Ja eens.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 12:27 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dit was niet zijn rookie seizoen, maar zijn tweede.
Verder ben ik het met je eens hoor, maar daarom mag er in mijn optiek ook best wat milder naar De Vries gekeken worden. Als je ziet hoe lang Yuki erover doet om enigszins stabiel te worden.
De Vries mazzelde min of meer ook de F1 in door zijn race in Monza en de kruiwagen bij Red Bull.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 12:28 schreef Nattekat het volgende:
Ik vind het ook wel schrijnend hoe bijna iedereen het er wel over eens is dat de AT de zwakste auto van het veld is, maar dat De Vries daar keihard wordt op afgerekend omdat Tsunoda dit seizoen een paar keer naar de 10e plek mazzelde terwijl Nyck nog wat moeite heeft met die auto onder controle houden.
Daarom mag je na een half jaar misschien wat meer verwachten van De Vries, dan bij Tsunoda na een heel jaar (of tweequote:Op vrijdag 12 mei 2023 11:54 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Tsunoda werd het afgelopen seizoen 22 jaar, dat verschilt natuurlijk ook nogal.
Die heeft dus mooi ongelijkquote:
Hopium van fans die hopen dat Daniel ooit nog eens terug komt in de F1quote:Op vrijdag 12 mei 2023 12:28 schreef Nattekat het volgende:
Ik vind het ook wel schrijnend hoe bijna iedereen het er wel over eens is dat de AT de zwakste auto van het veld is, maar dat De Vries daar keihard wordt op afgerekend omdat Tsunoda dit seizoen een paar keer naar de 10e plek mazzelde terwijl Nyck nog wat moeite heeft met die auto onder controle houden.
Olav moet eens de laatste 2 maanden van 2021 terug kijken en sindsdien zijn media optredens buiten GPradio en Ziggo ook eens onder de loep nemen.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 11:25 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Olav ontkende het zure sfeertje, maar kreeg het niet voor elkaar de naam ViaPlay uit te spreken
Zo'n fout bij de start mag natuurlijk niet, dat valt me wel tegen voor zo'n ervaren iemand.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 13:09 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Daarom mag je na een half jaar misschien wat meer verwachten van De Vries, dan bij Tsunoda na een heel jaar (of twee).
Feit is dat hij zich moet verbeteren, maar om hem na vijf races af te schrijven is wel erg snel. Laten we eerst maar eens kijken hoe hij het de komende tijd doet op circuits die hij wat beter kent.
RB kan vanaf Silverstone helemaal achteraan beginnen en alsnog met 30 seconden verschil winnen dus.quote:
Ik zou niet weten hoe dit RB zou moeten dwarszitten.quote:
Bliksems!quote:
Bij de voor- en nabeschouwing bij Ziggo blijft hij ook heel irritant aanwezig, had verwacht dat dat minder zou worden, maar blijkbaar niet..quote:Op vrijdag 12 mei 2023 14:43 schreef nils7 het volgende:
[..]
Olav moet eens de laatste 2 maanden van 2021 terug kijken en sindsdien zijn media optredens buiten GPradio en Ziggo ook eens onder de loep nemen.
Klopt, erger me echt mateloos bij doe voor- en nabeschouwingen aan hem, en ook aan Plooij overigens. Terwijl ik voor het commentaar graag naar hem luister en altijd probeer via GPR te luisteren als dat kan.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 21:39 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Bij de voor- en nabeschouwing bij Ziggo blijft hij ook heel irritant aanwezig, had verwacht dat dat minder zou worden, maar blijkbaar niet..
Echt bizar, vooral in een sport waar zo extreem veel geld in om gaat en zoveel verschillende belangen spelen. Ik ben geen technisch expert maar ik zou me zo kunnen voorstellen dat, in een sport waar elk detail telt, ze naar aanleiding van nieuwe banden ook wel weer moeten gaan kijken of er aanpassingen aan de auto's nodig zijn om de nieuwe bandentemperaturen beter te managen.quote:Op vrijdag 12 mei 2023 16:11 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik zou niet weten hoe dit RB zou moeten dwarszitten.
Iedereen krijgt dan die banden toch? RB gaat prima om met de banden en Perez en Max behoren ook tot de top wat betreft bandenmanagement, dus zie dit niet als iets negatiefs voor RB (wie dit ook verzonnen heeft).
Ik val wel van de ene verbazing in het andere over hoe vaak ze de regels aan het aanpassen zijn tijdens een seizoen. Het zijn allemaal relatief kleine dingen, maar nog nooit eerder heb ik zoveel wijzigingen/aanpassingen gezien tijdens een seizoen als in de afgelopen twee of drie jaar. Het wordt er ook niet beter op, maar het gaat eerder achteruit.
Gaan de coureurs maar Brazilie 2016 terugkijkenquote:Op vrijdag 12 mei 2023 18:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Krijgen we weer die jankverhalen dat inhalen hier onmogelijk is
Dat verhaal van fillisetti is volgens de tech forum jongens vooral een hoax.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 08:49 schreef Starflyer het volgende:
Het effect van de DRS zou ook nog versterkt worden door de bolvormige vorm van de diffuser, las ik.
Ferrari heeft die vorm in Miami geïntroduceerd.
https://racingnews365.com(...)ls-drs-effectiveness
crashtest dummy Yuki heeft nog nooit een gele kaart gekregen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 13:38 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Helmut Marko on De Vries: "Nothing will happen for the next three races. We spoke to De Vries and he agrees with us: he needs to improve. The distance to teammate Yuki Tsunoda, who is doing a great job, is too big. To use footballer jargon, Nyck got the yellow card, but not the red yet."
Dat is de Spaanse GP.
Indien de quote van Marko klopt is er dus inderdaad een ultimatum.
Klopt, die zakjapanner begon duidelijk met veel meer krediet dan de Vries. Komt misschien door Honda.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 21:44 schreef THEFXR het volgende:
[..]
crashtest dummy Yuki heeft nog nooit een gele kaart gekregen.
Er waren hier zelfs users die dachten dat hij volgend jaar wel in het 2e Red Bull stoeltje zou zitten, dat was wat overdreven en kan er niks van is ook weer wat overdreven maar hij moet wel gaan leveren.quote:Op zondag 14 mei 2023 05:32 schreef DeeBee het volgende:
Nyck kan er niks van, als hij een ander vlaggetje had werd hij keihard uitgelachen.
Zie het al voor me hoe dit er op zondagochtend aan toe gaat in Monacoquote:Op zondag 14 mei 2023 00:19 schreef Mestreech1990 het volgende:
Max zit ondertussen op twitch te chatten en 24h sim race te doen. Ongelofelijk die vent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |