Ja Frank Masmeyer en Danny de Munk zingen die liedjes wel.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 12:46 schreef Bep-Vetklep het volgende:
André Hazes jr. uitgelachen door oude team: ‘Haha, wát een flop!’
André Hazes jr. komt er waarschijnlijk nooit meer van af: zijn wraakzuchtige oude schrijversteam. Het is een gevalletje eigen schuld dikke bult, maar de wraak is wel héél zoet..
https://www.mediacourant.(...)m-haha-wat-een-flop/
''Waarom heb je ervoor gekozen om naar 5 jaar weer terug te komen?''quote:
Naar 5 jaar? Serieus?quote:Op maandag 5 juni 2023 18:14 schreef Jauke het volgende:
[..]
''Waarom heb je ervoor gekozen om naar 5 jaar weer terug te komen?''
Nee, het een sluit het ander niet uit, daarbij is duidelijk dat ze daar aan het werk waren.quote:Op maandag 5 juni 2023 15:29 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ze noemde het toch echt een Girls Trip naar Rome
En als Andrie voor een weekend komt is t geen vakantie of wat bedoel je precies?
Van die rozen is oud nieuwsquote:
Gisterochtend plaatste ze story filmpjes dat ze met Andrie op een exotisch strand liep.quote:Op maandag 5 juni 2023 21:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, het een sluit het ander niet uit, daarbij is duidelijk dat ze daar aan het werk waren.
Plus dat je vandaag post dat zij en kind weer op vakantie zijn terwijl ze gewoon terug in NL lijken te zijn volgens haar insta?
Ze is dus niet met haar kind op vakantie, ze is weer gewoon thuis, kind is weekend in Italië geweest en kan nu weer gewoon naar school.
Zal ze weg gedaan hebben om de hekmoeders op stang te jagen.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 07:21 schreef roos94 het volgende:
[..]
Gisterochtend plaatste ze story filmpjes dat ze met Andrie op een exotisch strand liep.
Oef..quote:Op dinsdag 6 juni 2023 10:32 schreef ootjekatootje het volgende:
Nieuwe liedje is uit, klinkt als Jeroen van de Boom
Dieper kun je niet zinken.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 10:32 schreef ootjekatootje het volgende:
Nieuwe liedje is uit, klinkt als Jeroen van de Boom
Influencen.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 16:56 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Zijn werk is toch alleen André begeleiden? Of heeft hij nog andere taken/werkzaamheden?
Maar plakken die de dagen dan niet aan Pinksteren vast?quote:Op dinsdag 6 juni 2023 19:05 schreef F_r het volgende:
Er zijn ook scholen die in juni een extra week vrij zijn.
Alleen als het onmogelijk is om in de reguliere schoolvakanties vrij te nemen, toch?quote:Op dinsdag 6 juni 2023 20:53 schreef quirina het volgende:
Hij is zelfstandig ondernemer dus hij mag dat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |