Nuquote:Op woensdag 8 maart 2023 18:45 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Hoe laat kan ik morgen avond aanschuiven?
Ja, maar nu heb ik al avond eten gehadquote:
Tsja.quote:Op woensdag 8 maart 2023 18:48 schreef DerRabbit het volgende:
Tsja, heb ik al die moeite gedaan om eten te koken als ik ook bij Moonie had kunnen eten
Dan maar alvast reserveren voor morgenquote:
Ja, als ze dan tijd heeft voor je...quote:Op woensdag 8 maart 2023 18:54 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dan maar alvast reserveren voor morgen
Is Moonie zo druk bezocht tijdens het diner?quote:Op woensdag 8 maart 2023 18:54 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja, als ze dan tijd heeft voor je...
*Er is genoeg voor iedereen*quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:16 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Bewaar ook een paar voor de rest van ons
Nu heb ik zin in chocolaquote:Op woensdag 8 maart 2023 19:17 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Gelukkig want ik heb wel trek in een paar goede pralines.
quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:18 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Paaseitjes..... die heb in ook al gekocht
quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:22 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Ja hoor. Nog even en ik ga mijn chocolade voorraad aanspreken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-03-2023 19:28:31 ]
Vriend! Ltns!quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:22 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Ja hoor. Nog even en ik ga mijn chocolade voorraad aanspreken.
Heb jij vandaag stiekem ook een feestdagquote:
Het is vandaag internationale vrouwendag. Hij is vast een omgebouwde vrouwquote:Op woensdag 8 maart 2023 19:30 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Heb jij vandaag stiekem ook een feestdag![]()
quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:27 schreef Emmerdeur het volgende:
Don’t over do-itSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
iedereen is goed zoals hij is♡♡♡♡
Is 364 dagen niet al genoeg zonder erkenningquote:Op woensdag 8 maart 2023 19:34 schreef gebrokenglas het volgende:
Jammer dat er geen officiële internationale mannendag is.
Niet schreeuwen voor je geslagen wordt.quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:34 schreef gebrokenglas het volgende:
Jammer dat er geen officiële internationale mannendag is.
quote:Internationale mannendag (IMD) is een jaarlijkse feestdag die plaatsvindt op 19 november. Het oorspronkelijke initiatief, dat stamt uit 1992, is uitgegroeid tot een evenement dat jaarlijks plaatsvindt in ongeveer 79 landen.[1][2] Het project werd op 7 februari 1992 in Sydney ingewijd door Thomas Oaster.[3]
Jerome Teelucksingh, die het evenement nieuw leven inblies, koos ervoor om het feest elk jaar op 19 november te vieren. Dit was om de verjaardag van zijn vader te eren en ook te vieren hoe op die datum in 1989 het voetbalteam van Trinidad en Tobago[noot 1] het land had verenigd met hun inspanningen om zich te kwalificeren voor het WK voetbal.[4] Teelucksingh heeft Internationale mannendag gepromoot als niet alleen een gendered dag, maar een dag waarop alle problemen met mannen en jongens kunnen worden aangepakt. Hij zei over IMD en zijn basisactivisten: "Ze streven naar gendergelijkheid en proberen geduldig de negatieve beelden en het stigma te verwijderen dat met mannen in onze samenleving is verbonden".[4]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |