alleen moet de achterliggende gedachte reëel zijn denk ik dan,. een beetje preppen in je auto bv ( water deken) is praktisch maar voor rampen niet te doen preppers.nl bestaat en ik heb wel eens mensen ontmoet die fanatiek waren en je bijna bang maken. En hier in de loods laat niemand je omkomen van de dorst of de honger of de kouquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:48 schreef Verida het volgende:
[..]
is denk ik vergelijkbaar met zijn voorraad nu in zijn kast. Hij kan het een aantal dagen volhouden om te eten, heeft dingen op voorraad die lang houdbaar zijn.
Wordt het dan niet eens tijd om iets anders te gaan doen. Eric heeft het altijd over “armoede” en dat hij heel zuinig moet doen. Hij gaat nooit met vakantie of uit eten. Kleding of schoenen koopt hij ook niet. De sportschoenen die hij daar bij had zijn 17 jaar oud en die groene sweater zat nog in het plastic die hij bij had en zei dat hij die iets van 25 jaar geleden eens goedkoop had gekocht. Waren twee voor de prijs van één. De bamboe overhemden die hij bij zich heeft komen van een kringloop en kosten zes euro. Heeft hij daar tijdens het benoemen hoe hij leeft zelf verteld..quote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:46 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
hij heeft een eigen bedrijf dat advies geeft/ verkoop over verlichting.
Ik krijg alleen het idee dat hij er weinig mee verdient, hij heeft vaker aangegeven niet veel geld uit te kunnen geven.
quote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:46 schreef Teckeltje25 het volgende:
[..]
En niemand die het waagt om mond op mond beademing toe te passen 😀
achterliggende gedachte daar in de loods lijkt me heel reeel. Een aantal pakken macaroni e.d. kunnen je daar door een paar dagen heenhelpen dat er geen eten binnenkomt.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:55 schreef schizolientje het volgende:
[..]
alleen moet de achterliggende gedachte reëel zijn denk ik dan,. een beetje preppen in je auto bv ( water deken) is praktisch maar voor rampen niet te doen preppers.nl bestaat en ik heb wel eens mensen ontmoet die fanatiek waren en je bijna bang maken. En hier in de loods laat niemand je omkomen van de dorst of de honger of de kou
Dat had ik gehoord idd. Nou ja ze had net wel gelijkquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:53 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Gisteren zei Bern sorry voor zijn hoesten en niezen, maar dat mocht ook niet van Sas
Janet wordt echt steeds ergerquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:57 schreef Rhosyn het volgende:
Janet schreeuwt naar Jasper dat hij de cruesli meteen in de yoghurt moet gooien.
Wat doe je nou, gooi het gewoon in het bakkie.
Jasper schrok zich rot. Maar maar maar dan wordt de cruesli helemaal zacht.
Nou en zegt Janet. Dan is het lekker gaar.![]()
Hij bleef wel beleefd en zei toen maar dat hij eigenwijs ging doen en de cruesli toch in een glas deed.
Het is voor morgenochtend het ontbijt.
Jij zegt het....quote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:21 schreef spapaars het volgende:
[..]
Maar met zijn viool doet hij niets meer.
mmmmm zompige cruesliquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:58 schreef schizolientje het volgende:
Grappig, jappie helpt de kwark voor morgenochtend in de bakjes te scheppen en Janet wil de muesli er al in doen en dat wil hij niet want dan wordt t vies en niet crunchie Ze stribbelt tegen maar hij houdt voet bij stuk
Kan toch ook niet.. dat is echt niet lekker.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:58 schreef schizolientje het volgende:
Grappig, jappie helpt de kwark voor morgenochtend in de bakjes te scheppen en Janet wil de muesli er al in doen en dat wil hij niet want dan wordt t vies en niet crunchie Ze stribbelt tegen maar hij houdt voet bij stuk
Maar de pot verwijt de ketel wel een beetje, ze boert zelf ook weleensquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:58 schreef lojanda het volgende:
[..]
Dat had ik gehoord idd. Nou ja ze had net wel gelijk
die snap ik maar hoe ga je koken dan?? Ik heb wel een kampeer uitrusting toevallig. Komt tijd komt ook raad hoop ik dan maarquote:Op zaterdag 10 juni 2023 19:57 schreef Verida het volgende:
[..]
achterliggende gedachte daar in de loods lijkt me heel reeel. Een aantal pakken macaroni e.d. kunnen je daar door een paar dagen heenhelpen dat er geen eten binnenkomt.
zo heb ik het thuis ook, wat pasta, meel, koffie groenten in blik, soep, gewoon voor het geval er een aantal dagen geen water of stroom is om wat voor reden dan ook.
Maar zegt dan geen sorryquote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:00 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar de pot verwijt de ketel wel een beetje, ze boert zelf ook weleens
inderdaad, kampeeruitrusting, Maar het is ook voor het geval ik een aantal dagen geen boodschappen zou kunnen doen, door ziekte of wat dan ookquote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:02 schreef schizolientje het volgende:
[..]
die snap ik maar hoe ga je koken dan?? Ik heb wel een kampeer uitrusting toevallig. Komt tijd komt ook raad hoop ik dan maar
Die cruesli is juist lekker als het knapperig is.. ik snap ook echt niet dat ze zoiets voorstelde om het er dan nu alvast in te doen.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:01 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Dan is het geen cruesli meer als je het al in de yoghurt gooit, Leo
Idd.. als er echt iets gebeurd dan is er waarschijnlijk ook geen stroom gas en water. Dan kun je met je voorraad macaroni nog nietsquote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:02 schreef schizolientje het volgende:
[..]
die snap ik maar hoe ga je koken dan?? Ik heb wel een kampeer uitrusting toevallig. Komt tijd komt ook raad hoop ik dan maar
quote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:10 schreef pingu66 het volgende:
Erik wil een rvs beker maercnowt er tegen aanlopen. Janet zegt in een kampeerwinkel. Maar Erik wil uit de kringloopwinkel nou succes met zoeken Erik.
o o o Jasper daarnet afgesnauwd door Janet en wordt nu zo'n beetje gedwongen om Eunice te masseren.quote:Op zaterdag 10 juni 2023 20:17 schreef lojanda het volgende:
Eunice dramt weer eens lekker door over een massage van Jasper. Hij probeert er onderuit te komen maar dat lukt hem niet. Hij loopt toch maar sloffend achter Eunice naar k4
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |