Wel fijn die pijltjes. Anders had ik het water helemaal gemistquote:
*aluhoedje op* zou Oekraine niet gewoon een "deal" gemaakt hebben met Wagner? Wij trekken ons terug zodat jullie even met de eer kunnen strijken? Zodra het Russische leger gearriveerd is pakken we alles weer terug en dan kan meneer Prigozhin lekker bitchen op het Russische leger.quote:
Kan ook zodra de eerste tanks over de pontonbrug rijden toch?quote:Op dinsdag 6 juni 2023 15:47 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat ze zo rond 2'en s'nachts dus ook gedaan hebben
Lijkt me stug. Ze zullen de ruzie wel met belangstelling hebben gevolgd en bedacht hebben hoe daar het meeste voordeel uit te halen valtquote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:01 schreef Simmertje het volgende:
[..]
*aluhoedje op* zou Oekraine niet gewoon een "deal" gemaakt hebben met Wagner? Wij trekken ons terug zodat jullie even met de eer kunnen strijken? Zodra het Russische leger gearriveerd is pakken we alles weer terug en dan kan meneer Prigozhin lekker bitchen op het Russische leger.
Toch is dit denk ik wel het echte tegenoffensief. Houd deze kaart in de gaten voor het overzicht.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:26 schreef 3rr0r het volgende:
Ze willen wel heel erg laten lijken alsof ze 'het grote tegenoffensief' wel even aan het pareren zijn
[ twitter ]
Leuk en aardig, maar ik houd het bij +-10 voertuigen geen vliegtuigen en +- 100 man.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:26 schreef 3rr0r het volgende:
Ze willen wel heel erg laten lijken alsof ze 'het grote tegenoffensief' wel even aan het pareren zijn
[ twitter ]
Iddquote:Op dinsdag 6 juni 2023 13:47 schreef Ulx het volgende:
[..]
De spoorbrug moet wel stuk. De verkeersbrug mag wel even blijven staan.
Gaat me om de aantallen die meneer noemt, niet om of het het grote tegenoffensief is.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:28 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Toch is dit denk ik wel het echte tegenoffensief. Houd deze kaart in de gaten voor het overzicht.
https://widgets.scribblemaps.com/sm/?d&z&l&mt&gc&mv&id=091194
Laatste keer dat ze de krim hebben gezienquote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:41 schreef ExTec het volgende:
En daar is die, de onvermijdelijke file van mensen die de krim verlaten.
[ twitter ]
McBacon to the rescuequote:Op dinsdag 6 juni 2023 12:46 schreef xzaz het volgende:
[..]
Ze hebben een jaar de tijd gehad om kritieke infrastructuurpunten te bezetten; dat hebben ze niet gedaan; iedereen met een supprised pickachu face kent z'n geschiedenis niet.
Die tweet van de VN heeft echt een shitstorm veroorzaakt, ongelofelijk eigenlijk dat ze hem nog niet verwijdert hebben. Letterlijk minuten nadat de Russen een ecologische ramp veroorzaken door een dam op te blazen komt de VN aankakken met 'let's all celebrate Russian language day'.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 15:18 schreef Elpis het volgende:
En ondertussen vieren de Verenigde Naties vrolijk de dag van de Russische taal.
Kunnen we die toko massaal de rug toekeren en wat anders oprichten?
[ twitter ]
McBacon to the rescuequote:Op dinsdag 6 juni 2023 12:46 schreef xzaz het volgende:
[..]
Ze hebben een jaar de tijd gehad om kritieke infrastructuurpunten te bezetten; dat hebben ze niet gedaan; iedereen met een supprised pickachu face kent z'n geschiedenis niet.
Kan ook gewoon amateurisme zijn. Laten we eerlijk zijn daar zijn ze niet vies van. Overreactie op de daling.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 13:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ow, en je weet dat rus bewust het reservoir tot de nokken heeft gevuld?
[ afbeelding ]
Ik zie je er niet voor aan hoor, maar tenzij je nu graag mentale gymastiek oefeningen wil gaan doen, 'dat rus als ware ze een waterschap goede redenen hadden om dit te doen', lijkt het mij glashelder.
Ja, dat is niets voor de Russen.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:54 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Het lijkt nogal een roekeloze impulsieve daad.
En wie ben jij?quote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
McBacon to the rescue.
Je bent nu hopelijk aan het trollen.
Een rij autos: MENSEN VERLATEN DE KRIMquote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:41 schreef ExTec het volgende:
En daar is die, de onvermijdelijke file van mensen die de krim verlaten.
[ twitter ]
Maar je hebt vandaag een "onafhankelijk, kritisch denkende bui", merk ik?quote:
Misschien wel eens nodig in dit soort topicsquote:Op dinsdag 6 juni 2023 17:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar je hebt vandaag een "onafhankelijk, kritisch denkende bui", merk ik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |