Ik heb het lichte vermoeden dat Hawking iets slimmer was.quote:
Dat kan je wel zeggen jaquote:Op woensdag 15 maart 2023 21:30 schreef timmmmm het volgende:
Deze man heeft meer uitstraling dan Wopke
Vergeet de rest ook niet! Er werd wel gedaan alsof alleen het CDA zou verliezen, maar je kan toch zeggen dat ook de VVD, GroenLinks, PvdA, D66 en zelfs PVV doet het slecht. Tot nu toe.quote:
ja 4 zetels was de consensus.quote:Op woensdag 15 maart 2023 21:31 schreef KingRoland het volgende:
Noord-Holland zou toch de provincie zijn waar BBB het minst zou krijgen toch?
Zuid-Holland en Utrecht zullen ze het ook relatief minder doenquote:Op woensdag 15 maart 2023 21:31 schreef KingRoland het volgende:
Noord-Holland zou toch de provincie zijn waar BBB het minst zou krijgen toch?
VVD, D66, CU, CDA, GLPA, SP, PvdD, 50plus, Otten, OSFquote:Op woensdag 15 maart 2023 21:26 schreef KingRoland het volgende:
"er gaat een andere wind waaien"
nou dit zijn teksten
dat blijft het sowieso wel, in die gebieden is woningbouw vrijwel onmogelijkquote:Op woensdag 15 maart 2023 21:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Een ding wel: het platteland blijft platteland. En dat vind ik verre van erg.
Als de BBB zoveel stemmen krijgt moeten ze toch ergens vandaan komen hequote:Op woensdag 15 maart 2023 21:31 schreef StarmanFR het volgende:
[..]
Vergeet de rest ook niet! Er werd wel gedaan alsof alleen het CDA zou verliezen, maar je kan toch zeggen dat ook de VVD, GroenLinks, PvdA, D66 en zelfs PVV doet het slecht. Tot nu toe.
Noord-Holland is het CDA ook het zwakst, dus daar kan de BBB het minste van 'pikken'.quote:Op woensdag 15 maart 2023 21:31 schreef KingRoland het volgende:
Noord-Holland zou toch de provincie zijn waar BBB het minst zou krijgen toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |