Dat eerste weet ik ook niet.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, ik weet niet of dat bin Roze Leeuw dat echt zo genuanceerd is.
Ik weet wel dat transgenders aanstoot nemen aan de opvattingen van roze leeuw over transgenders.
Dat kinderen heel vatbaar zijn voor de meest idiote verzinsels kun je het beste in december uitleggen. Hier begin december, in de VS eind december, maar toch…quote:Op zondag 11 juni 2023 14:12 schreef Viezig het volgende:
[..]
Ik vind het vergelijkbaar met stellen dat jongeren die voor IS gerecruteerd zijn diep van binnen in hun aard gewoon IS'ers waren en ze niet gehersenspoeld zijn. Iemand heeft alleen geholpen hun ware aard naar buiten te laten komen.
Natuurlijk gaat iemand dit verdraaien en beweren dat ik zeg dat transgenders eigenlijk terroristen zijn, maar dat is absoluut niet wat ik wil zeggen. Als kinderen met psychische problemen ervan overtuigd kunnen worden dat hun leven veel beter is als ze gaan strijden tegen ongelovigen, waarom zou het dan onmogelijk zijn dat kinderen met psychische problemen ervan overtuigd kunnen worden dat hun leven beter is na een transitie?
Dat is toch totaal niet te vergelijken...quote:Op zondag 11 juni 2023 14:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat kinderen heel vatbaar zijn voor de meest idiote verzinsels kun je het beste in december uitleggen. Hier begin december, in de VS eind december, maar toch…
Het was feitelijk een lesbische en homoseksuele organisatie die protesteerden tegen discriminatie van homoseksuelen. Dat is het begin.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]
En ik probeerde geen "Amerikaanse politiek te duiden vanuit een Nederlands perspectief" maar de liberale misvatting dat de Pride zou zijn ontstaan vanuit een soort "leven en laten leven" gedachte te ontkrachten.
Dat is het ook, en daarom is het raar dat men denkt dat jongeren daar heel lichtvaardig mee om gaan en ouders, artsen en specialisten zich hier niet van bewust zijn.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Geen extremist in de letterlijke zin van het woord, maar het is wel een extreem ingrijpende en onomkeerbare handeling als je je van geslacht laat veranderen.
Nee, het was een opkomen voor rechten.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:42 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het was feitelijk een lesbische en homoseksuele organisatie die protesteerden tegen discriminatie van homoseksuelen. Dat is het begin.
Het is toch vrij aardig gedocumenteerd dat er aan de voorlichting heel wat schort. Ja, in Nederland valt dat mee. Maar wat er nu aan de andere kant van de oceaan gebeurt is waar de transactivisten naartoe willen.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, influencers heb ik sowieso een broertje dood aan. Die hebben een slechte invloed op de jeugd.
Maar stel dat een jonge meid die lesbische gevoelens heeft via TikTok wordt verleid om van geslacht te veranderen, zo'n meid komt vervolgens in een traject van artsen en specialisten, psychologen, etc die gaan screenen of er werkelijk sprake is van transgender, en ook duidelijk uitlegt wat dat betekent..
Dat je bijvoorbeeld geen normale penis krijgt, pijnlijke operaties krijgt, en dat je levenslang transgender bent.
Er valt prima te beargumenteren dat de concepten "man" en "vrouw" zoals wij deze gebruiken zowel een biologische, psychologische en sociologische definitie kennen.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:28 schreef Viezig het volgende:
[..]
Nee, want op een man vallen is geen mening. Net als dat genderdysforie hebben geen mening is, maar denken dat een man die een vrouw wil zijn, ook daadwerkelijk een man is, wel een mening is.
Het was (letterlijk en figuurlijk) met een knipoog.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is toch totaal niet te vergelijken...
Om te begrijpen waar de Pride historisch gezien vandaan komt en waarom dat redelijk onverenigbaar is met conservatisme.quote:
Van homoseksuelen. Same difference, maar wat jij wil verder.quote:
Als je niet al teveel geeft om feiten, dan wel.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:47 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Er valt prima te beargumenteren dat de concepten "man" en "vrouw" zoals wij deze gebruiken zowel een biologische, psychologische en sociologische definitie kennen.
Ik heb nergens geschrevend dat de stroming waaruit de Pride is voortgekomen links-extremistisch zou zijn.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:48 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Van homoseksuelen. Same difference, maar wat jij wil verder.
Het was zeker geen links extremistische stroming.
Klopt.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:51 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik heb nergens geschrevend dat de stroming waaruit de Pride is voortgekomen links-extremistisch zou zijn.
Tegenwoordig wel ja, voor sommige mensen. Dat maakt het juist alleen maar zo lastig. Want wat wordt er nu bedoeld als er gezegd wordt dat een sauna alleen voor vrouwen is?quote:Op zondag 11 juni 2023 14:47 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Er valt prima te beargumenteren dat de concepten "man" en "vrouw" zoals wij deze gebruiken zowel een biologische, psychologische en sociologische definitie kennen.
De Roze Leeuw is als organisatie niet welkom omdat zij tegen transgenderactivisme zijn, niet omdat de homoemancipatiebeweging en het conservatisme niet verenigbaar zijn. Het zou ook vreemd zijn als er een conservatieve transgendervereniging zou willen meedoen die de mening toegedaan zou zijn dat je wel van geslacht mag veranderen maar niet met iemand van hetzelfde geslacht sex zou mogen hebben.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Klopt.
Maar nu is het: de stroming was onverenigbaar met conservatisme, dus mogen homoseksuele conservatieven niet meedoen.
Ok.
Maar dan moet je ook zien dat links-extremistische groeperingen onverenigbaar zijn met de stroming.
Ik constateer derhalve twee heel verschillende meetlatten.
Op een gegeven moment denk ik van, wat betekent het in feite nou nog om man of vrouw te zijn als jan en alleman zich kan identificeren als weet ik veel wat, zonder aan een zekere definitie te hoeven voldoen. Dat worden toch inhoudsloze begrippen.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:57 schreef Viezig het volgende:
[..]
Tegenwoordig wel ja, voor sommige mensen. Dat maakt het juist alleen maar zo lastig. Want wat wordt er nu bedoeld als er gezegd wordt dat een sauna alleen voor vrouwen is?
Probleem is dat dat vroeger heel duidelijk was, maar dat die twee woorden tegenwoordig opeens ook iets anders kunnen betekenen. Dan krijg je gevallen dat "vrouwen met een penis" stennis gaan schoppen als ze niet in een sauna voor vrouwen mogen.
Kunnen we niet gewoon afspreken dat mensen die een sauna willen starten waar ook "vrouwen met een penis" toegestaan zijn het dan een (trans)vrouwensauna noemen i.p.v. een vrouwensauna? De makkelijkste oplossing, waarbij mensen niet te veel hoeven na te denken over welke betekenis van het woord "vrouw" nu weer van toepassing is.
Nou, er zijn inmiddels toch ook aan aantal spijtoptanten, dus dan neem ik aan dat die indertijd geen weldoordachte keuze hebben gemaakt. Impulsief zal het ook niet zijn geweest, maar ik denk dat ze zich niet helemaal juist hebben laten informeren.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:43 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is het ook, en daarom is het raar dat men denkt dat jongeren daar heel lichtvaardig mee om gaan en ouders, artsen en specialisten zich hier niet van bewust zijn.
Ook beetje vaag, dat je daardoor zelf in een identiteit crisis komt.quote:Op zondag 11 juni 2023 15:18 schreef galantis het volgende:
[..]
Op een gegeven moment denk ik van, wat betekent het in feite nou nog om man of vrouw te zijn als jan en alleman zich kan identificeren als weet ik veel wat, zonder aan een zekere definitie te hoeven voldoen. Dat worden toch inhoudsloze begrippen.
Dat hele saunagedoe was in de VS.quote:Op zondag 11 juni 2023 14:57 schreef Viezig het volgende:
[..]
Tegenwoordig wel ja, voor sommige mensen. Dat maakt het juist alleen maar zo lastig. Want wat wordt er nu bedoeld als er gezegd wordt dat een sauna alleen voor vrouwen is?
Probleem is dat dat vroeger heel duidelijk was, maar dat die twee woorden tegenwoordig opeens ook iets anders kunnen betekenen. Dan krijg je gevallen dat "vrouwen met een penis" stennis gaan schoppen als ze niet in een sauna voor vrouwen mogen.
Kunnen we niet gewoon afspreken dat mensen die een sauna willen starten waar ook "vrouwen met een penis" toegestaan zijn het dan een (trans)vrouwensauna noemen i.p.v. een vrouwensauna? De makkelijkste oplossing, waarbij mensen niet te veel hoeven na te denken over welke betekenis van het woord "vrouw" nu weer van toepassing is.
Als mensen kritiek leveren over iemands bestaansrecht en dat doen zonder te schelden en te demoniseren is er toch geen probleem?quote:Op zondag 11 juni 2023 14:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, mensen die kritiek hebben over je bestaansrecht ook niet.
Nee, de opvatting van Roze Leeuw is dat transgenders niet welkom zijnquote:Op zondag 11 juni 2023 14:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Klopt.
Maar nu is het: de stroming was onverenigbaar met conservatisme, dus mogen homoseksuele conservatieven niet meedoen.
Ok.
Maar dan moet je ook zien dat links-extremistische groeperingen onverenigbaar zijn met de stroming.
Ik constateer derhalve twee heel verschillende meetlatten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |