ooh, een aanbieding, dacht dat het 15 per mnd was.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoeft ook niet maar voor 10 euro/maand zowel PL als F1 vind ik geen slechte deal (de rest van het aanbod kijk ik een stuk minder), als je alleen geinteresseerd bent in F1 is het wat anders.
Ehhh....tot ergernis van mijn vrouw....ja...quote:Op donderdag 6 april 2023 07:09 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ben jij er ook zo een die begint te ouwehoeren op het moment dat het blokje voor de boardradio in beeld komt ja?
Viaplay is alleen 16 euro per maand, waar je bij F1TV voor 60 euro een heel jaar hebt, dus zo'n 5 euro per maand. Viaplay is gewoon heel duur als je alleen maar F1 kijkt.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoeft ook niet maar voor 10 euro/maand zowel PL als F1 vind ik geen slechte deal (de rest van het aanbod kijk ik een stuk minder), als je alleen geinteresseerd bent in F1 is het wat anders.
Ik heb zo'n schoonmoeder. Zeer ergerlijk idd.quote:Op donderdag 6 april 2023 10:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ehhh....tot ergernis van mijn vrouw....ja...
Ik vraag me eigenlijk af of Viaplay nog wel zo veel over heeft voor de rechten. De concurrentie met F1TV zijn ze aan het verliezen, en dan zijn het toch wel hele dure rechten als je niet meer je product als geheel hoeft te verkopen.quote:Op donderdag 6 april 2023 00:44 schreef hole1988 het volgende:
Ik verwacht wel dat de rechten tegen de 50 miljoen per jaar gaan lopen. ViaPlay kan veel verliezen.
Even uit interesse... Stel dat Viaplay de F1-rechten weer zou verliezen, zou je het abonnement dan aanhouden voor (in jouw geval) alleen de PL?quote:Op donderdag 6 april 2023 09:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoeft ook niet maar voor 10 euro/maand zowel PL als F1 vind ik geen slechte deal (de rest van het aanbod kijk ik een stuk minder), als je alleen geinteresseerd bent in F1 is het wat anders.
Ik weet niet waar jij 10 euro per maand betaald, maar ''normaal'' betaal je 16 per maand.quote:Op donderdag 6 april 2023 09:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoeft ook niet maar voor 10 euro/maand zowel PL als F1 vind ik geen slechte deal (de rest van het aanbod kijk ik een stuk minder), als je alleen geinteresseerd bent in F1 is het wat anders.
Dat vind ik nog oke voor PL en F1.quote:Op donderdag 6 april 2023 10:48 schreef PS. het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij 10 euro per maand betaald, maar ''normaal'' betaal je 16 per maand.
Als je vergelijkt moet je dat wel op de juiste manier doen, Viaplay is 120 en F1TV 60 per jaar.quote:Op donderdag 6 april 2023 10:33 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Viaplay is alleen 16 euro per maand, waar je bij F1TV voor 60 euro een heel jaar hebt, dus zo'n 5 euro per maand. Viaplay is gewoon heel duur als je alleen maar F1 kijkt.
Ik denk het wel want de Premier League staat toch wel hoog op mijn lijst, Olav ik mis hem niet net als de rest van die ziggo crew maar mocht het weer bij ziggo komen dan gaan we er gewoon weer naar kijken hoor.quote:Op donderdag 6 april 2023 10:46 schreef Jane het volgende:
[..]
Even uit interesse... Stel dat Viaplay de F1-rechten weer zou verliezen, zou je het abonnement dan aanhouden voor (in jouw geval) alleen de PL?
Ik ben benieuwd wat er gaat gebeuren. Voor Viaplay is de situatie nu toch anders dan de eerste keer dat ze de rechten kochten. Toen hebben ze in feite naamsbekendheid en een plek in de markt gekocht voor dat bedrag. Het hoefde niet direct (heel) winstgevend te zijn. Inmiddels is de situatie wat dat betreft anders. Er zijn abonnees bijgekomen vanwege de PL, maar er zijn ook veel mensen die alleen een abo hadden voor F1 na een jaar overgestapt op F1TV.
Hoeveel abonnees raken ze kwijt als ze nu de F1-rechten verliezen? Of blijft de meerderheid hangen vanwege PL/Darts/enz.? Ik heb er geen antwoord op, maar het lijkt me niet dat ze op dit moment veel kunnen winnen met de het opnieuw aankopen van de rechten. Tenzij ze natuurlijk F1TV 'uitkopen', maar dat lijkt me voor elke geïnteresseerde partij te duur.
quote:Op donderdag 6 april 2023 10:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ehhh....tot ergernis van mijn vrouw....ja...
Idd. Ik las laatst hoe het met de PL in de UK geregeld is en daar wordt voetballiefhebbers toch echt wel een poot uitgedraaid, hoor. De wedstrijden zijn opgedeeld in pakketten, zes dacht ik, die dan afzonderlijk verkocht worden. Als je alle wedstrijden van je club wil zien, mag je op alle diensten een abo nemen. Behalve dan als ze op zaterdagmiddag 15u spelen, want dan mag er wettelijk sowieso geen voetbal op tv.quote:Op donderdag 6 april 2023 11:27 schreef Tarado het volgende:
Waar ik de meeste moeite mee heb is de versnippering en de bijkomende kosten.
Ja ok daar heb je wel gelijk in. Neemt niet weg dat ViaPlay dus alsnog 2x zo duur isquote:Op donderdag 6 april 2023 11:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als je vergelijkt moet je dat wel op de juiste manier doen, Viaplay is 120 en F1TV 60 per jaar.
Wie kijkt er dan ook F1 met zijn schoonmoeder?quote:Op donderdag 6 april 2023 10:41 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik heb zo'n schoonmoeder. Zeer ergerlijk idd.
De zolderautisten zonder vriendin iig nietquote:Op donderdag 6 april 2023 12:56 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Wie kijkt er dan ook F1 met zijn schoonmoeder?
10,49 is de prijs met korting in het eerste jaar.quote:Op donderdag 6 april 2023 10:48 schreef PS. het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij 10 euro per maand betaald, maar ''normaal'' betaal je 16 per maand.
2022-2024 is de huidige looptijd, dus 3 jaar. De volgende zal waarschijnlijk 2025-2027 zijn.quote:Op donderdag 6 april 2023 07:28 schreef Rianne84 het volgende:
Voor hoe lang gelden die uitzendrechten? Als Max in 2028 stopt heeft ziggo waarschijnlijk geen zin om tientallen miljoen neer te leggen.
Hoezo in het eerste jaar? Het is na een jaar dan niet opzegbaar? Lolquote:Op donderdag 6 april 2023 13:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
10,99 is de prijs met korting in het eerste jaar.
Even opgezocht, 10,49 betaal ik nu.quote:Op donderdag 6 april 2023 13:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
10,99 is de prijs met korting in het eerste jaar.
Jawel. En dan kun je weer opnieuw een jaar met korting aanvragen (op een ander emailadres).quote:Op donderdag 6 april 2023 13:16 schreef PS. het volgende:
[..]
Hoezo in het eerste jaar? Het is na een jaar dan niet opzegbaar? Lol
Ik ook, zie ik. Dus 50 cent minder inderdaad.quote:
quote:Tost gunt Tsunoda kans om vanaf 2025 teamgenoot Verstappen te worden
AlphaTauri-teambaas Franz Tost is 'erg blij' met de prestaties van Yuki Tsunoda. Hoewel er volgens Tost geen kans is dat de Japanner volgend jaar al de opstap naar Red Bull maakt, gunt hij hem een goede kans om vanaf 2025 de teamgenoot van Max Verstappen te worden.
https://nl.motorsport.com(...)verstappen/10453403/
Niet als je een jaar abbo hebt, dan is het 10 euro per maand.quote:Op donderdag 6 april 2023 10:48 schreef PS. het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij 10 euro per maand betaald, maar ''normaal'' betaal je 16 per maand.
300% meer is 4x zo veelquote:Op donderdag 6 april 2023 02:18 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Oh wacht.. 300% meer is 3 keer zoveel, niet 300 x![]()
Dan had Ziggo inderdaad 10 miljoen geboden en dat is een veel redelijkere prijs.
Not bad for a Belgianquote:
Waarom zouden ze de zesde rijder nemen?quote:
Vanwege de gezelligheid.quote:Op vrijdag 7 april 2023 21:14 schreef daNpy het volgende:
[..]
Waarom zouden ze de zesde rijder nemen?
Denk dat bij Ric het ook de pandemie is, hij heeft toen 15 mnd niet naar huis gekund, omdat iedereen van Australië 3 weken in quarantaine moest, hakt er wel in.quote:Op vrijdag 7 april 2023 22:56 schreef shiz het volgende:
[..]
Vanwege de gezelligheid.
En als hij weet dat number 2 spelen het betere alternatief is dan voor Haas ofzo te racen...
(Let's be honest, ik zie een ander top team hem niet meer nemen)
De vraag is alleen... Renault en McLaren waren niet echt career highlights, maar ligt dat nu echt aan die teams of heeft Ricky Bobby gewoon z'n edge verloren? Ik denk dat er niks mis is met Checo en ben niet zo zeker of Daniel zo constant zou weten te performen. Maar Yuki vind ik nou niet een uitzonderlijk talent. Die ligt er net zo snel uit als Gasly en Albon die ik beter acht.
Ja, want bij Renault deed hij het wél fantastisch...quote:Op zaterdag 8 april 2023 05:19 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Denk dat bij Ric het ook de pandemie is, hij heeft toen 15 mnd niet naar huis gekund, omdat iedereen van Australië 3 weken in quarantaine moest, hakt er wel in.
Kunnen ze beter Lawson nemen.quote:Op vrijdag 7 april 2023 21:14 schreef daNpy het volgende:
[..]
Waarom zouden ze de zesde rijder nemen?
Is toch al geweldig dat hij uberhaupt de F1 nog haalt en voor Tsunoda werd het ook wel tijd dat hij wat stabieler werd.quote:Op zaterdag 8 april 2023 13:40 schreef shiz het volgende:
Ik had trouwens wel wat meer verwacht van De Vries.
Nu lijkt die auto ook wel zo'n beetje het slechtste van 't veld haast. Toch interessant hoe ze zo off the pace zitten.
Pas drie races geweest en alle drie de races waren op banen die voor De Vries (itt Yuki) onbekend waren. Er zijn niet zoveel coureurs die vanaf race 1 al naast of voor hun teamgenoot zitten. Even wachten hoe het gaat tussen race 6/8 tm 12, het komt misschien nog wel goedquote:Op zaterdag 8 april 2023 13:40 schreef shiz het volgende:
Ik had trouwens wel wat meer verwacht van De Vries.
Nu lijkt die auto ook wel zo'n beetje het slechtste van 't veld haast. Toch interessant hoe ze zo off the pace zitten.
ik bedoelde dat het bij hem nog steeds doorwerkt en dat er de mogelijkheid bestaat dat hij er nooit van hersteld.quote:Op zaterdag 8 april 2023 13:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, want bij Renault deed hij het wél fantastisch...
Yuki crashte elk weekend en na de zomerstop werd ineens zijn contact verlengd, ik zag het totaal niet, dus heb ik het toen onder Honda geschaard. ik vind hem waardeloos.quote:Op zaterdag 8 april 2023 13:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is toch al geweldig dat hij uberhaupt de F1 nog haalt en voor Tsunoda werd het ook wel tijd dat hij wat stabieler werd.
Hij is niet constant inderdaad, het is meer het geluk dat er niks achter zit denk ik want De Vries is natuurlijk ook een vreemde move van AT.quote:Op zaterdag 8 april 2023 17:23 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Yuki crashte elk weekend en na de zomerstop werd ineens zijn contact verlengd, ik zag het totaal niet, dus heb ik het toen onder Honda geschaard. ik vind hem waardeloos.
En ik bedoel dat hij ook vóór corona al geen deuk meer in pakje boter reed. Dus corona lijkt me niet de oorzaak.quote:Op zaterdag 8 april 2023 17:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik bedoelde dat het bij hem nog steeds doorwerkt en dat er de mogelijkheid bestaat dat hij er nooit van hersteld.
dan is hij gewoon uit zijn prime en zit hij in de downhill, kan hij ook niet veel meer voor RB betekenen.quote:Op zaterdag 8 april 2023 17:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En ik bedoel dat hij ook vóór corona al geen deuk meer in pakje boter reed. Dus corona lijkt me niet de oorzaak.
Op zich prima, maar dan staat Singapore zo alleen erbij in septemberquote:
Gaat om het bundelen van races binnen een regio. Dat willen ze volgend jaar meer doen.quote:Op zaterdag 8 april 2023 22:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Op zich prima, maar dan staat Singapore zo alleen erbij in september
Bundelen van regio's ben ik voorstander vanquote:Op zaterdag 8 april 2023 22:48 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Gaat om het bundelen van races binnen een regio. Dat willen ze volgend jaar meer doen.
Zo willen ze ook Canada en Miami bundelen in mei.
Het is nog even te vroeg om De Vries af te schrijven. Hij rijdt in een zeepkist van een auto en wordt nou weer niet zo extreem om de oren gereden als sommigen denken, in die AT kan je succes op de zondag vergeten als je er op zaterdag niet bij zit, en daar valt nog wel wat te winnen.quote:Op zaterdag 8 april 2023 17:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij is niet constant inderdaad, het is meer het geluk dat er niks achter zit denk ik want De Vries is natuurlijk ook een vreemde move van AT.
Mwoh, als je Tsunoda niet bij kunt houden. Is niet echt een GOAT. Toch wel overduidelijk dat De Vries niet 'de nieuwe Verstappen' is.quote:Op zaterdag 8 april 2023 23:01 schreef Nattekat het volgende:
Het is nog even te vroeg om De Vries af te schrijven. Hij rijdt in een zeepkist van een auto en wordt nou weer niet zo extreem om de oren gereden als sommigen denken,
Een talent als Verstappen komt ook niet zo heel vaak voor. Ik denk dat we nog een generatie moeten wachtenquote:Op zaterdag 8 april 2023 23:18 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Mwoh, als je Tsunoda niet bij kunt houden. Is niet echt een GOAT. Toch wel overduidelijk dat De Vries niet 'de nieuwe Verstappen' is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |