SPOILER: UsernamesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verhaal
Duizenden jaren voor de gebeurtenissen in het spel creëerden Lilith, de dochter van Mephisto, en de engel Inarius het rijk van Sanctuary om toevlucht te bieden aan diegenen die wilden ontsnappen aan het eeuwige conflict tussen de High Heavens en de Burning Hells. Deze relatie tussen demoon en engel leidde tot de geboorte van de Nephalem. De bewoners in Sanctuary geloofden dat de Nephalem te veel aandacht van de High Heavens en de Burning Hells zouden trekken en als gevolg daarom wilden ze hen vernietigen. Lilith, die niet wilde dat haar kinderen werden vermoord, vernietigde iedereen die haar tegenstond, waardoor Inarius werd gedwongen haar te verbannen.
Diablo IV speelt zich af in de wereld van Sanctuary en vindt plaats 50 jaar na de gebeurtenissen in Diablo III: Reaper of Souls. Een sekte heeft het voor elkaar gekregen Lilith weer op te roepen. Na de gebeurtenissen in eerdere games zijn de krachten van demonen en engelen uitgeput, waardoor Lilith een kans ziet de macht te grijpen in Sanctuary. Ze zegt dat ze Sanctuary wil beschermen, maar waarom wil ze dan toch een poort naar de hel openen?
Classes
• De Barbarian die eerder verscheen in Diablo II en Diablo III, heeft de mogelijkheid om tijdens gevechten tussen wapens te wisselen.
• De Necromancer die eerder actief was in Diablo II en Diablo III, gebruikt duistere magie om skeletten op te roepen en vervloekingen uit te spreken.
• De Sorcerer, die terugkeert uit de eerste game en Diablo II, is een magiër dat vuur-, ijs- en bliksemmagie hanteert.
• De Rogue is terug uit de eerste game en is een snel bewegende strijder die afwisselt tussen melee-gevechten met blades of afstandsgevechten met een boog
• De Druid, die in Diablo II al te spelen was, kan van vorm veranderen tussen menselijke, weerwolf- en weerbeervormen, en bezit aard- en stormmagie.
Gameplay
In tegenstelling tot eerdere Diablo-games kun je de wereld van Sanctuary vrij verkennen. Terwijl je ronddwaalt, kom je vijf zones tegen die totaal van elkaar verschillen: Kehjistan is een woestijngebied, Scosglen is een bosrijk gebied, Fractured Peaks is een besneeuwd gebied, de Dry Steppes is een meer bergachtig gebied en Hawezar is het moerassig deel van deze open wereld. En met een wereld die zo groot is, is het belangrijk om een manier te hebben om je te verplaatsen, dus naast waypoints en townportals zijn er nu ook mounts beschikbaar.
Diablo 4 heeft ook verschillende nieuwe mechanica geīmplementeerd. Als het op het uiterlijk van je personage aankomt, keert Transmogrification terug na te zijn geīntroduceerd in Diablo III's Reaper of Souls-uitbreiding en heeft het een aantal belangrijke verbeteringen ondergaan, waardoor je stukken pantser die je vindt kunt mixen en matchen met aangepaste kleuropties.
Je personage, en elke klasse, heeft ook de mogelijkheid om te Evaden en gezondheidsdrankjes hebben ook enkele veranderingen ondergaan. Nu heb je slechts een bepaalde hoeveelheid en je kunt de kracht ervan vergroten door de juiste middelen te oogsten en te leveren zodat je deze kunt upgraden.
De Codex of Power is een andere belangrijke nieuwe gameplay-functie in Diablo 4. Dit systeem geeft spelers meer controle over hun builds. Met de hulp van een crafter kun je Aspects toepassen, dit zijn legendarische krachten die na voltooiing worden verzameld in missies en dungeons, om skills te veranderen en nieuwe krachten uit te rusten voor een bepaalde klasse. Er is ook het Renown-systeem, dat vergelijkbaar is met XP die je kunt verdienen terwijl je in de wereld speelt, maar het komt ook ten goede aan alle personages die je op een realm maakt, zodat ze bijvoorbeeld meer skillpoints krijgen en potions kunnen dragen.
Maar de nieuwe mechanica richten zich niet alleen op je personage. Het Diablo 4-team heeft ook verbeteringen aangebracht in de multiplayermogelijkheden waarmee je tijdens evenementen andere spelers of wereldbazen kunt tegenkomen. Er is wel een limiet aan het aantal mensen dat je tegelijkertijd kunt zien. Ze willen dat de game nog steeds als een desolate plek is, zodat het niet meteen te druk aanvoelt.
Teamspeak 3 server:
IP: ts3.mrmanuel.nl:1337
Vraag om FOK! tag bij MrManuel
Teamspeak van ClapClapYourHands
IP kthnxbai.info:9987
Met side quests en Tree-dungeons speel je op termijn ook wel die renown vrij. Is wel een grind op zich inderdaad.quote:Op maandag 19 juni 2023 10:16 schreef KoningWouter het volgende:
Ik ben van mening dat nightmare dungeons reknown zouden moeten geven. Ik vind het een enorme grind die sidequests en dungeons voor de paragon points.
Moet er niet aan denken dit elke 3 maanden weer helemaal opnieuw te moeten doen. (of bijna helemaal opnieuw dan exclusief de map en altars)
Met handige linkjes!quote:
Mja, het is puur voor skillpoints en paragon. Jammer dat die laatste ook meteen de laatste renown bonus is. Als ze die orbs nu als laatste tier doen dan is het wat minder grinden. Aan de andere kant: na 3 seizoenen ken je alle Lilith statues uit je hoofdquote:Op maandag 19 juni 2023 10:16 schreef KoningWouter het volgende:
Ik ben van mening dat nightmare dungeons reknown zouden moeten geven. Ik vind het een enorme grind die sidequests en dungeons voor de paragon points.
Moet er niet aan denken dit elke 3 maanden weer helemaal opnieuw te moeten doen. (of bijna helemaal opnieuw dan exclusief de map en altars)
https://www.youtube.com/@Fextralifequote:Op maandag 19 juni 2023 11:58 schreef Redbullkid het volgende:
Weten jullie hier een goede Necromancer build?
Ik heb er echt al veel geprobeerd, maar ze zijn allemaal niet zo goed.
Wil ook graag weten welke minions ik moet gebruiken.
Alvast bedankt!
Ik heb er al een voor je als je daarna dungeons gaat grinden:quote:Op maandag 19 juni 2023 12:00 schreef ems. het volgende:
[..]
https://www.youtube.com/@:Fextralife
Daar staan een paar goede bij.
Ik ben trouwens overwegend negatief over D4. Ik dacht dat ik het helemaal geweldig zou vinden maar ik heb het spel nog niet uitgespeeld en ben er nu eigenlijk al mee verveeld. Ik ga de komende week iig met pijn en moeite de story uitspelen en dan zal ik eens de tijd nemen om onder woorden te brengen wat er voor mij persoonlijk zo tegenvalt.
Maar nogmaals: Persoonlijk. Ik ben blij voor iedereen die het geweldig vindt
Wat voor build had je op sorc? Ik heb nu gerespecced naar een ice shards build en dat werkt echt 10x beter dan firewall.quote:Op maandag 19 juni 2023 13:10 schreef Jimbo het volgende:
inmiddels bezig met mn druid, lvl 55 ofzo nu.
Ding gaat zoveel harder door content dan mn sorc op lvl 75 ooit gedaan heeftmerk oo kecht dat ik gelijk veel meer plezier in de game heb. Wel ff doorgaan voor asteral gear nu eens ff een goede build erin zetten zodat ik naar de échte' endgame kan (minmaxxen)
ice shards...quote:Op maandag 19 juni 2023 13:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wat voor build had je op sorc? Ik heb nu gerespecced naar een ice shards build en dat werkt echt 10x beter dan firewall.
Mja, dat is toch echt wel inherent aan Diablo games.quote:Op maandag 19 juni 2023 13:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
Kan me inderdaad wel voorstellen dat dungeon grinden snel verveelt. Het is veel van zelfde, jammer dat NM dungeoms dan ook weer zelfde zijn maar dan met iets sterkere monsters.
Klopt. MF runs waren ook nogal repetitief met Andy/Meph/Pindle of Ancient Tunnels met ongeveer zelfde layouts.quote:Op maandag 19 juni 2023 13:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja, dat is toch echt wel inherent aan Diablo games.
Dat heb ik dus ook. Vind Ice Shards zo veel leukerquote:Op maandag 19 juni 2023 13:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wat voor build had je op sorc? Ik heb nu gerespecced naar een ice shards build en dat werkt echt 10x beter dan firewall.
M’n maat speelt al necro.quote:Op maandag 19 juni 2023 17:52 schreef SayLWay het volgende:
Heb zelf een level 99 necromancer die is wel bruut
Ik heb het dus nog geeneens uitgespeeld en diezelfde herhaling begon al op mijn zenuwen te werken.quote:Op maandag 19 juni 2023 12:56 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb er al een voor je als je daarna dungeons gaat grinden:
Alle dungeons lijken op elkaar: zoek twee of drie objecten, leg ze bij de gesloten deur en zie weer een van de 8 mogelijke bosses. Soms kom ik dezelfde back to back tegen.
We worden oud .quote:Op maandag 19 juni 2023 19:38 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb het dus nog geeneens uitgespeeld en diezelfde herhaling begon al op mijn zenuwen te werken.
Maar ik denk dat ik het ook zelf ben hoor. Diablo 1 en 2 allebei helemaal kapot gespeeld. D3 ook wel veel gedaan, ondanks dat ik die al beduidend minder interessant vond. Misschien ben ik het diablo-concept gewoon een beetje ontgroeid. Of misschien had ik de verwachting dat D4 echt de next generation zou zijn wat betreft het ARPG idee waardoor ik weer verliefd zou worden.
Ja natuurlijk. De basis ligt er, de rest bouwen ze er wel aan.quote:Op maandag 19 juni 2023 20:01 schreef Jimbo het volgende:
Maar d4 heeft dat effect ook totaal niet.
Maar dat had D2 en D3 bij launch ook niet. Ze gaan dit gewoon weer fixen met grote patches, loot 2.0 en een paar expansions, net zoals bij d2/3
Pin deze post maar, ik kan het blijven zeggen. Maar dit is wat ze gaan doen
Misschien ga ik dat ook doen. Gewoon even de game een jaartje laten liggen en dan later weer eens oppikken. Dat heb ik met de vorige diablo's immers ook gedaan. Ik moet ook zeggen dat het hele season/ladder etc gedoe mij nooit zoveel deed. Met vrienden story doorlopen enzo was voor mij altijd peak-diablo. De grind, ondanks dat ik dat wel degelijk ook heb gedaan, was voor mij nooit zo spannend.quote:Op maandag 19 juni 2023 20:01 schreef Jimbo het volgende:
Maar d4 heeft dat effect ook totaal niet.
Maar dat had D2 en D3 bij launch ook niet. Ze gaan dit gewoon weer fixen met grote patches, loot 2.0 en een paar expansions, net zoals bij d2/3
Pin deze post maar, ik kan het blijven zeggen. Maar dit is wat ze gaan doen
Vast, maar ze houden me er niet mee bezig tot die tijd (ook D3 speelde ik pas weer na reaper of souls, de seasons boeiden me een stuk minder).quote:Op maandag 19 juni 2023 20:01 schreef Jimbo het volgende:
Maar d4 heeft dat effect ook totaal niet.
Maar dat had D2 en D3 bij launch ook niet. Ze gaan dit gewoon weer fixen met grote patches, loot 2.0 en een paar expansions, net zoals bij d2/3
Pin deze post maar, ik kan het blijven zeggen. Maar dit is wat ze gaan doen
Moet zeggen dat ik op een bepaald punt ook wel klaar was met de enorme grind op fire Sorc. Een rogue alt levelen en Sorc respeccen naar een werkende ice spikes build maakte het wel gelijk een stuk leuker.quote:Op maandag 19 juni 2023 21:59 schreef Pheno het volgende:
Maar goed, nu eerst even alle vijf de klassen daadwerkelijk een kans geven, wie weet vind ik er een die echt of speelt. En gezien respeccen geen aars kost is een build zo om te toveren
Dat heb ik hier dus met sorc/druid.quote:Op maandag 19 juni 2023 22:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Moet zeggen dat ik op een bepaald punt ook wel klaar was met de enorme grind op fire Sorc. Een rogue alt levelen en Sorc respeccen naar een werkende ice spikes build maakte het wel gelijk een stuk leuker.
Absoluut, alleen is het probleem wel weer dat er zo weinig uniques dropt, dat het vinden van een unique die niet voor je klasse is, echter weer super kut is (zo zit druid nu met unique barb dropsquote:Op maandag 19 juni 2023 22:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik mis drops voor andere chars. Drop eens iets voor Necro of Druid als ik met mijn Rogue speel bijvoorbeeld.
En het is me niet duidelijk wat nou echt endgame stuff is. Wanneer kan ik zeggen met dit item speel ik het uit? Geen idee.
Maar goed, ondertussen moet ik nog heel veel Glyphs vinden en upgraden en hele paragonboard vullen. Dus ik ben nog wel even bezig.
Iemand zei al over side quests, inderdaad ik mis elke regio nog wel stuk of 5.
Deze game heeft hetzelfde probleem als D3.... Bergen met loot maar weken niets nuttig.quote:Op maandag 19 juni 2023 23:26 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Absoluut, alleen is het probleem wel weer dat er zo weinig uniques dropt, dat het vinden van een unique die niet voor je klasse is, echter weer super kut is (zo zit druid nu met unique barb drops). Lekker bagger als je er één per paar dagen vind en die ook nog eens voor een andere classe is
Ja ik heb nu ook al dagen geen upgrade meer en als het een upgrade zou zijn zou het een paar % zijn maar nauwelijks iets aan de gameplay wijzigen. Dat motiveert niet echt om verder te grinden idd.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 09:15 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Deze game heeft hetzelfde probleem als D3.... Bergen met loot maar weken niets nuttig.
Je kon ook gewoon de staff van adria kopen met +teleport charges.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 09:46 schreef Pheno het volgende:
Ik denk dat ik daarom D2 zo tof vond: runewords en sets die de gameplay echt veranderde. Bv Enigma waardoor je met elke klasse kon teleporten. Niet dat het nu uitmaakt, teleport kost je ook weer 10s cooldown tegenwoordig
Het wordt wachten tot dat soort items weer worden toegevoegd en er wat gebalanced wordt. Ik merk gewoon dat er maar een paar builds te maken zijn, de rest is of compleet underpowered of niet te combineren omdat je skillbar dan alweer te vol zit
Die stond niet in de bonusfolder. En Enigma >>> allesquote:Op dinsdag 20 juni 2023 11:48 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Je kon ook gewoon de staff van adria kopen met +teleport charges.
en dan vervelender, straks b en je op je 800 gear en is ie niets waardquote:Op dinsdag 20 juni 2023 13:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Beide gevonden, leuke items op zich maar zou moeten zoeken welke build dan sterk genoeg is.
Ja dat is het kutte van dit levelscaling systeem. Er zouden uniques moeten zijn die endgame zijn. Niet dat Sacred of Ancestral het verschil moet maken.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 13:27 schreef Jimbo het volgende:
[..]
en dan vervelender, straks b en je op je 800 gear en is ie niets waard
Ja en de rest, veel hogere extra's . Crit tot 40% enzo ipv 20 e.d.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 13:29 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja dat is het kutte van dit levelscaling systeem. Er zouden uniques moeten zijn die endgame zijn. Niet dat Sacred of Ancestral het verschil moet maken.
Tsja, op zich hebben deze items vaste affixes dus dat is wel oke. Alleen Armor gaat wel verschillen.
powerlevelenquote:Op dinsdag 20 juni 2023 17:05 schreef Document1 het volgende:
Gisteren met een druid begonnen. Die is nu 24. Bevalt wel. Ik heb er een soort lighting Mage van gemaakt met wolven. Stel ik het voor aan een maat om mij vanavond ff te power levelen krijg ik een hele preek over hoe je je char moet leren spelen en power levelen toch echt niet de bedoeling is. Wtf man dit is Diablo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |