quote:Op dinsdag 16 mei 2023 21:20 schreef Homey het volgende:
De VVD en D66 spelen good cop bad cop:
https://twitter.com/demo_demo_nl/status/1658537195135795203
Zogenaamde interne strijd. Die is er niet. De asielindustrie heeft de touwtjes volledig in handen. Het COA is oppermachtig, en heeft een ongelimiteerd budget. Plus geen toezicht. Enigszins weigerachtige gemeenten worden simpelweg afgekocht, de ongekozen burgemeester een plek beloofd in het baantjescarroussel.
Mark my words: alle landen in Europa zijn, op een gegeven moment, helemaal om wat asiel betreft BEHALVE ons landje. Want wij, jawel, willen moreel het juiste laten zien, zeker in tijden waarin anderen hun grenzen sluiten. Dan nemen wij juist meer op!
Ach, dit argument weer. Je kunt wel proberen om Nederland een minder aantrekkelijke bestemming te maken, maar ook dat wil je gewoon niet.quote:Maar dat de instroom te hoog zou zijn, daar wil coalitiepartner ChristenUnie helemaal niets van weten. "De maakbaarheid dat wij even bepalen hoeveel mensen er op de vlucht komen...", stelt Kamerlid Don Ceder. "Zo zit de wereld niet in elkaar."
Die landen hebben geen verraders in hun regering. Die gaan dus ook nooit de last 'eerlijk' verdelen, want de last is juist ontstaan door bananenrepublieken zoals Nederland met haar mensenrechtenfetish.quote:Op woensdag 17 mei 2023 03:00 schreef BMW1993 het volgende:
^ Inderdaad, het grote probleem is ook dat landen als Tsjechië, Polen, Hongarije, Denemarken, en bijna heel Zuid
Europa niet mee doen aan het opvang van vluchtelingen.
Hoeveel Syriërs vangen Spanje en Frankrijk nou op? Bijna niet. Zeker niet in vergelijking met Duitsland die er al meer dan een miljoen hebben opgevangen.
Dus bijna alles komt op het bordje van Duitsland, Nederland en vroeger Zweden, echter hebben die zij ook hun regels aangescherpt.
Zolang Nederland een van de meest aantrekkelijke landen blijft, zal die stroom nooit dalen.
De hele Europese Unie bij elkaar heeft 447,7 miljoen inwoners, als al die vluchtelingen nou eerlijk werden verspreid, dan zou Nederland gerust 80% minder hoeven opvangen.
Zal de ChristenUnie dit niet begrijpen, of is dit gewoon een praatje voor de bühne.
Vrijwel alles wat hier aankomt is helemaal niet ‘op de vlucht’ maar komt gewoon asielshoppen.quote:Op woensdag 17 mei 2023 00:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Ach, dit argument weer. Je kunt wel proberen om Nederland een minder aantrekkelijke bestemming te maken, maar ook dat wil je gewoon niet.
Gratis geld en huis voor iedereen, kom maar binnen!quote:Op woensdag 17 mei 2023 00:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Ach, dit argument weer. Je kunt wel proberen om Nederland een minder aantrekkelijke bestemming te maken, maar ook dat wil je gewoon niet.
Die weten, en interesseert, het niet wat er speelt daar. Is er nog een politicus, na Wilders, die zich daar heeft laten zien?quote:Op woensdag 17 mei 2023 08:22 schreef Revanches het volgende:
https://www.rtvnoord.nl/n(...)eken-ik-wil-hier-weg
Triest voor die mensen. Leest Den Haag überhaupt mee?
Dan moeten eerst CU/D66 weg. Misschien als Kerrolaine straks de grootste wordt. Die zegt voor een asielstop te zijn.quote:Op woensdag 17 mei 2023 08:39 schreef Scorpie het volgende:
Zelfs Zweden begint het licht te zien, alhoewel ze al te laat zijn.
Wanneer gaat Nederland eens optreden?
Alles piept en kraakt in z'n voegen, van de woningmarkt en het onderwijs tot de zorg en de infrastructuur. Maar we blijven maar importeren en importeren.quote:Op woensdag 17 mei 2023 08:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gratis geld en huis voor iedereen, kom maar binnen!
Iedereen zonder huis met wateraansluiting kan niet veel doen met betrekking tot persoonlijke hygiëne. Zijn daardoor dan een gevaar voor de volksgezondheid.quote:Op woensdag 17 mei 2023 08:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gratis geld en huis voor iedereen, kom maar binnen!
quote:Op woensdag 17 mei 2023 11:41 schreef torentje het volgende:
[..]
Iedereen zonder huis met wateraansluiting kan niet veel doen met betrekking tot persoonlijke hygiëne. Zijn daardoor dan een gevaar voor de volksgezondheid.
Daar moet men ook rekening mee houden.
Nee joh, de mensen die de beslissingen nemen komen niet in aanraking met dat soort taferelen. Wonen in goede wijken. Kan ze niks schelen.quote:Op woensdag 17 mei 2023 08:22 schreef Revanches het volgende:
https://www.rtvnoord.nl/n(...)eken-ik-wil-hier-weg
Triest voor die mensen. Leest Den Haag überhaupt mee?
Dat willen helaas weinigen in eerlijkheid proberen te onderbouwen. Je ziet in de topics hier op FOK! ook eigenlijk nooit progressieven die hun pro-migratie standpunten willen onderbouwen. Sterker nog, men negeert dat soort topics structureel.quote:Op woensdag 17 mei 2023 11:57 schreef Alpha0 het volgende:
Waarom is het zo moeilijk voor linkse mensen om te zeggen “vluchtelingen helpen ja , maar niet middels migratie naar het westen”? Waarom is alleen migratie hierheen de enige oplossing voor links?
De zogenaamde D66/groenlinks buurten. Lekker deugen maar wel met de zekerheid dat ze niet bij jouw in de buurt komen wonen.quote:Op woensdag 17 mei 2023 11:49 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Nee joh, de mensen die de beslissingen nemen komen niet in aanraking met dat soort taferelen. Wonen in goede wijken. Kan ze niks schelen.
Omdat er ongeveer 100.000 binnen moeten komen voordat ze met die ene homoseksuele Soedanese puntdichter in contact komen en dan tegen hun vrienden kunnen vertellen hoe inspirerend deze cultuurverrijker was.quote:Op woensdag 17 mei 2023 11:57 schreef Alpha0 het volgende:
Waarom is het zo moeilijk voor linkse mensen om te zeggen “vluchtelingen helpen ja , maar niet middels migratie naar het westen”? Waarom is alleen migratie hierheen de enige oplossing voor links?
Migratie is dan ook niet de oplossing.quote:Op woensdag 17 mei 2023 11:57 schreef Alpha0 het volgende:
Waarom is het zo moeilijk voor linkse mensen om te zeggen “vluchtelingen helpen ja , maar niet middels migratie naar het westen”? Waarom is alleen migratie hierheen de enige oplossing voor links?
Mensen die er op stemmen lang niet altijd. Daar gaat het imo nog meer mis.quote:Op woensdag 17 mei 2023 11:49 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Nee joh, de mensen die de beslissingen nemen komen niet in aanraking met dat soort taferelen. Wonen in goede wijken. Kan ze niks schelen.
benieuwd hoe zij dat wil gaan doen danquote:Op woensdag 17 mei 2023 08:49 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Dan moeten eerst CU/D66 weg. Misschien als Kerrolaine straks de grootste wordt. Die zegt voor een asielstop te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |