Vooral te veel mensen die denken dat het aan Van der Sar lag dat Ajax zo slecht was.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wie krijgen we er voor terug, er zijn toch mensen die wat te vroeg juichen heb ik het idee.
Dat zou jij ook zijn als je hele jaar van alle kanten wordt beschoten en waarschijnlijk intern ook aan je stoelpoten wordt gezaagd.quote:
Dit is wel een goede quote.quote:Het afgelopen seizoen is niet representatief voor de totale periode van Ajax onder zijn leiding. De club heeft heel veel successen meegemaakt, is enorm gegroeid en heeft ook internationaal aan aanzien gewonnen.
Oh iemand stelt zich ietsjes kwetsbaar op nadat hij van alle kanten aangevallen is.quote:
Overmars inderdaad ja.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Oh iemand stelt zich ietsjes kwetsbaar op nadat hij van alle kanten aangevallen is.
Je zou hem dankbaar moeten zijn wat hij samen met Overmars opgezet heeft.
Zegt genoeg, hij was niet de juiste man op die plek.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat zou jij ook zijn als je hele jaar van alle kanten wordt beschoten en waarschijnlijk intern ook aan je stoelpoten wordt gezaagd.
Hij is algemeen directeur. Hij is niet verantwoordelijk voor selectie en technische staf. Na vertrek van Overmars en trage handelen van RvC om een nieuwe TD aan te stellen kwam alles op zijn bordje. Het is onterecht om hem daarop af te rekenen.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:51 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zegt genoeg, hij was niet de juiste man op die plek.
Verder prima kerel hoor. Geen leider voor Ajax.quote:
Hij mag vooral zijn vunzige vriendje bedanken die het nodig vond om foto's van zijn piemel naar collega's door te sturen dacht ik zo.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Hij is algemeen directeur. Hij is niet verantwoordelijk voor selectie en technische staf. Na vertrek van Overmars en trage handelen van RvC om een nieuwe TD aan te stellen kwam alles op zijn bordje. Het is onterecht om hem daarop af te rekenen.
https://nos.nl/artikel/22(...)iner-en-ik-directeurquote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:53 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Verder prima kerel hoor. Geen leider voor Ajax.
Het kwam meer door Overmars en Ten Hag, Sar profiteerde mee.
Dat lijkt me duidelijk. Al zijn er hier genoeg users die bereid zijn om dat te 'vergeten'.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij mag vooral zijn vunzige vriendje bedanken die het nodig vond om foto's van zijn piemel naar collega's door te sturen dacht ik zo.
Echt te makkelijk en dan ga je voorbij aan de minder zichtbare stappen die Ajax groter hebben gemaakt vooral op commercieel vlak. Bijvoorbeeld dat we nu in de hoogste tier zitten bij Adidas, meer sponsors/sponsorgeld hebben etc.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:53 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Verder prima kerel hoor. Geen leider voor Ajax.
Het kwam meer door Overmars en Ten Hag, Sar profiteerde mee.
Hockey, bobo, loservlucht, baantjesjagerquote:Op dinsdag 30 mei 2023 09:49 schreef Black-Death het volgende:
Waarom is iedereen zo tegen die Hendriks?
Oprechte vraag hoor; ik heb geen idee wat ik van die man moet vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |