Waar richt dit protest zich tegen?quote:Op zondag 2 april 2023 11:31 schreef TweedeKlum het volgende:
Haas, game on.
https://www.fia.com/sites(...)mmons%20-%20Haas.pdf
Volgens deze guideline had Verstappen geen gelijk.quote:Op zondag 2 april 2023 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Blijft altijd moeilijk dit soort dingen, ik vond het wel een goeie move van Hamilton en gelukkig geen contact, daar is Verstappen ook wel slimmer in geworden in de loop der jaren, misschien heeft hij gelijk maar goed dat dat hij op dat moment eieren voor z'n geld koos.
Tegen de beslissing om de volgorde terug te draaien bij de laatste herstart.quote:
Dat ligt eraan hoe je dit uitlegt. Werd er genoeg baanruimte gelaten?quote:Op zondag 2 april 2023 11:40 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Volgens deze guideline had Verstappen geen gelijk.
quote:and the overtaking manoeuvre must be done in a safe and controlled manner, while enabling the car to clearly remain within the limits of the track.
Hamilton bleef op de baan, dus ja.quote:Op zondag 2 april 2023 11:43 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dat ligt eraan hoe je dit uitlegt. Werd er genoeg baanruimte gelaten?
[..]
Hier wordt de ruimte van de ingehaalde auto bedoeld lijkt me.quote:
De provisional classificationquote:
Nee. Was vorig jaar ook al discussie over met Russell vs Perez, meen ik.quote:Op zondag 2 april 2023 11:45 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hier wordt de ruimte van de ingehaalde auto bedoeld lijkt me.
Nee, ze hebben het erover dat de ingehaalde auto ruimte moet geven aan de inhaler.quote:Op zondag 2 april 2023 11:45 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hier wordt de ruimte van de ingehaalde auto bedoeld lijkt me.
Als het maar gecontroleerd is, is dat nog helemaal niet verkeerdquote:Op zondag 2 april 2023 12:28 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, ze hebben het erover dat de ingehaalde auto ruimte moet geven aan de inhaler.
Dus dive bomben is blijkbaar wat de FIA wil.
Die komt over een paar wekenquote:
Dat was enorme chaos inderdaad, oa fans die selfies gingen nemen met de marshalls die nog bolides aan het bergen waren.quote:
Het gaat om het circuitquote:Op zondag 2 april 2023 12:42 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Bahrein: ✔
Australië: ✔
Singapore:
Qatar:
Las Vegas:
Formeel heeft Max ook de GP van Groot Brittanië nog niet gewonnen (hij won de 70th anniversary GP) en als je heel flauw wil zijn de Sao Paulo GP. Maar in feite nog maar 3 banen te gaan!
Volgens mij komt het voort uit het feit dat ze terugvallen op het laatste moment waarop ze de posities van de auto’s konden vaststellen, en daarvoor gebruiken ze de sectoren. Dus als iedereen sector 1 voorbij is, gebruiken ze de volgorde op de lijn van sector 1.quote:Op zondag 2 april 2023 11:53 schreef Nattekat het volgende:
Het is echt ongelofelijk dat Sky met hun eerste sector bullshit weer hele hordes fans heeft laten denken dat het ook echt een regel is. Of iemand moet mij meteen die nieuwe regel kunnen laten zien.
Die regel is al sinds jaar en dag de stand aan het einde van de vorige ronde.quote:Op zondag 2 april 2023 12:47 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Volgens mij komt het voort uit het feit dat ze terugvallen op het laatste moment waarop ze de posities van de auto’s konden vaststellen, en daarvoor gebruiken ze de sectoren. Dus als iedereen sector 1 voorbij is, gebruiken ze de volgorde op de lijn van sector 1.
Als niet iedereen sector 1 gehad heeft dan pakken ze dus de volgorde daarvoor, in dit geval bij de start.
Zou kunnen. De regels hebben het over de laatste plek waarop de volgorde bepaald kon worden maar geeft niet direct aan op welke plekken je de volgorde daadwerkelijk kunt bepalenquote:Op zondag 2 april 2023 12:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die regel is al sinds jaar en dag de stand aan het einde van de vorige ronde.
^^ Dit dacht ik ook.quote:Op zondag 2 april 2023 12:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die regel is al sinds jaar en dag de stand aan het einde van de vorige ronde.
Maar geldt dat dan enkel tijdens een start? Want bij een rode vlag tijdens de race gaan ze niet een ronde terug toch, maar pakken ze de volgorde op moment van de vlag.quote:
Eigenlijk hoop ik nu vooral dat Fernando Perez voorbij komt, bonuspunten als hij dat doet met alleen P3's pakkenquote:Op zondag 2 april 2023 12:00 schreef Nattekat het volgende:
Het gat tussen Hamilton en Sainz+Stroll in het kampioenschap is groter dan dat tussen Verstappen en Perez. Altijd fijn als al je concurrenten uitvallen
Ik vond het juist wel goed dat er een staande start werd gedaan, hoewel dat voor Verstappen in dit geval slechter uit had kunnen pakken, gezien zijn slechte starts vandaag. Bij de start kunnen de coureurs in de mindere auto soms nog wat proberen.quote:Op zondag 2 april 2023 11:14 schreef Jane het volgende:
Bij minder dan een X-aantal ronden van het einde altijd een rollende herstart. Ik zie het probleem niet.
Tenzij je kijkt voor de crashes, natuurlijk.
Wat een clownquote:Op zondag 2 april 2023 12:55 schreef El_Thijs het volgende:
Russell denkt dat hij had kunnen winnen als hij niet was uitgevallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |