ff googlen Geertquote:Op donderdag 6 april 2023 07:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Wanneer is die onzin weer afgelopen eigenlijk?
Je snapt er ook echt helemaal niks van met je domme populistische gelul.quote:Op donderdag 6 april 2023 06:58 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dan moeten die bepaalde supporters maar eens opdonderen.
Nou ja, je bewijst mijn punt ergens ook wel. Je kunt niet eens normaal antwoord geven zodra er wat frustratie bij komt kijken.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je snapt er ook echt helemaal niks van met je domme populistische gelul.
Maar door dit domme gedoe komen we nou precies geen steek verder, zodra mensen serieuze problemen aanstippen of daadwerkelijke oplossingen noemen ‘DAN MOETEN MENSEN MAAR WEGBLIJVEN’ of ‘JULLIE MOETEN JE GEWOON GEDRAGEN’ brullen. Gewoon zeggen dat het probleem er maar niet moet zijn ipv iets serieus bijdragen aan de discussie. Kansloos gedoe.
Ik denk meer dat je mijn punt bewijst door lekker de schuld te blijven draaien, maar goed.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:23 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nou ja, je bewijst mijn punt ergens ook wel. Je kunt niet eens normaal antwoord geven zodra er wat frustratie bij komt kijken.
Dus ja, gedraag je eerst maar even voordat je mee wilt mogen praten, net als die supporters.
Grootste hypocriete gebeurtenis dat er bestaatquote:Op donderdag 6 april 2023 07:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Wanneer is die onzin weer afgelopen eigenlijk?
Eens. Heeft ook flinke invloed op de prestaties van spelers.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:28 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Grootste hypocriete gebeurtenis dat er bestaat
Waar hoort de schuld? En waar draai ik hem naartoe waar hij niet hoort?quote:Op donderdag 6 april 2023 07:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk meer dat je mijn punt bewijst door lekker de schuld te blijven draaien, maar goed.
Leg dat eens nader uit helder lichtquote:Op donderdag 6 april 2023 07:29 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Eens. Heeft ook flinke invloed op de prestaties van spelers.
Één troost: de grootste zuiger van RKC is er niet bijquote:Op donderdag 6 april 2023 07:36 schreef Tomatenboer het volgende:
Misschien overdrijf ik, maar ik hoop dat deze domper niet doorwerkt naar komende wedstrijd. RKC wacht zondag al.
Ik zie Kramer er wel voor aan opzettelijk een kans te missen.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:38 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Één troost: de grootste zuiger van RKC is er niet bij
Je trekt hier letterlijk mijn (terechte) frustratie door alsof ik deel van het probleem ben terwijl ik mij in een stadion altijd gedraag. En precies die behandeling heeft ervoor gezorgd dat dit kuipbezoekje relatief onrustig verliep. Dat heeft weinig met supportersgedrag te maken en meer met een excessieve politie-inzet waar je de uiteindelijke raddraaiers niet eens mee kan tegenhouden.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:30 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Waar hoort de schuld? En waar draai ik hem naartoe waar hij niet hoort?
quote:Op donderdag 6 april 2023 07:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Die aansteker komt dus van een hogere ring.
Je kan mij veel vertellen, maar het gooien van voorwerpen op het veld - wat schering en inslag is trouwens - komt echt niet door excessieve politie-inzet. Dat brengt weliswaar ook frustratie met zich mee, met name toen ik nog uitwedstrijden bezocht vond ik die inderdaad frustrerend, maar het gooien van voorwerpen op het veld gebeurd meestal in een opwelling en in "the heat of the moment".quote:Op donderdag 6 april 2023 07:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je trekt hier letterlijk mijn (terechte) frustratie door alsof ik deel van het probleem ben terwijl ik mij in een stadion altijd gedraag. En precies die behandeling heeft ervoor gezorgd dat dit kuipbezoekje relatief onrustig verliep. Dat heeft weinig met supportersgedrag te maken en meer met een excessieve politie-inzet waar je de uiteindelijke raddraaiers niet eens mee kan tegenhouden.
Beeldvorming doet gewoon veel. Op zich niet zo vreemd dat er meer ophef is als een speler met een bloedend hoofd naar de zijkant moet, dan dat er een biertje een meter naast hem neer ploft. De vergelijking met destijds Berghuis is een betere, maar dan is grote het verschil wel dat bij hem het bloed niet in z’n nek liep, dat heeft simpelweg impact..quote:Op donderdag 6 april 2023 06:51 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Waar was de verontwaardiging van de media toen Gimenez bekogeld werd in de aRENa? Omdat er nu toevallig iemand op zijn kale boerderijhoofd geraakt is en er bloed aan te pas komt is het opeens erg?
Die link wil ik overigens ook niet als oorzaak -> gevolg van elkaar zien, zeker niet direct gelinkt. Wel de andere kant op trouwens. Het resultaat van die aansteker is wel dat de excessieve inzet als gerechtvaardigd gezien wordt, waardoor die inzet alleen maar erger wordt. Tegelijkertijd hou je er juist het echte probleem niet mee tegen, aangezien 99% van de spullensmijters er volgende wedstrijd gewoon weer zitten.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je kan mij veel vertellen, maar het gooien van voorwerpen op het veld - wat schering en inslag is trouwens - komt echt niet door excessieve politie-inzet.
Dus supporters gooien met aanstekers omdat er teveel politie buiten het stadion staat?quote:Op donderdag 6 april 2023 07:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je trekt hier letterlijk mijn (terechte) frustratie door alsof ik deel van het probleem ben terwijl ik mij in een stadion altijd gedraag. En precies die behandeling heeft ervoor gezorgd dat dit kuipbezoekje relatief onrustig verliep. Dat heeft weinig met supportersgedrag te maken en meer met een excessieve politie-inzet waar je de uiteindelijke raddraaiers niet eens mee kan tegenhouden.
Nee, de politie gooit met aanstekers omdat er teveel supporters buiten het stadion staan.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:56 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus supporters gooien met aanstekers omdat er teveel politie buiten het stadion staat?
Nog steeds? AZ ligt er al een tijdje uit.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:58 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Baal eigenlijk vooral van de uitschakeling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |