Zijn tenminste niet alleen maar mannen zoals je wel ziet bij volk uit het Midden Oosten.quote:Op dinsdag 25 april 2023 15:34 schreef slashdotter3 het volgende:
Van Mexico naar de VS via het water oversteken gaat supermakkelijk, het is maar 30 meter.
https://www.msn.com/en-us(...)o-and-us/vi-AA1ajOUd
Migrants cross border river between Mexico and US
Migrants from various Central and South American countries arrive on the banks of the Rio Bravo in Matamoros, which forms the natural border between Mexico and the United States, and cross it to the US side with the help of an inflatable air mattress.
https://www.gelderlander.(...)aar-italie~af0d20d3/quote:Nederland mag nu geen asielzoekers terugsturen naar Italië
Staatssecretaris Eric van der Burg (Asiel en Migratie) mag nu geen asielzoekers naar Italië terugsturen. Dat heeft de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State gevonnist in twee zaken.
Binnenlandredactie 26-04-23, 10:37
Laatste update: 10:39
Op basis van de Dublinverordening zouden de twee asielzoekers eigenlijk wel naar Italië teruggestuurd moeten worden. Omdat de Italiaanse autoriteiten geen opvang bieden aan deze zogenoemde ‘Dublinclaimanten’, is terugsturen nu in strijd met de mensenrechten.
De uitspraken hebben tot gevolg dat de staatssecretaris op dit moment asielaanvragen die Italië op grond van de Europese Dublinverordening eigenlijk moet behandelen, toch zelf zal moeten behandelen. De uitspraak verandert volgens een woordvoerder van het ministerie ‘aan de dagelijkse praktijk waarschijnlijk weinig’. Het aantal asielzoekers zal niet in grote getale toenemen, want Italië wilde toch al nauwelijks mensen terugnemen.
De zaken gaan over een Nigeriaanse man en een man die zegt dat hij uit Eritrea komt. De Nigeriaanse man heeft eerst drie keer in Italië asiel aangevraagd en daarna nog een keer in Nederland. De andere man is via Italië Europa binnengekomen maar heeft daar geen asiel aangevraagd. De staatssecretaris heeft de asielaanvragen niet in behandeling genomen en wil beide mannen overdragen aan Italië.
En wat als Nederland daar schijt aan heeft? Komt Frans Timmermans dan met een uzi het Binnenhof op wandelen?quote:Op woensdag 26 april 2023 10:46 schreef Confetti het volgende:
[..]
https://www.gelderlander.(...)aar-italie~af0d20d3/
Meer, meer en nog meer. De tsunami van migranten is niet meer te stoppen.
De rechters in Nederland zijn een van de meest aan de EU loyale en onderdanige rechters van Europa. In feite zijn het geen rechters van Nederland meer maar van een buitenlandse instantie. Daarom is er zelden een rechterlijke afweging die de belangen van de Nederlandse Staat en maatschappij meeweegt.quote:Op woensdag 26 april 2023 10:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En wat als Nederland daar schijt aan heeft? Komt Frans Timmermans dan met een uzi het Binnenhof op wandelen?
Partijen zoals VVD en D66 hebben Nederland al lang en breed in de uitverkoop gedaan.quote:Op woensdag 26 april 2023 11:58 schreef Scorpie het volgende:
Meer meer meer
Ben benieuwd wanneer we gaan opteren voor een Generaal Pardon
Wat doet dat gezin nog in Zweden? 🤔quote:Omdat de asielaanvraag van zijn ouders tot drie keer toe is afgewezen, heeft Murhaf geen verblijfsvergunning.
Wachten totdat ze daar ook zo dom zijn om een generaal pardon oid te doen.quote:Op woensdag 26 april 2023 18:55 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Wat doet dat gezin nog in Zweden? 🤔
=============================================================
https://www.nu.nl/goed-ni(...)che-opmerkingen.html
Jonge asielzoeker in Zweden overspoeld met donaties na racistische opmerkingen
De naam Murhaf Hamid zal niet direct een belletje doen rinkelen, maar de elfjarige jongen gaat viraal in Zweden. Toen hij langs de deuren ging voor het goede doel, kreeg hij racistische opmerkingen naar zijn hoofd geslingerd. Hamid deelde zijn ervaring op sociale media en nu wordt hij overspoeld met donaties.
Murhaf ging bij huizen in zijn buurt langs om bloemenspeldjes te verkopen voor gezinnen die in armoede leven. Sommige buurtbewoners reageerden daar negatief op. De jongen zou nare opmerkingen hebben gekregen over zijn huidskleur. Anderen zeiden tegen Murhaf dat hij niet op straat mocht komen.
De jongen vertelde over zijn nare ervaringen aan een vriend van zijn familie, die erover schreef op Facebook. Het bericht kreeg tientallen positieve reacties, maar ook racistische. Zo hadden aanhangers van de grootste rechtse politieke partij Sverigedemokraterna (Zweedse Democraten) geen aardig woord voor Murhaf over.
Mede dankzij het Facebook-bericht wist de jongen meer dan 3,2 miljoen kronen (201.000 euro) op te halen via zijn digitale fondsenwervingspagina. Ook ontving hij 112.000 kronen aan fooi. En die mag hij in eigen zak steken.
De jongen is nu een bekendheid in Zweden. Hij is uitgenodigd in het Zweedse parlement en het stadhuis in Malmö, de op twee na grootste stad van Zweden. Daarnaast heeft de actie in Zweden geleid tot een maatschappelijke discussie over racisme. De Zweedse Democraten hebben de racistische reacties van hun achterban onacceptabel genoemd.
Murhaf werd in Zweden geboren, maar zijn ouders zijn vluchtelingen uit Ethiopië. Hierdoor heeft het kind een asielzoekersstatus. Omdat de asielaanvraag van zijn ouders tot drie keer toe is afgewezen, heeft Murhaf geen verblijfsvergunning. De jongen zei tegen een Zweedse omroep dat hij graag een verblijfsdocument zou willen kopen van de fooien die hij heeft ontvangen. Hij beseft dat dit niet kan, dus de fooi gaat wellicht naar een mobiele telefoon, schoenen en kleding.
Hopelijk is Zweden zo slim om te weten wat voor gevolgen dat heeft. Als ze dat doen dan geven ze de volgende veel grotere groep hoop dat ze bij de volgende lichting zitten ook al moeten ze 10 of 20 jaar daarop wachten.quote:Op woensdag 26 april 2023 18:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wachten totdat ze daar ook zo dom zijn om een generaal pardon oid te doen.
Clown world in Den Haag.quote:Op vrijdag 28 april 2023 14:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)aarschijnlijk-70-000
Ah kijk, er zijn weinig middelen en het loopt (nog verder) vast. Gek hoor, het is net alsof elk jaar een Roosendaal erbij qua aanmeldingen niet vol te houden is.
Ze verwachten dus de komende jaren nog meer 'asielzoekers'.quote:Op vrijdag 28 april 2023 14:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)aarschijnlijk-70-000
Ah kijk, er zijn weinig middelen en het loopt (nog verder) vast. Gek hoor, het is net alsof elk jaar een Roosendaal erbij qua aanmeldingen niet vol te houden is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |