Precies. Een lichaam bestaat volgens mij voor 65% uit water. Na verloop van tijd verander je in zo'n afgesloten situatie dus gewoon in slijm.quote:
Dat plakt wel ergens aan de binnenkantquote:
Ik geloof ook dat ze die bij zich hebben en hun (eventueel) laatste momenten hebben vastgelegd. Ik vraag me alleen af of ze dat openbaar gaan maken.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:03 schreef Hatseflats22 het volgende:
Hopelijk vinden ze de tzt de mobiele telefoons, naar alle waarschijnlijkheid is daarmee het ongeluk en de (lugubere) nasleep gefilmd.
Dan krijgen de nabestaanden duidelijkheid en hopelijk wat rust.
En ik ook.
Ook al vind je de capsulequote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:03 schreef Hatseflats22 het volgende:
Hopelijk vinden ze de tzt de mobiele telefoons, naar alle waarschijnlijkheid is daarmee het ongeluk en de (lugubere) nasleep gefilmd.
Dan krijgen de nabestaanden duidelijkheid en hopelijk wat rust.
En ik ook.
Eerst maar eens vindenquote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:06 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik geloof ook dat ze die bij zich hebben en hun (eventueel) laatste momenten hebben vastgelegd. Ik vraag me alleen af of ze dat openbaar gaan maken.
Ik wou zeggen dat het een en ander automatisch kan worden opgeslagen in een cloud maar dat is alweer een stuk minder haalbaar bij 2 km onder de zeequote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:07 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Ook al vind je de capsule
1. Je moet die boven krijgen
2. Het moet toevallig ook allemaal gefilmd zijn, daar vrees ik al voor in zo'n noodsituatie
3. De telefoon moet het nog doen
4. Je moet de telefoon kunnen ontgrendelen. Als het met vingerafdruk was dan loop je al vast
5. Als ze die over 20 jaar pas boven halen, zal de data of technologie nog leesbaar zijn?
6. Zal de familie dit willen vrijgeven? Als dat als het ware een testament is, mag je er van uit gaan dat niemand dat te zien krijgt.
Elkaar opeten zal niet snel gebeuren. Dan moet je al een mes bij hebben en moet je 'taai' mensenvlees ook nog eens kunnen bakken. Zie ik niet gebeuren.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 20:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zeker als ze elkaar opeten. Iedere medepassagier zit je daar in feite in de weg.
Ik geef de meeste kans aan die vader en die zoon dan. Die pakistanen doen niet zo moeilijk.
Geen connectie en reken maar niet dat je 5G werkt op de Atlantische oceaan.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:11 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik wou zeggen dat het een en ander automatisch kan worden opgeslagen in een cloud maar dat is alweer een stuk minder haalbaar bij 2 km onder de zee
Dit word wel een luguber verhaal maar ja, monniken in Tibet hebben al eeuwenlang een ritueel waarin ze zichzelf langzaam mummificeren.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 20:23 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk.
Maar het zal geen fraai gezicht zijn, ik stel me een bakje aardbeien vol met schimmel voor.
Je kunt niet eens rustig een Quincy Promes uit Rusland brengen in die duikbootquote:
Die mensen zijn meestal zo rijk dat ze van gekkigheid niet meer weten wat ze met hun geld moeten doen.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:24 schreef Ronald het volgende:
Ik zag net pas hoe die duikboot er uit ziet. Bizar dat mensen daar vrijwillig in gaan zitten en er zelfs een paar ton voor betalen.
Ik ging er nog niet in zitten als ik een miljoen toe kreeg, althans niet 3 km de diepte in.
quote:
Je kunt de gekste dingen doen, wereldreizen, overal huizen kopen. Maar toch niet in zo’n doodskist de diepte in.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:26 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Die mensen zijn meestal zo rijk dat ze van gekkigheid niet meer weten wat ze met hun geld moeten doen.
Met je zoonquote:Op dinsdag 20 juni 2023 21:27 schreef Ronald het volgende:
[..]
Je kunt de gekste dingen doen, wereldreizen, overal huizen kopen. Maar toch niet in zo’n doodskist de diepte in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |