Wij doen bij uitjes toch een luier.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:55 schreef roos94 het volgende:
Wij zijn bezig met potje training en op advies van cb laat ik haar nu thuis in dr blote kont lopen en dan het potje in de woonkamer. Maar hoe doe je dat dan als je naar buiten wil? Lijkt mij een beetje verwarrend als ik buiten wel luier aandoe. Maar ik kan moeilijk met een potje in de AH gaan lopen.
Gelukkig is de kleine man weer redelijk goed te pas.quote:Op maandag 26 juni 2023 07:03 schreef Aure het volgende:
Wat een schrik spaceoddity! Hoe is het weekend gegaan bij jullie? Is hij weer helemaal opgeknapt?
Heeft ie er zelf al interesse in? Zo niet, heeft het ook weinig zin om ermee aan de slag te gaan. Is althans mijn ervaring.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 11:58 schreef Morgane89 het volgende:
Hmmm...Ik verdwaal echt compleet in de wereld van het zindelijk maken.
Zoveel manieren en methodes.
M'n zoontje is in mei 2 geworden, dus ik heb op zich nog wel veel tijd.
Maar ik zit er enorm tegenaan te hikken en wil er eigenlijk gewoon vanaf zijn.
Daar sluit ik me bij aan. Maar goed ik heb makkelijk praten, hier uit zichzelf binnen een paar dagen dag en nacht zindelijk.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 13:25 schreef eponine het volgende:
[..]
Heeft ie er zelf al interesse in? Zo niet, heeft het ook weinig zin om ermee aan de slag te gaan. Is althans mijn ervaring.
Wij zijn nog niet officieel begonnen met het echte zindelijk zijn (wachten even tot alle nieuwe baby zus emoties gekalmeerd zijn)quote:Op dinsdag 27 juni 2023 11:58 schreef Morgane89 het volgende:
Hmmm...Ik verdwaal echt compleet in de wereld van het zindelijk maken.
Zoveel manieren en methodes.
M'n zoontje is in mei 2 geworden, dus ik heb op zich nog wel veel tijd.
Maar ik zit er enorm tegenaan te hikken en wil er eigenlijk gewoon vanaf zijn.
Hahahahaha.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 13:51 schreef taxibabe het volgende:
Mijn peuter is al een half uur druk met vliegjes vangen met een knijpthee-ei![]()
[ afbeelding ]
Niet meer geven en door de zure appel heen bijten. Sterkte.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:30 schreef MaJo het volgende:
Zo, tijdje niet meegepost (en gelezen). Alles gaat goed hier. Aapie maakt enorme sprongen, met name qua taal. Hij begint al een beetje met letters herkennen en lezen
Ook kent hij het verschil tussen links en rechts en snapt heel veel. Mijn kleine mannetje
Zindelijkheid staat op een laag pitje, een tijdje terug ging hij vaak even op het potje maar momenteel nul interesse. Ik heb wel alvast wat oefenbroekjes aangeschaft.
Wel zijn we bezig met het afbouwen van zijn speentje. Hij heeft alleen nog een speentje in bed. Iemand tips hoe we het helemaal af kunnen schaffen?
Doen we nog steeds voor het slapen gaan. Een beetje melk warm maken. Zolang hij dat wilt doen we dat. Geen fles meer. Bekertje of rietjesbeker.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:16 schreef Morgane89 het volgende:
Tot welke leeftijd hebben jullie eigenlijk warme melk of pap in een fles gegeven?
Ik weet alleen niet hoe oud jouw kind isquote:Op zondag 2 juli 2023 10:16 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Doen we nog steeds voor het slapen gaan. Een beetje melk warm maken. Zolang hij dat wilt doen we dat.
Ah, bijna 3quote:Op zondag 2 juli 2023 10:18 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Ik weet alleen niet hoe oud jouw kind is![]()
De onze is nu net 2 en ik geef vaak nog een fles pap voor het slapengaan, vooral als hij weinig avondeten op heeft.
Paar maanden terug mee gestopt. Zelfde tactiek als met speen: gewoon niet meer geven, alle flessen verstoppen of weggooien en doorbijtenquote:Op zondag 2 juli 2023 10:16 schreef Morgane89 het volgende:
Tot welke leeftijd hebben jullie eigenlijk warme melk of pap in een fles gegeven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |