Elke dag of alleen gisteren?quote:Op maandag 24 juni 2024 14:37 schreef Lt.Bookman het volgende:
Wat was het wel weer stervensdruk. Dat het rond de podia volgepakt staat is logisch, maar dat je tegenwoordig op het hele terrein schuifelend loopt kan echt niet.
Vrijdag was het rustig, ik ben zelf ook vroeg weggegaan door de regen. Zaterdag druk. Gisteren extreem druk. Het terrein is gewoon te klein voor de capaciteit die ze willen halen.quote:
Fred moet minder lullen en meer spelen. Dan passen er zo 3 nummers meer in set. Oh en vooral niet een nummer (Break Stuff) twee keer doen. Waar slaat dat op? Maar wat ze wèl hebben gespeeld was gewoon top uitgevoerd.quote:Op maandag 24 juni 2024 15:55 schreef Knutknuttsson het volgende:
Mijn vrouw en dochter waren helemaal lyrisch over het optreden van Sam Smith. Krijgt op OOR ook de beste recensie. Limp Bizkit was vooral een beetje sneu, begreep ik.
Klopt, Pinkpop is al een tijdje een boomerfestival.quote:Op maandag 24 juni 2024 18:54 schreef Lichtloper het volgende:
Prima vermaakt wel weer, maar de line-up was niet om over naar huis te schrijven. Publiek lijkt ook elke keer een beetje ouder te worden, of ligt dat aan mij?
Hoogtepunten: Jeugd van Tegenwoordig, Sam Smith, Meute (kende ik helemaal niet), Hozier, Maneskin
Meute niet kennenquote:Op maandag 24 juni 2024 18:54 schreef Lichtloper het volgende:
Prima vermaakt wel weer, maar de line-up was niet om over naar huis te schrijven. Publiek lijkt ook elke keer een beetje ouder te worden, of ligt dat aan mij?
Hoogtepunten: Jeugd van Tegenwoordig, Sam Smith, Meute (kende ik helemaal niet), Hozier, Maneskin
Sail is ook wel een lekkere.quote:
Ik heb geprobeerd te kijken, is niet te doen. Om de paar seconden een ander shot. Net naar King Crimson live uit 82 gekeken, gewoon focussen op geheel of op instrumenten en/of zang. Kijk ook eens naar Woodstock, met Martin Scorcese als editor, Volgens mij een Oscar mee gewonnen.quote:Op donderdag 27 juni 2024 12:40 schreef -marz- het volgende:
Gister het optreden van Keane op PP terug gekeken. Ben niet speciaal fan en begon wat traag maar wat een goede show en sympathieke band.
Yungblut ook geen fan van maar vond ik ook leuk om te kijken.
Goeie kennis van me uit Bommel. Afgelopen festival was geen gelukkige.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 21:41 schreef KingRadler het volgende:
Niek Murray vertrekt bij Pinkpop
Pinkpop moet op zoek naar een nieuwe woordvoerder. Festival manager Niek Murray die al vanaf 2002 bij het Limburgse Festival betrokken was heeft een eigen zeggen ‘zijn roze hoedje afgezet’. Murray begon als stagiair, werd marketingmedewerker, groeide uit tot de rechterhand van Mr Pinkpop Jan Smeets en volgde hem op als woordvoerder van het festival na diens pensioen. Volgens Murray is zijn vertrek in goed overleg gegaan.
https://3voor12.vpro.nl/u(...)dvoerder.%20Festival
Die vrijdag en zaterdag waren ook ontzettend zwak geboekt.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Goeie kennis van me uit Bommel. Afgelopen festival was geen gelukkige.
Klopt. Terwijl-ie zelf meer van de alternatieve gitaren is. Vreemde zaak allemaal.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die vrijdag en zaterdag waren ook ontzettend zwak geboekt.
Mag niet van hoger hand. Alternative is voor DTRH. Best Kept Secret heeft Pinkpop verneukt.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Klopt. Terwijl-ie zelf meer van de alternatieve gitaren is. Vreemde zaak allemaal.
Best kept Secret is toch juist van iets anders als mojo. Hebben we eens een concurrent erbij krijgt deze de schuld dat mojo niet meer monopolist is.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mag niet van hoger hand. Alternative is voor DTRH. Best Kept Secret heeft Pinkpop verneukt.
Mojo heeft DTRH in de markt gezet als tegenhanger van BKS.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:25 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Best kept Secret is toch juist van iets anders als mojo. Hebben we eens een concurrent erbij krijgt deze de schuld dat mojo niet meer monopolist is.
Wat een onzin, Pinkpop heeft Pinkpop verneukt door jarenlang vast te houden aan dezelfde belegen formule en omdat het op die manier links en rechts voorbij werd gestreefd door andere festivals.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mag niet van hoger hand. Alternative is voor DTRH. Best Kept Secret heeft Pinkpop verneukt.
De komst van Best Kept Secret heeft elke alternatieve noot uit het festival verwijderd. Dat het daarvoor al geen geweldig festivalterrein was staat daar los van.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 13:20 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wat een onzin, Pinkpop heeft Pinkpop verneukt door jarenlang vast te houden aan dezelfde belegen formule en omdat het op die manier links en rechts voorbij werd gestreefd door andere festivals.
Oneens, al ver voor de eerste editie van BKS leunde Pinkpop al bijna volledig op die mega stadionacts die met de jaren steeds belegener en schaarser zijn geworden.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 13:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De komst van Best Kept Secret heeft elke alternatieve noot uit het festival verwijderd. Dat het daarvoor al geen geweldig festivalterrein was staat daar los van.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |