Zónder zijn vriendin kwam die knuppel nergens denk ik.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:38 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Turkije is ook een erg gastvrij land, het grote probleem is dat buiten de toeristische gebieden ze amper tot geen Engels praten. Mensen laten zich daar ook niet opnaaien, pauze is pauze
Ik ken die sjorrieknuppel verder niet, vind haar verrassend intelligent eigenlijk. Meestal hebben die tattoo-sportschool types met gebleekte tanden een vriendin die nog net haar eigen naar kan spellen.
Oh Guido en Elize horen bij mijn favorieten, samen met de duo's die hij noemde.quote:Op donderdag 17 september 2026 16:40 schreef ijsjesmonster het volgende:
Vind vooral Irene en Guido vervelend. Hier team Jan en zoon en die 2 vrienden
Dat is standaardmontage bij wedstrijdelementen. Doen alsof iedereen gelijk loopt of doen alsof een opdracht op de laatste seconde behaald is. Vooral niet intrappen. Dat is allemaal puur om het voor de kijker spannend te maken.quote:Op vrijdag 18 september 2026 10:50 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Die 12 uur later aankomen was mij ook een raadsel en is toch niet echt gebeurd neem ik aan?
Dat spannende is dan ook gelukt bij mij.quote:Op zaterdag 19 september 2026 07:30 schreef Cirilico het volgende:
Dat is standaardmontage bij wedstrijdelementen. Doen alsof iedereen gelijk loopt of doen alsof een opdracht op de laatste seconde behaald is. Vooral niet intrappen. Dat is allemaal puur om het voor de kijker spannend te maken.
Zonder die rottige medicatie ziet hij er nu beter uit, niet meer zo opgeblazen. Respect dat hij zo positief blijft ondanks zijn trieste toekomst.quote:Op vrijdag 18 september 2026 14:29 schreef Nemrut het volgende:
Martijn Krabbé dook even op in Race across the world
https://www.tvgids.nl/nie(...)-van-vliegende-start
Volgens mij zijn een uitje óf werken verplicht, maar ik weet niet zeker hoe en wat. Maar het kan bijna niet anders, anders ga je toch geen weet ik hoeveel tijd verdoen aan kijken naar een halve zool op een gitaartje?quote:Op woensdag 23 september 2026 01:26 schreef Dutch_view het volgende:
Wat ik niet goed begrijp aan het concept, het is een race maar toch ga je bijvoorbeeld dan uitgebreid een uitje doen of werken. En van bijvoorbeeld Shorleone zag je geen uitje en ook niet werk. Die waren alleen maar bezig met gratis hotels zoeken.
Dus de logica ontgaat mij wel wat in dit programma.
Je zou zeggen dat je dat soort dingen wel laat ja. Maar zoals Remco ook aangeeft, er is weinig uitleg in het programma zelf. Plus je ziet ook niet alle teams in beeld een uitje doen, dat maakt het wel rommelig om te volgen. Maar verder (nog) wel een leuk programma.quote:Op woensdag 23 september 2026 11:16 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Volgens mij zijn een uitje óf werken verplicht, maar ik weet niet zeker hoe en wat. Maar het kan bijna niet anders, anders ga je toch geen weet ik hoeveel tijd verdoen aan kijken naar een halve zool op een gitaartje?
De duo's bepalen hun route aan de hand van het boekje wat ze gehad hebben. Daarin staan diverse plaatsen waar ze kunnen werken voor extra geld en/of een uitje kunnen doen om de reis wat aangenamer te maken. Op basis van die keuze ontstaat er een route die ze vervolgens afleggen. Gaandeweg de reis passen ze die routes ook aan, als er geen vervoer is naar plek X dan moet je iets anders bedenken tenslotte.quote:Op woensdag 23 september 2026 12:06 schreef Remco het volgende:
Paar afleveringen de kans gegeven maar dit is niets. Het raceconcept slaat zoals ik eerder al zei nergens op. Allemaal moeten ze tegelijk met schijnbaar dezelfde trein de grens over die pas 2 dagen later gaat, en liften een bus of iets anders is schijnbaar geen mogelijkheid. Vooral dat zoiets niet wordt uitgelegd of vermeld in de aflevering vind ik irritant.
Het vorige, eerste, seizoen was precies zo. Ook toen hebben we het ons hier zitten afvragen. Logischerwijs is iedereen verplicht om per route een uitje te doen en is werken een eigen keuze. We hebben dit jaar ook gezien dat ze willekeurig ergens gaan werken voor een maaltijd.quote:Op woensdag 23 september 2026 12:12 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat je dat soort dingen wel laat ja. Maar zoals Remco ook aangeeft, er is weinig uitleg in het programma zelf. Plus je ziet ook niet alle teams in beeld een uitje doen, dat maakt het wel rommelig om te volgen. Maar verder (nog) wel een leuk programma.
Het zal wel doorlopen, programma is te duur geweest om achter een betaalmuur te schuiven. Het zal wel doorkabbelen tot het eind. Maar dat gebeurde in het eerste seizoen ook, volgens mij keken er toen ook relatief weinig mensen.quote:Verder wist kijkcijfer orakel Tina te melden dat de cijfers niet best zijn. Er zou mogelijk overleg volgen hoe nu verder, want de serie loopt nog 7 weken! Misschien verder op Videoland. We zullen het wel horen.
Ik heb pas vandaag wat afleveringen terug zitten kijken, maar krijg er diezelfde jeuk van als het irl programma The Bicycle Race. Plaatsvervangende schaamte als deelnemers roepen tegen een hoteleigenaar:" kun je ons gratis een kamer geven want we zijn zo arm en hebben geen geld."quote:Op woensdag 23 september 2026 12:06 schreef Remco het volgende:
Paar afleveringen de kans gegeven maar dit is niets. Het raceconcept slaat zoals ik eerder al zei nergens op. Allemaal moeten ze tegelijk met schijnbaar dezelfde trein de grens over die pas 2 dagen later gaat, en liften een bus of iets anders is schijnbaar geen mogelijkheid. Vooral dat zoiets niet wordt uitgelegd of vermeld in de aflevering vind ik irritant.
Met werken verdien je extra geld en de ´uitjes´ zijn een plus als je toch daar bent. Geen verplichting maar als je denkt toch verder vooruit te zijn dan de anderen kan dat gewoon. Shorleone wil dit niet omdat ze dan verder achter gaan lopen, denken ze. Als je maar zorgt niet als laatste te arriveren want dan lig je uit de wedstrijd.quote:Op woensdag 23 september 2026 01:26 schreef Dutch_view het volgende:
Wat ik niet goed begrijp aan het concept, het is een race maar toch ga je bijvoorbeeld dan uitgebreid een uitje doen of werken. En van bijvoorbeeld Shorleone zag je geen uitje en ook niet werk. Die waren alleen maar bezig met gratis hotels zoeken.
Dus de logica ontgaat mij wel wat in dit programma.
Iedereen bedenkt zijn eigen route en als je dan voor de verkeerde kiest dan kan het zijn dat het vervoer om verder te komen op zich laat wachten en moet je een dure taxi nemen. Het blijft dus een race.quote:Op woensdag 23 september 2026 12:06 schreef Remco het volgende:
Paar afleveringen de kans gegeven maar dit is niets. Het raceconcept slaat zoals ik eerder al zei nergens op. Allemaal moeten ze tegelijk met schijnbaar dezelfde trein de grens over die pas 2 dagen later gaat, en liften een bus of iets anders is schijnbaar geen mogelijkheid. Vooral dat zoiets niet wordt uitgelegd of vermeld in de aflevering vind ik irritant.
Dus dat.quote:Op woensdag 23 september 2026 17:18 schreef GereDathan het volgende:
[..]
De duo's bepalen hun route aan de hand van het boekje wat ze gehad hebben. Daarin staan diverse plaatsen waar ze kunnen werken voor extra geld en/of een uitje kunnen doen om de reis wat aangenamer te maken. Op basis van die keuze ontstaat er een route die ze vervolgens afleggen. Gaandeweg de reis passen ze die routes ook aan, als er geen vervoer is naar plek X dan moet je iets anders bedenken tenslotte.
In de aflevering van vanavond kan je dit goed zien, ze gaan (uit mijn hoofd) op 2 of 3 plekken de grens over naar Georgië.
Uit aflevering 5 blijkt volgens mij wel duidelijk dat uitjes verplicht zijn. Je ziet daarin duidelijk dat ze een uitje moeten kiezen op de route.quote:Op donderdag 24 september 2026 11:28 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Met werken verdien je extra geld en de ´uitjes´ zijn een plus als je toch daar bent. Geen verplichting maar als je denkt toch verder vooruit te zijn dan de anderen kan dat gewoon. Shorleone wil dit niet omdat ze dan verder achter gaan lopen, denken ze. Als je maar zorgt niet als laatste te arriveren want dan lig je uit de wedstrijd.
Ik had verwacht mij te ergeren aan Sjorleone, maar de praktijk is anders gebleken, vind vooral Gijsje mega irritant. Maar Irene steekt er met kop en schouders bovenuit, vervelende vrouw. Die zoon houdt zijn mond maar dicht heb ik het idee, hoor of zie je ook niet.quote:Op donderdag 24 september 2026 11:35 schreef Ama het volgende:
Nou ik blijf het wel kijken want ik heb nu toch al vijf afleveringen gekeken.![]()
Maar ik erger me dood aan Irene.Sjorleone ook maar dat was al zo. Andere teams vind ik wel leuk en gun ik allemaal even hard de winst.
Ik trek dat geklaag van Sjorleone en Gijsje gewoon echt slecht.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:16 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Ik had verwacht mij te ergeren aan Sjorleone, maar de praktijk is anders gebleken, vind vooral Gijsje mega irritant. Maar Irene steekt er met kop en schouders bovenuit, vervelende vrouw. Die zoon houdt zijn mond maar dicht heb ik het idee, hoor of zie je ook niet.
Jan en Mick zijn natuurlijk met stip het populairste koppel wat mij betreft, al heb ik ook zeker een zwak voor Hamza en Stephen.
Guido en Elise nietszeggend wat mij betreft.
Sorry dan heb ik dat verkeerd begrepen.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:09 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Uit aflevering 5 blijkt volgens mij wel duidelijk dat uitjes verplicht zijn. Je ziet daarin duidelijk dat ze een uitje moeten kiezen op de route.
Daarin was je zeker niet alleen. Ik herinnerde mij het van vorig seizoen een paar jaar geleden, maar dit seizoen was het nog niet duidelijk naar voren gekomen.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:53 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Sorry dan heb ik dat verkeerd begrepen.
In seizoen één moesten ze ook vliegen ivm protesten in één van die landen.quote:Op woensdag 30 september 2026 16:08 schreef elinx het volgende:
Wel begrijpelijk, maar toch wel jammer dat niet de complete reis over land kon (Rusland of Iran) of de Kaspische zee op een andere manier overgestoken kon worden.
Het is daar normaal bij een bruiloft om je hele dorp uit te nodigen dus iedereen is dan welkom. De onbeschoftheid van Sjorleone vond ik ergerlijk. Ook zijn gedrag naar zijn vriendin toe die het beste alles kan regelen onderweg. Hij huppelt er al klagend maar achteraan.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 00:43 schreef Dutch_view het volgende:
Ook best bijzonder om op de bruiloft van wild vreemden zo te worden ontvangen, aan eten en drinken geen gebrek. Ik zou me wel ongemakkelijk voelen, maar Sjorleone voelde zich wel thuis
Die voorsprong krijgen ze toch gewoon weer terug bij de start vanaf het nieuwe punt?quote:Op donderdag 1 oktober 2026 11:26 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Het is daar normaal bij een bruiloft om je hele dorp uit te nodigen dus iedereen is dan welkom. De onbeschoftheid van Sjorleone vond ik ergerlijk. Ook zijn gedrag naar zijn vriendin toe die het beste alles kan regelen onderweg. Hij huppelt er al klagend maar achteraan.![]()
Irene zou wat geduldiger kunnen zijn maar ik denk dat het op haar leeftijd best wel vermoeiend is, dat heen en weer geren.![]()
Heb erg moeten lachen om die taxichauffeurs die onderweg doodleuk een drankje kopen, een peukje gaan roken óf zelfs met een lege tank aan komen kakken.Verschil met ons, Westerlingen, die alles gehaast doen en in dit geval in een wedstrijd zitten waar ze daar niets van afweten.
![]()
Wel jammer dat ze uiteindelijk allemaal bij hetzelfde punt uit zijn gekomen en even lang moesten wachten op de nachttrein. Zo ben je je voorsprong al snel verloren.
Dat is toch juist fijn? Nu is het weer lekker spannend en zitten alle teams op 1 uur van elkaar. Anders hadden Irene en Vince een te grote achterstand en weet je al wie er gaat afvallen.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 11:26 schreef Chea49 het volgende:
Wel jammer dat ze uiteindelijk allemaal bij hetzelfde punt uit zijn gekomen en even lang moesten wachten op de nachttrein. Zo ben je je voorsprong al snel verloren.
Ja ik vind ook ieder team die nu nog meedoen wel sympathiekquote:Op donderdag 1 oktober 2026 12:38 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dat is toch juist fijn? Nu is het weer lekker spannend en zitten alle teams op 1 uur van elkaar. Anders hadden Irene en Vince een te grote achterstand en weet je al wie er gaat afvallen.
Het valt me op dat ik alle teams sympathiek ga vinden. Jammer
Vermoedelijk was dit waarschijnlijk al voorzien door de productie en heeft deze wetenschap ertoe bijgedragen dat er niemand werd weggestuurd in Samarkand, Oezbekistan,quote:Op donderdag 1 oktober 2026 11:26 schreef Chea49 het volgende:
....
Wel jammer dat ze uiteindelijk allemaal bij hetzelfde punt uit zijn gekomen en even lang moesten wachten op de nachttrein. Zo ben je je voorsprong al snel verloren.......
Ik vind hun sowieso wel een erg leuk team, hoor ze ook weinig klagen.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 13:33 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Ja ik vind ook ieder team die nu nog meedoen wel sympathiek![]()
Moet zeggen dat ik Hamza en zijn vriend ook wel mag hoe ze communiceren en omgaan met hun geloof.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
Ja dat zou ik ook echt heel slecht trekken.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 13:17 schreef Dutch_view het volgende:
Een ranzig gat in de grond als toilet![]()
Ook daar bij Irene en Vince, alles onder de poep![]()
Wat een horror, voor mij reden om daar never nooit heen te gaan
Alles ophouden denk ik.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 13:17 schreef Dutch_view het volgende:
Een ranzig gat in de grond als toilet![]()
Ook daar bij Irene en Vince, alles onder de poep![]()
Wat een horror, voor mij reden om daar never nooit heen te gaan
Ik vond het zo lief hoe Jan & Mick reageerde voor ze wisten of ze het hadden gehaald.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 00:49 schreef Dutch_view het volgende:
Ergerde me het meet aan Gijsje de laatste tijd, dus vooral blij dat ze weg is. Sjorleone kon ik nog wel hebben.
Maar wel erg spannend tussen hun en Jan en Mick
Vreemde combi lijkt mij.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 16:01 schreef Cirilico het volgende:
Ik denk dat Hamza en Stephen gefermenteerde kamelenmelk hebben gedronken, aangezien het zuur was.
Ik heb in Almaty toen ook gefermenteerde paardenmilkshake gedronken. Heel apart. Smaak van karnemelk met bacon.
Verrassend genoeg kwamen die als 1ste binnen!quote:Op donderdag 8 oktober 2026 11:33 schreef Ama het volgende:
Ik was even vergeten dat Irene en zoon nog meedoen.Ik zat echt zo te denken net oh de laatste 3 teams vind ik allemaal wel leuk. Maar er zijn nog 4 teams lol. Ja ik heb weinig met Irene (en zoon) eerlijk gezegd.
Ik dacht aan team Hamza.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 11:34 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Verrassend genoeg kwamen die als 1ste binnen!
quote:Op donderdag 8 oktober 2026 11:35 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik dacht aan team Hamza.Waren die 2de?
Lol, op de 1 of andere manier was ik team Irene even zo vergeten dat ik dacht dat team Hamza eerste was.quote:
Wel op blijven letten jij.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 11:37 schreef Ama het volgende:
[..]
Lol, op de 1 of andere manier was ik team Irene even zo vergeten dat ik dacht dat team Hamza eerste was.
Ik trek dat gestress en gemopper zo slecht. De leuke positieve teams blijven dan toch beter bij me hangen. Iemand als Elize bijv. die maar positief probeert te blijven ook al moet ze boven een smerige gat naar de wc.quote:Op donderdag 8 oktober 2026 11:36 schreef Chea49 het volgende:
Irene helemaal in tranen dat ze 1ste werden. Vond haar weer erg gestrest in deze uitzending. Snap het wel, is al wat ouder dan de rest maar toch........
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |