Omdat de boeren natuurlijk meer verstand hebben van water dan ons. Snap dat dan.quote:Op vrijdag 14 april 2023 17:21 schreef Hanca het volgende:
Hunze en Aa's, waar ik nu woon, gaat in het waterschap trouwens van Water Natuurlijk, PvdA, ChristenUnie en Geborgd Ongebouwd naar BBB, Water Natuurlijk, PvdA en Geborgd Ongebouwd.
Waarom die laatste boerenclub er nou steeds bij moet...
Ook hier weer een advies wat veel slechter had kunnen zijn wat mij betreft.quote:
Dat valt mij nog alleszins mee!quote:
https://nos.nl/artikel/24(...)nlinks-maar-niet-d66quote:BBB kiest in provincie voor VVD, PvdA en zelfs GroenLinks, maar niet D66
Nu deze week ook in Overijssel de verkenners hun werk hebben afgerond is in alle provincies min of meer duidelijk welke kant het op gaat met de formatie van Gedeputeerde Staten. BBB zit als grootste partij en grote winnaar van de verkiezingen overal aan de onderhandelingstafel.
D’66 oogst wat het zaait.quote:Op zaterdag 22 april 2023 14:00 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/24(...)nlinks-maar-niet-d66
Samenvatting van de tussenstand bij de formaties. Het meest opvallende is dat D66 in alle provincies voorlopig oppositie mag voeren.
Wat zaait D66?quote:
Ze hebben vooral in de verkiezingen richting BBB gedaan wat ze altijd tegen PVV en FvD deden: een tweestrijd maken. Pechtold tegen Wilders en later Pechtold tegen Baudet. Dat hebben ze nu ook gedaan met Van der Plas, maar BBB is natuurlijk geen FvD of PVV, de anderen willen er prima mee regeren. Van der Plas is ook geen Wilders of Baudet. En dan kom je dus in de positie dat jij overal buiten valt.quote:
Ze komen met zulke extreme ideeën dat ieder die er geen fan van is bijna automatisch een hekel aan hen krijgt.quote:
Volgens kale_gehaktbal gaat het echter om extreme ideeën. Dus ik denk dat hij wat anders bedoelt dan wat jij hier zegt?quote:Op zaterdag 22 april 2023 16:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ze hebben vooral in de verkiezingen richting BBB gedaan wat ze altijd tegen PVV en FvD deden: een tweestrijd maken. Pechtold tegen Wilders en later Pechtold tegen Baudet. Dat hebben ze nu ook gedaan met Van der Plas, maar BBB is natuurlijk geen FvD of PVV, de anderen willen er prima mee regeren. Van der Plas is ook geen Wilders of Baudet. En dan kom je dus in de positie dat jij overal buiten valt.
Ik weet niet goed wat je hiermee bedoelt. D66 loopt als progressieve partij graag op de troepen vooruit en gaat makkelijker dan veel andere partijen door structuren heen.quote:Op zaterdag 22 april 2023 16:28 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Ze komen met zulke extreme ideeën dat ieder die er geen fan van is bijna automatisch een hekel aan hen krijgt.
We bedoelen inderdaad wat anders, dat is duidelijk. Maar ik denk wel dat de strategie van D66 in hun gezicht is ontploft.quote:Op zaterdag 22 april 2023 17:16 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Volgens kale_gehaktbal gaat het echter om extreme ideeën. Dus ik denk dat hij wat anders bedoelt dan wat jij hier zegt?
Van der Plas is inderdaad geen PVV of FvD qua rechts-radicalisme. Wel verder denk ik de zoveelste rattenvanger van Hamelen waar mensen achteraan huppelen door voorgehouden sprookjes en uit algemene onvrede, waar ik dat van mensen aan de onderkant van de samenleving helemaal niet snap... een SP stem had me dan veel logischer geleken bv.
Zoals wat, precies? Want ik zou wel eens willen weten op welke extreme ideeen ik heb gestemd. En de volgende keer weer ga stemmen, overigens.quote:Op zaterdag 22 april 2023 16:28 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Ze komen met zulke extreme ideeën dat ieder die er geen fan van is bijna automatisch een hekel aan hen krijgt.
Ik zie niets exteremistisch in wat jij aanroert en hun pro-EU standpunt is al decennia een kernpunt waar velen achter staan, de steun voor de EU is nog nooit zo groot geweest in Europa dus volgens mij zit het extremisme ergens anders.quote:Op zaterdag 22 april 2023 18:35 schreef aTypisch het volgende:
d66 is een voorbeeld van een partij waar je elke paar jaar een nieuwe wind hebt, met nieuwe mensen die uiteindelijk ook geen fuck uithalen of je 'beschermen' of iets wat er op lijkt
nieuw leiderschap, penthouse-meneer out, diplomaat in, een nieuw likje verf
nog niet zo lang geleden hadden ze het kostuum van studentenpartij aangetrokken
als democratie 66 plakken ze vervolgens een handtekening onder het stufi-gedoe en stonden ze aan het graf van het raadgevend referendum
en nu er lokaal gestemd moet worden komt aan het licht welke plannen allicht een beetje extreem zijn van de huidige groep 'democraten', is nogal onderwerp van gesprek geloof ik de afgelopen maanden/jaren
we kunnen het ook nog hebben over hun ongezonde drang naar europa als je wil
Een blanco cheque van 25 miljard voor het stikstofprobleem zou ik vrij extreem willen noemen.quote:Op zaterdag 22 april 2023 18:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zoals wat, precies? Want ik zou wel eens willen weten op welke extreme ideeen ik heb gestemd. En de volgende keer weer ga stemmen, overigens.
Stoere staal uitslaan is prima, hoor, maar doe dan wel boter bij de vis.
Gelul. Alle regeringspartijen staan nog steeds achter de fondsen en nogmaals, niets extremistisch aan en volgens mij ook niet verzonnen door D66 maar door de gehele coalitie.quote:Op zaterdag 22 april 2023 18:37 schreef aTypisch het volgende:
of het feit dat die miljarden niet alleen naar boeren en natuur gaan, maar ook een systeem/manier om dat allemaal te tracken
d66 is de enige overgebleven (regerings)partij die volop inzet op dat ongecontroleerde miljardenfonds
regels verzinnen en implementeren is een, maar daar hoort dus ook een streng handhavingsbeleid bij
dat laatste scoort alleen niet zo goed, want een kosten/baten analyse wordt lastig te verdedigen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |