Nee, daar ben je niet zeker van gender.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:31 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Heb jij weleens een seksvakantie in Azië gedaan?
Hoe dan mijn vriendin was 110 euro keijgyquote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
APK en kleine beurt kost mij ¤726.
Toch minder dan een achterruitje.
Voorbanden wisselen alleen al is een vaste prik voor mij.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:25 schreef onlogisch het volgende:
[..]
APK is toch 3 tientjes? Duur beurtje.
Ik kan je wel wakker makenquote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:39 schreef Charz het volgende:
Kind met buikgriep en koorts aan middag slaapje, moe het weekend in.
Verloor hij daar zijn heteroseksualiteit ipv AirPods?quote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:56 schreef onlogisch het volgende:
[..]
@:Caland heeft hier een leuke anekdote over.
Iets wat je niet hebt kan je niet verliezen.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Verloor hij daar zijn heteroseksualiteit ipv AirPods?
Als hij gewoon zegt dat hij aseksueel is, dan ontkomt die. Just sayinquote:
we hebben allemaal in oh oh cherso gezien dat hij dat niet isquote:Op vrijdag 12 mei 2023 14:09 schreef Boze_Loopeend het volgende:
[..]
Als hij gewoon zegt dat hij aseksueel is, dan ontkomt die. Just sayin
Hoeveel kost een grote beurt bij jouw vriendin?quote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hoe dan mijn vriendin was 110 euro keijgy
Waarom zou je je nagels laten lakkenquote:Op vrijdag 12 mei 2023 15:22 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Hoeveel kost een grote beurt bij jouw vriendin?
Vraag dit voor mijn vriend @:scrummie
GOED HEquote:Op vrijdag 12 mei 2023 15:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niks persoonlijks hoor maar zulke voorzetten kopt Brobbey er zelfs in.
quote:Meisje laat nugget vallen, McDonald's aansprakelijk voor brandwonden
Fastfoodketen McDonald's is in de Verenigde Staten verantwoordelijk voor de brandwonden die een kind heeft opgelopen door een kipnugget. Dat heeft een jury in de staat Florida vastgesteld. Volgens de juryleden had McDonald's instructies moeten geven voor het veilig omgaan met het eten.
De vrouw verklaarde dat ze het eten aan haar kinderen op de achterbank had gegeven, en dat ze luid geschreeuw hoorde toen ze wegreed.
Wat bleek: het meisje had op een van haar benen een flinke brandwond, afkomstig van een van de nuggets. De nugget was tussen de gordel en de huid van het kind terechtgekomen, zei de moeder.
Hoe warm was de nugget?
De advocaten van McDonald's erkennen dat de brandwond veroorzaakt was door een nugget, maar in de rechtszaak ontstond heibel over de temperatuur van de nugget. De familie zegt dat de nugget boven de 93 graden was, maar de fastfoodketen stelt dat het samengeperste stukje vlees niet meer dan 71 graden kon zijn.
Bovendien, beargumenteerde het fastfoodbedrijf: de nugget móet wel warm zijn om vergiftiging met de salmonellabacterie te voorkomen.
Ook vindt McDonald's dat het niet verantwoordelijk is voor wat de klant doet met de nugget. "De kipnugget is er om op te eten, niet om tegen je huid aan te houden voor twee minuten."
Wat heeft dit te maken met het oliepeil controlen met een peilstok of de binnenband controleren bij een grote beurt?quote:Op vrijdag 12 mei 2023 15:30 schreef Boze_Loopeend het volgende:
[..]
Waarom zou je je nagels laten lakkenmet allerlei rare kunst erop.
Versnellingspookje boh bohquote:Op vrijdag 12 mei 2023 16:27 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Wat heeft dit te maken met het oliepeil controlen met een peilstok of de binnenband controleren bij een grote beurt?
Over auto’s gesproken. @onlogisch Hang jij nu gewoon weer een vaantje op je nieuwe ruit?quote:
Dat iedereen dat vaantjes verhaal kooptquote:Op vrijdag 12 mei 2023 16:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Over auto’s gesproken. @:onlogisch Hang jij nu gewoon weer een vaantje op je nieuwe ruit?
Ik heb die vaantjes trouwens echt in geen jaren meer gezien.
Kip kebab, met yoghurtsaus.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 17:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik ga bij m'n ouders eten en weet dus nog niet wat er op het menu staat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |