Zuid-Amerikaanse kartels die gaan klagen over het geweld dat je gebruikt, dan heb je het wel echt bont gemaaktquote:Op zondag 23 april 2023 21:47 schreef StateOfMind het volgende:
De kern van Taghi's groep bestaat voor een groot deel uit jeugdvrienden van Taghi, waarmee hij vroeger al een bende vormde.
Maar die zijn ook allemaal wel bekend bij Justitie, dus in hoeverre men in die wereld nog zaken op hoog niveau met hen wil doen is de vraag.
Naar het schijnt zijn de Albanezen nu in dat gat gestapt.
Schijnt dat de Zuid-Amerikaanse kartels sinds die liquidatie golf eigenlijk al niet meer zo te spreken was over de Mocro Mafia, omdat die met al dat geweld veel te veel aandacht vroegen.
Niet over het geweld zelf natuurlijk, daar zijn die kartels wel wat graadjes erger in, maar meer omdat dat dat nogal voor wat aandacht zorgt van politie en justitie en dat is niet zo fijn in die branche, niet goed voor de handel.quote:Op zondag 23 april 2023 22:15 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Zuid-Amerikaanse kartels die gaan klagen over het geweld dat je gebruikt, dan heb je het wel echt bont gemaakt
Waar het OM al eerder over gelogen had?quote:Op zondag 23 april 2023 22:00 schreef trein2000 het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)veiligheid~b1a9538d/
De Volkskrant verkent de scenario’s. Noemt scenario ‘op eigen verzoek opgepakt’ onwaarschijnlijk maar niet ondenkbaar. Voor wat het waard is.
Heb je ook bewijzen voor deze zeer verregaande stellingen of is het gewoon BNW-praat?quote:Op zondag 23 april 2023 22:55 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Waar het OM al eerder over gelogen had?
Een waarschijnlijk voordehandliggender verklaring is dat het OM en zelfs de rechterlijke macht al een tijdje klaar zijn met Weski omdat ze de vinger op de zere plek legt daar waar zij menen te mogen crimefighten.
Heb je haar de laatste 5 jaar niet gevolgd? Ik doe geen verdergaande stelling dan waar de Volkskrant er maar liefst 3 van deed, ik doe slechts een vierde maar ben net zo goed aan het speculeren.quote:Op zondag 23 april 2023 23:04 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Heb je ook bewijzen voor deze zeer verregaande stellingen of is het gewoon BNW-praat?
Expeditie Ridouan.quote:Op zondag 23 april 2023 23:56 schreef britneycheers het volgende:
Holleeder bij talkshows?
Kwestie van tijd dat we Taghi dus bij Jinek aan tafel zien. Daarna zullen spoedig andere programma’s volgen. Zoals; Kopen zonder kijken, expeditie Robinson en als hij vrijgezel is misschien wel the Bachelor?
quote:Op zondag 23 april 2023 22:55 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Waar het OM al eerder over gelogen had?
Een waarschijnlijk voordehandliggender verklaring is dat het OM en zelfs de rechterlijke macht al een tijdje klaar zijn met Weski omdat ze de vinger op de zere plek legt daar waar zij menen te mogen crimefighten.
Antwoord bij vraag 9quote:Op maandag 24 april 2023 11:04 schreef junkiesietze het volgende:
Heeft Weski welleens uitgelegd waarom ze eruit ziet zoals ze eruit ziet?
was ze vroeger een gothic?
Waarom zou ze? Dat lijkt me nou helemaal haar eigen zaak.quote:Op maandag 24 april 2023 11:04 schreef junkiesietze het volgende:
Heeft Weski welleens uitgelegd waarom ze eruit ziet zoals ze eruit ziet?
was ze vroeger een gothic?
Dat was het plan ook...quote:Op zondag 23 april 2023 15:40 schreef britneycheers het volgende:
Kunnen ze Taghi niet gewoon laten “verdwijnen”? In rusland was die vent toch allang “plotseling” overleden.
Hij is verantwoordelijk voor zoveel “onschuldige” slachtoffers en het leed van de families. Zelfs ons kroonprinses kan niet normaal naar school. Deze man terroriseert rechters, advocaten en officieren.
Vraag me af wie hier nou daadwerkelijk de baas in Nederland is
Holleeder had nog een bepaalde aaibaarheidsfactor. T totaal niet.quote:Op zaterdag 22 april 2023 22:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik denk dat een Holleeder peanuts is bij een Taghi. En ik vraag me zeer af of ons OM wel voldoende middelen heeft om hiermee om te gaan.
Dit lijkt mij de grootste crimineel ooit in NL.
toch een opvallende verschijning, lijkt me dat ze er vaak opmerkingen over krijgt, en ik vraag het me af of ze het ooit heeft uitgelegd. mag toch?quote:Op maandag 24 april 2023 11:27 schreef nixxx het volgende:
[..]
Waarom zou ze? Dat lijkt me nou helemaal haar eigen zaak.
quote:Op maandag 24 april 2023 11:32 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Holleeder had nog een bepaalde aaibaarheidsfactor. T totaal niet.
Was ook wel benieuwd of ze het gewoon mooi vindt of dat er een statement achter zit.quote:Op maandag 24 april 2023 11:39 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
toch een opvallende verschijning, lijkt me dat ze er vaak opmerkingen over krijgt, en ik vraag het me af of ze het ooit heeft uitgelegd. mag toch?
Dat moet eerst nog maar eens bewezen worden dacht ik.quote:
Ik neem aan dat ze in de jaren 80 gewoon Siouxsie-fan was.quote:Op maandag 24 april 2023 11:40 schreef praadje het volgende:
[..]
Was ook wel benieuwd of ze het gewoon mooi vindt of dat er een statement achter zit.
Niet van Diamanda Galas denk je?quote:Op maandag 24 april 2023 12:03 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik neem aan dat ze in de jaren 80 gewoon Siouxsie-fan was.
Oh ja, tuurlijk mag datquote:Op maandag 24 april 2023 11:39 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
toch een opvallende verschijning, lijkt me dat ze er vaak opmerkingen over krijgt, en ik vraag het me af of ze het ooit heeft uitgelegd. mag toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |