Tja. Er zijn best veel homoseksuele users op fok, vindt je dat allemaal untermenschen? Eerlijk gezegd vind ik weer dat dat soort meningen dus niet op fok thuis horen. Groetjes van een hetero.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:23 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ik ben bijvoorbeeld fel tegenstander van de lghbt agenda, dat is naar mijn mening een satanisch gedrocht (letterlijk).
Dan ga ik tegen het narratief in. Is dat toegestaan?
We hebben het hier over BNW, maar dezelfde policy geldt voor heel FOK! Klagen over haatspraak kun je bij de desbetreffende mods doen. Mocht BNW worden gehaat, en je vindt geen gehoor stuur me dan een DM.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:22 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Qua haatspraak vind ik het hier wel meevallen.
Ik zie andere subforums waar de haat vanaf druipt.
Niet echt wat die betreffende user gaat gewoon verder met bashen.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:28 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dit klinkt als het weren van bepaalde users, als een user voortdurend grof over de schreef gaat kan een subforumban worden gegeven, maar dat is wel een heel harde maatregel die we liever niet toepassen. En als zo'n bericht wordt verwijderd is dat toch afdoende?
Heb het niet over homofielen. Maar de agenda die wordt gepusht/genormaliseerd. Oa dat trans gedoe op scholen etcquote:Op zondag 12 maart 2023 17:31 schreef Document1 het volgende:
[..]
Tja. Er zijn best veel homoseksuele users op fok, vindt je dat allemaal untermenschen? Eerlijk gezegd vind ik weer dat dat soort meningen dus niet op fok thuis horen. Groetjes van een hetero.
Het zijn zelfs mods die ik zag juichen en feesten om dode Russen.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:31 schreef Jippie het volgende:
[..]
We hebben het hier over BNW, maar dezelfde policy geldt voor heel FOK! Klagen over haatspraak kun je bij de desbetreffende mods doen. Mocht BNW worden gehaat, en je vindt geen gehoor stuur me dan een DM.
Oké je hebt geen problemen met homos etc maar wel met het feit dat ze een plek in de publieke ruimte opeisen?quote:Op zondag 12 maart 2023 17:33 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Heb het niet over homofielen. Maar de agenda die wordt gepusht/genormaliseerd. Oa dat trans gedoe op scholen etc
Jij bent duidelijk aan het trollen. Why?quote:Op zondag 12 maart 2023 17:35 schreef Document1 het volgende:
[..]
Oké je hebt geen problemen met homos etc maar wel met het feit dat ze een plek in de publieke ruimte opeisen?
Je volgt daarmee juist een rechts-extremistisch narratief.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:23 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ik ben bijvoorbeeld fel tegenstander van de lghbt agenda, dat is naar mijn mening een satanisch gedrocht (letterlijk).
Dan ga ik tegen het narratief in. Is dat toegestaan?
Dus nee, dat soort opmerkingen is niet gewenstquote:Doelbewust beledigende, denigrerende termen gebruiken in hatelijke context
• De 'grote blonde leider' heet gewoon Geert Wilders
• BLM staat voor Black Lives Matter, niet voor BurnLootMurder of wat dan ook
• Geitenneukers / zandbakvolk / haatbaarden etc zijn allemaal termen die wij niet nodig achten en niet wenselijk vinden, net als kuthollanders bijvoorbeeld
• Hoewel het nogal een achterhaald iets is mag je natuurlijk vinden dat iets als homoseksualiteit onnatuurlijk is. Toch kun je dat dat op respectvolle wijze uiten. Pedo's en homo's met elkaar vergelijken doen we niet. Homo's 'vies' noemen of homoseksualiteit een psychische afwijking noemen ook niet, om maar een paar voorbeelden te noemen.
Je mening mag je hebben en tot op zekere hoogte bij ons uiten, maar wel altijd op een fatsoenlijke en respectvolle manier.
Belangrijk is dus waarom iemand iets zegt. De intentie is vanzelfsprekend belangrijker dan de volgorde van een paar letters. Het doel is om de boel weer wat gezelligheid en gemoedelijkheid te geven, zonder meningen die gewoon normaal zijn geformuleerd te weren. Dat laatste zou een discussie onmogelijk maken, en dat is voor een forum een beetje alsof je het water uit een zwembad laat lopen en dan zegt tegen mensen die binnen komen 'zwem ze!'.
Bedenk bij alles wat je post vooraf
- kan ik dit vriendelijker verwoorden?
- is wat ik schrijf legaal?
En vergeet niet; jouw vrijheid om je mening op zeer grove wijze te uiten is niet onze verplichting die mening te publiceren. Wil je perse doelbewust schoffere, doe dat dan onder je eigen persoonlijke naam én draag zelf de verantwoordelijkheid door het op je eigen site of social te zetten.
FOK! is altijd een plek geweest waar we er trots op zijn dat IEDEREEN welkom is. Laten we dat vooral zo houden en laten we de boel wat gezelliger houden. De wereld is al somber genoeg.
En Let's make FOK! great again!
Jullie doen dit bewust haha. Laat zitten.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:35 schreef Document1 het volgende:
[..]
Oké je hebt geen problemen met homos etc maar wel met het feit dat ze een plek in de publieke ruimte opeisen?
Maar ervaar je 'een andere mening' dan als bashen? Of zijn het echt persoonlijke aanvallen of anderzins policyoverschrijdende content?quote:Op zondag 12 maart 2023 17:31 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Niet echt wat die betreffende user gaat gewoon verder met bashen.
Daar wordt de sfeer niet beter van.
Op een moment wordt het dan hard tegen hard en is het niet meer ontopic en niet meer gezellig.
Treffend omschreven, want hier komt het tegenwoordig wel op neer.quote:Op zondag 12 maart 2023 16:49 schreef Elan het volgende:
Is dat specifiek BNW? Mensen kunnen sowieso amper normaal doen. Kijk maar eens naar FOK! 2006 en nu. De hele insteek is veel meer agressie en het hoogste woord versus tolerantie en iemand aanhoren.
Ik stem niet eens . Heb helemaal niks met het politieke verdeel en heers theater.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:38 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je volgt daarmee juist een rechts-extremistisch narratief.
Wat betreft homofobie (die onder Lhbti+ valt) zegt de policy het volgende:
[..]
Dus nee, dat soort opmerkingen us niet gewenst
Waarom is dit nu weer trollen? Precies dit maakt bnw een inteeltkliek.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:37 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Jij bent duidelijk aan het trollen. Why?
Kijk daar ga mank, hij zegt dat hij het niet over homofielen heeft.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:38 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je volgt daarmee juist een rechts-extremistisch narratief.
Wat betreft homofobie (die onder Lhbti+ valt) zegt de policy het volgende:
[..]
Dus nee, dat soort opmerkingen is niet gewenst
Juichen om dode Russen, dode Oekraïners, of dode welke nationaliteit dan ook is in mijn ogen 'not done'. Maar na alle gruwelijke oorlogsmisdaden kan ik zo'n ongepaste reactie vanuit emotie wel voorstellen. De oorlog is bijna te volgen vanuit onze woonkamer, heb soms dagen bewust het oorlogs nieuws gemeden vanwege alle gruwelijke beelden.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:33 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Het zijn zelfs mods die ik zag juichen en feesten om dode Russen.
Als je wilt kan ik je de naam per DM sturen.
Als users hier alleen maar komen om discussies uit te lokken, denigrerend doen en verder niks toevoegen, nooit een topic openen of met BNW achtergronden komen ervaar ik dat als bashen.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:40 schreef Jippie het volgende:
[..]
Maar ervaar je 'een andere mening' dan als bashen? Of zijn het echt persoonlijke aanvallen of anderzins policyoverschrijdende content?
Sorry, maar als jij zo denkt dan haak ik af.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:45 schreef Jippie het volgende:
[..]
Juichen om dode Russen, dode Oekraïners, of dode welke nationaliteit dan ook is in mijn ogen 'not done'. Maar na alle gruwelijke oorlogsmisdaden kan ik zo'n ongepaste reactie vanuit emotie wel voorstellen. De oorlog is bijna te volgen vanuit onze woonkamer, heb soms dagen bewust het oorlogs nieuws gemeden vanwege alle gruwelijke beelden.
Ik kom al langer op bnw dan jou account actief is. Het is echt heel anders geworden hier. Vroeger had je nog wel eens een inhoudelijke discussie, tegenwoordig heeft iedereen hier lange tenen als je het op dit moment leidende bnw narratief niet volgt en ben je een troll. Zoals hierboven.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:47 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Als users hier alleen maar komen om discussies uit te lokken, denigrerend doen en verder niks toevoegen, nooit een topic openen of met BNW achtergronden komen ervaar ik dat als bashen.
Nee, je leest mij verkeerd.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:44 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Kijk daar ga mank, hij zegt dat hij het niet over homofielen heeft.
En toch beticht jij hem van homofobie.
En ook maar gelijk rechts extremistisch.
De meeste homo's die ik ken zijn ook tegen de lhbti agenda.
Die die homo's zijn dan extreem rechtse homofoben?
Ik ook, men vindt in deze tijd al snel iets haatpraat. Frappant dat men elders een deur verder nog steeds met termen als wappies mag blijven smijten vergezeld met nog wel wat vuigere uitlatingen over deze groep mensen.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:22 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Qua haatspraak vind ik het hier wel meevallen.
Ik zie andere subforums waar de haat vanaf druipt.
Kun je uitleggen waar het het 'rechts-extremistische' element zou zitten? Als je goed naar het bericht van @PSVCL zou kijken had je gezien dat hij duidelijk over een agenda spreekt. Jij doet vervolgens alsof hij over mensen spreekt, zodat je er dan aan de hand van de policy tegen kunt optreden. Maar dit is een behoorlijk valse manier van discussiëren.quote:Op zondag 12 maart 2023 17:38 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je volgt daarmee juist een rechts-extremistisch narratief.
Wat betreft homofobie (die onder Lhbti+ valt) zegt de policy het volgende:
[..]
Dus nee, dat soort opmerkingen is niet gewenst
quote:Op zondag 12 maart 2023 16:56 schreef Jippie het volgende:
[..]
Allereerst is BNW geen achterhoek. Het jij, wij, zij moet gewoon stoppen. We zitten hier met heel FOK! op dezelfde server waar gewoon iedereen welkom is.
En dat is precies het probleemquote:Op zondag 12 maart 2023 16:56 schreef Jippie het volgende:
[..]
Allereerst is BNW geen achterhoek. Het jij, wij, zij moet gewoon stoppen. We zitten hier met heel FOK! op dezelfde server waar gewoon iedereen welkom is.
Wil je een exclusief groepje en zelf bepalen wie daar toegang heeft kun je beter je heil zoeken op Facebook of Telegram. Hier staat de deur open voor iedereen.
Het probleem is inderdaad groter en precies die groep van 3quote:Op zondag 12 maart 2023 15:14 schreef Ali_boo het volgende:
Alleen wanneer alle drie de partijen ( bnw'ers, critici, staff) verantwoordelijkheid willen nemen voor hun eigen daden komen we misschien nog ergens
De wijzende vinger naar de ander, zonder zelf in de spiegel te kijken, schieten we niets mee op
Hier wordt een vinger op een enorm zere plek neergelegd, namelijk dat het ook de users en ook de crew is (in welke vorm en richting dan ook). Dit is een forum breed probleem geworden en heeft een forum brede oplossing nodigquote:Op woensdag 25 januari 2023 08:24 schreef iteejer het volgende:
Er is hier op Fok een klimaat ingeslopen waar het vooral gaat om elkaar de maat te nemen.
Crew onderling, users onderling, en crew richting users en omgekeerd.
Dat klimaat geeft enkelen het idee dat ze alles kunnen zeggen. Ook dat weer in alle combinaties van crew en users, onderling en tegen elkaar.
Juist dát maakt een community kapot. Want waarom zou je hier nog komen als je op persoonlijke wijze op je plek wordt gezet?
Ook ik doe te weinig. Om zeer dringende redenen die ik in dit milieu van openlijke vijandigheid niet ga toelichten ben ik aan een hoop dingen niet toe gekomen.
Degenen die hier direct door getroffen werden weten er van.
Hoe dan ook, deze manier van communiceren is niet gewenst, niet productief en gaat dit dan ook op slot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |