
En wat vindt je van je schouder/bovenarm? Ik heb er daar nu 1 zitten, de ander zit op mijn bovenrug/tussen de schouderbladen.
Wat een mooie @AmaWir müssen leben, bis wir sterben!
quote:Op woensdag 28 juni 2023 14:40 schreef Ama het volgende:
Ik mag 22 juli eindelijk terug om mijn tattoo verder af te maken.
Mijn oog spot een heartagram!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gedeelte wat nog niet af is zie je niet zo goed (maar is de andere kant van de mandala en binnenstuk moet nog verder want dat was al een bestaande tattoo die weg moest/anders moest -daarom is die is ook nog grijs-).
Zal als hij dan genezen is wel een betere foto plaatsen van het geheel.“A wizard is never late, nor is he early .He arrives precisely when he means to.”
Heb er zelf ook nog één.quote:
Heel mooi en strak gezet.quote:Op donderdag 13 juli 2023 16:21 schreef Amsel het volgende:
[..]
Het is gewoon net alsof er iemand met fineliner op m'n arm geschreven heeft
Precies dat ja! Past ook mooi bij het woord.quote:Op donderdag 13 juli 2023 16:21 schreef Amsel het volgende:
[..]
Het is gewoon net alsof er iemand met fineliner op m'n arm geschreven heeft
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |