Dronken mensen liegen niet. Ik moet Babette totaal niet. Te opportunistisch sowieso.quote:Op woensdag 24 mei 2023 01:44 schreef tonja het volgende:
Babs gooit er even een paar seksistische vooroordelen in
Dit bedoel ikquote:Op woensdag 24 mei 2023 01:43 schreef Flow3r het volgende:
[..]
MIrthe was de halve avond op stream 2, niemand had kennelijk de behoefte om verslag uit te brengen
Ik vind niemand daar geweldig, maar ik vind Wendy wel een stuk sympathieker dan zelfingenomen Babs.quote:Op woensdag 24 mei 2023 01:46 schreef Charlotte-007 het volgende:
[..]
Dronken mensen liegen niet. Ik moet Babette totaal niet. Te opportunistisch sowieso.
Ik vind Wendy wel geweldig.
Dit was ik dus ook aan het typen..quote:Op woensdag 24 mei 2023 01:48 schreef Kakadylo het volgende:
Tiano lag achter die dubbele kont van Kim te schuilen
-knip-quote:Op woensdag 24 mei 2023 01:48 schreef Kakadylo het volgende:
Tiano lag achter die dubbele kont van Kim te schuilen
Als ik iets positiefs zou kunnen vermelden dan deed ik dat welquote:
Het was een constatering, dat ik niet snap waarom het een probleem moet zijn. Dat het dezelfde zijn staat daar ook los van. Als Janet, Mirthe, Bern of wie dan ook daar nog bij gezeten had en voor de gezelligheid nog een drankje bij namen en een leuk gesprek hadden zou ik ook niet snappen dat anderen daar dan een probleem van zouden maken.quote:
Okayquote:Op woensdag 24 mei 2023 01:52 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Het was een constatering, dat ik niet snap waarom het een probleem moet zijn. Dat het dezelfde zijn staat daar ook los van. Als Janet, Mirthe, Bern of wie dan ook daar nog bij gezeten had en voor de gezelligheid nog een drankje bij namen en een leuk gesprek hadden zou ik ook niet snappen dat anderen daar dan een probleem van zouden maken.
Wendy is tijdens hottubgate op Jerrold gesprongen en riep toen de naam van Tiano waarna het gesprek van de dag daarnaquote:Op woensdag 24 mei 2023 01:54 schreef Flow3r het volgende:
Wendy vraagt zich af of Marciano misschien iets gezegd of gedaan heeft waardoor Kim W het altijd op haar gemunt had
Marciano zegt dat hij precies hetzelfde nu doet als toen Kim er nog was
[ afbeelding ]
dynamiek is een beter woord, die veranderde, maar eensquote:Op woensdag 24 mei 2023 01:59 schreef Kakadylo het volgende:
Voor een man lijkt het me makkelijker om deel te nemen aan zo'n cummunity aangezien kerels het onderling gewoon leuk willen hebben. Terwijl er bij vrouwen al heel gauw kutnijd kan ontstaan en dus al helemaal met de verkeerde types binnen die muren. Je merkte ook gelijk dat de hele synergie veranderde toen Mexx en Kim vertrokken. Is dus echt geen toeval hoor.
Babs zit te paffen en praat honderduitquote:Op woensdag 24 mei 2023 01:59 schreef utopia2.0 het volgende:
Die zijn nog laat wakker. Drank heeft nog lekker gesmaakt hoor ik
Gek he om twee uur snachtsquote:
Ik was hier met een andere username die ik niet meer weet (quote:Op woensdag 24 mei 2023 01:44 schreef Charlotte-007 het volgende:
[..]
Het is sowieso veel drukker aan het worden op Fok door deze rls.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |