Jaaaaquote:Op vrijdag 7 april 2023 18:59 schreef xsaskiax het volgende:
Nee....... het is niet waar...... Mirthe zegt net dat zij straks wéér aan de beurt is... nog meer foto's !!!!
Ik kijk uitgesteld/ neem de afleveringen op. Gaan ze hier schrijven wat er in de aflevering gebeurt😳😳quote:
Ja kansloos, doe dat in het TV topic hieronder.quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:00 schreef Daana316 het volgende:
[..]
Ik kijk uitgesteld/ neem de afleveringen op. Gaan ze hier schrijven wat er in de aflevering gebeurt😳😳
Sterker nog, we schreven er al over een kleine week terug.quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:00 schreef Daana316 het volgende:
[..]
Ik kijk uitgesteld/ neem de afleveringen op. Gaan ze hier schrijven wat er in de aflevering gebeurt😳😳
Oneerlijk,respectloos,iedereen is gelijk....quote:Op vrijdag 7 april 2023 17:09 schreef xsaskiax het volgende:
Niet te geloven...... Mirthe staat tegen Kenzy te klagen dat Eunice véélllllll meer fototijd heeft dan zij heeft gehad........
Er is niet niets gezegd wat niet al op de streams was en wat hier al uitgebreid besproken is.quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:00 schreef Daana316 het volgende:
[..]
Ik kijk uitgesteld/ neem de afleveringen op. Gaan ze hier schrijven wat er in de aflevering gebeurt😳😳
Bang voor Jeffrey maar wel bijna staan te kwijlen om zijn foto's....... dat kan dus ook schijnbaarquote:Op vrijdag 7 april 2023 19:04 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Oneerlijk,respectloos,iedereen is gelijk....
Ze zal bang voor hem zijn als hij loopt te "banjeren"quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:07 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
Bang voor Jeffrey maar wel bijna staan te kwijlen om zijn foto's....... dat kan dus ook schijnbaar
quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:16 schreef engine het volgende:
We zeggen wat van Kenzi en Mirthe maar Jeff is ondertussen al uren bezig in zijn nakie.
En dat moet nakend?quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:20 schreef KinKiJan het volgende:
[..]Tijd doden terwijl ze wachten op BZW. Die konden een uur geleden al, maar die waren nog niet klaar.
Marciano was net 'Eddy' (Zoe) nog aan het opjagen want die had nog niks gedaan.
Dat zeg ik niet, leg alleen uit waarom hij 'uren' bezig zou zijn..quote:
Misschien is een foto boven aan de trap een leuk ideequote:Op vrijdag 7 april 2023 19:22 schreef KinKiJan het volgende:
Nice dat Jeff en Marciano hier lol mee hebben. Werken wel goed samen
Met de hele groep? Das wel een beter idee dan met z'n allen voor zo'n doek staanquote:Op vrijdag 7 april 2023 19:23 schreef engine het volgende:
[..]
Misschien is een foto boven aan de trap een leuk idee
Maar wie gaat dan de foto makenquote:Op vrijdag 7 april 2023 19:25 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Met de hele groep? Das wel een beter idee dan met z'n allen voor zo'n doek staan
Hij was slim genoeg om het Moraima en niet Zoe te laten doen.quote:Op vrijdag 7 april 2023 19:25 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Jeff ook even langs de make up geweest.
SPOILER: Anders was het zoiets geweest..Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |