ik ben graag ongezien maar wel aanwezig of zo, maakt niet zoveel uit als je een posting van FreshFruit liket. He did it again. Wel grappig. Vanavond iets in feedback neer gepend over het waarom ik wat stil ben. Jij bent erg oké bij deze.quote:Op donderdag 11 mei 2023 01:45 schreef KinKiJan het volgende:
[..]Hoezo sssst?! Lang niet meer gezien hier!
quote:Op donderdag 11 mei 2023 01:49 schreef Charlotte-007 het volgende:
[..]
ik ben graag ongezien maar wel aanwezig of zo, maakt niet zoveel uit als je een posting van FreshFruit liket. He did it again. Wel grappig. Vanavond iets in feedback neer gepend over het waarom ik wat stil ben. Jij bent erg oké bij deze.
Voor zover er net op stream geweest is Jasper net naar bed. JW, Eunice (in 1 bed), Erik en Janet lagen er al langer in, de rest was nog lang wakker.quote:Op donderdag 11 mei 2023 02:05 schreef spapaars het volgende:
Zie JW slapen, zijn er al meer naar bed?
Ik zit in de hottube.quote:Op donderdag 11 mei 2023 02:17 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Waar zijn de nacht-Cossers? Is Bern nog wakker, hij was na de stelling zo pissed dat hij even twijfelde of hij wel 48 uur wakker wilde blijven?
Oh lekker, wij hebben er ook 1, maar ligt er maar te liggen. Kost teveel stroom om hem warm te houden.quote:
Zijn wel vaak dezelfde die in hun nest kruipen of degenen die er altijd staan om anderen te steunen. Wel jammer da t we maar 1 stream hebben met mensen die wakker moeten blijven en 1 slaap streamquote:Op donderdag 11 mei 2023 02:19 schreef KinKiJan het volgende:
Wendy blijft een topper hoor, nerges over horen klagen maar ze zit er wel nog steeds om de wakker blijvers te ondersteunen.
Ik schrijf dit en hoor Wendy zeggen dat Moraima nu nog even gaat oefenen met hoelahoepen. Die is ook nog wakker dus, respect ook voor de ondersteuning hoor!
Die heeft er met Sas en Jeff (ja echt waar!) nog een goed gesprek over gehad!quote:Op donderdag 11 mei 2023 02:17 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Waar zijn de nacht-Cossers? Is Bern nog wakker, hij was na de stelling zo pissed dat hij even twijfelde of hij wel 48 uur wakker wilde blijven?
Las er niet iets over, ga morgen wel ff filmpje zoeken, want dat zal @DGK_Tegengas zeker vastgelegd hebben. De podcast met Sas en Jeff vanmiddag was ook een leuk gesprek.quote:Op donderdag 11 mei 2023 02:21 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Die heeft er met Sas en Jeff (ja echt waar!) nog een goed gesprek over gehad!
In het begin van dit topic gaat het over dat gesprek.quote:Op donderdag 11 mei 2023 02:22 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Las er niet iets over, ga morgen wel ff filmpje zoeken, want dat zal @:DGK_Tegengas zeker vastgelegd hebben. De podcast met Sas en Jeff vanmiddag was ook een leuk gesprek.
Het zijn idd altijd dezelfde die afhaken bij dit soort challenges.quote:Op donderdag 11 mei 2023 02:21 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Zijn wel vaak dezelfde die in hun nest kruipen of degenen die er altijd staan om anderen te steunen. Wel jammer da t we maar 1 stream hebben met mensen die wakker moeten blijven en 1 slaap stream
Goed gezegd, ik sluit me hier graag bij aanquote:Op donderdag 11 mei 2023 02:11 schreef Aardbeienmoes het volgende:
@:KinKIJan, dank je voor alles wat je steeds uitschrijft, echt respect. Ik heb niet altijd tijd om de filmpjes terug te kijken en als ik hier dan ff snel bijlees, ben ik toch op de hoogte. Dat wilde ik ff kwijt!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |