Kan ik ook, maar ik vermaak me best hier in het dorpquote:Op maandag 17 april 2023 22:05 schreef Centenbak het volgende:
Ik denk @:laforest want die kan lekker rentenieren en leven als een God in Frankrijk.
Een date met @Paul een dikke bonus noemenquote:Op maandag 17 april 2023 22:18 schreef Speedfight het volgende:
Ik! Ik! Ik!
Afgelopen maand nog een dikke bonus gekregen voor mijn fantastische kwaliteiten hier.
quote:Op dinsdag 18 april 2023 00:00 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Een date met @:paul een dikke bonus noemen
Dit laat ik even over aan @Maanvisquote:Op vrijdag 21 april 2023 10:52 schreef Dirkh het volgende:
Als mod laat je je regelmatig omkopen. In het begin was dat met tietenfoto's via MSN, maar daar raakte je snel op uitgekeken omdat @:stinky ook tietenfoto's begon te sturen. Je had toen nog geen Tikkie, maar mensen konden gewoon met een acceptgiro geld over maken, en als het binnen was deed je waarvoor je betaald werd. Meestal was dat 4 dagen later. Ik ben denk ik al 18 jaar geen mod meer, maar leef er nog van. Heerlijk in het zonnetje, aan het strand. Dat is ook de reden dat je veel oud-mods niet meer ziet, die genieten van het leven.
Oh @:SwJ of @:Maanvis, kunnen jullie even een TT-change doen? Iets als "Het beste mod-omkoop-topic". Stuur maar een tikkie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |