Moeder gaat het noteren in haar agenda, en als ze na 10 maanden nog niemand heeft......quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:21 schreef Joop_W het volgende:
Tussen de vier en de tien maanden, lekker specifiek paragnost.
Humor. Kuch.quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:32 schreef Pierre_Ranja het volgende:
Wat raar dit.... Proberen ze nou even rebels te zijn ofzo?
Ja, vond het ook onderkoeld overkomenquote:Op woensdag 8 maart 2023 21:32 schreef Pierre_Ranja het volgende:
Wat raar dit.... Proberen ze nou even rebels te zijn ofzo?
Och, ik kan er wel om lachen. Lekker no-nonsensequote:Op woensdag 8 maart 2023 21:32 schreef Pisces29 het volgende:
Felle lompe rooie![]()
Cathalijne ziet er juist al-tijd hetzelfde uit. Met of zonder make-up.
Ze vonden elkaar dus niet aantrekkelijk of leuk pas nadat de cameras weg waren...quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:33 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Humor. Kuch.
Al roept die rooie vanaf dag één alles met een disclaimer.
Die snapte ik maar de opmerking ging over een “hele laag make-up”. Cathalijne ziet er altijd even goed uit, kan je van die rooie niet zeggen. En juist zij zegt het.quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:34 schreef Pierre_Ranja het volgende:
[..]
Ze vonden elkaar dus niet aantrekkelijk of leuk pas nadat de cameras weg waren...
Patricia doet een Loes: scheiden zonder camera.quote:
Ik had het idee dat Laura juist even wat bot ging doen omdat Cathalijne dat ook doet / leuk vindtquote:Op woensdag 8 maart 2023 21:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die snapte ik maar de opmerking ging over een “hele laag make-up”. Cathalijne ziet er altijd even goed uit, kan je van die rooie niet zeggen. En juist zij zegt het.
Maar laten het er maar op houden dat ze dacht dat het onder die make-up anders was.
Nouuuuu als je nog de lakens deelt hahahaha dat zijn wel wat mixed signalsquote:Op woensdag 8 maart 2023 21:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Patricia doet een Loes: scheiden zonder camera.
Alleen is Patricia wel vanaf dag één eerlijk. Dat was Loes nooit.
Daten met sex doen wel meer hoorquote:Op woensdag 8 maart 2023 21:39 schreef Pierre_Ranja het volgende:
[..]
Nouuuuu als je nog de lakens deelt hahahaha dat zijn wel wat mixed signals
Gewoon een one night stand, zonder verplichtingen, moet kunnen.quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:39 schreef Pierre_Ranja het volgende:
[..]
Nouuuuu als je nog de lakens deelt hahahaha dat zijn wel wat mixed signals
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.crap in = crap out
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Ik gok dat die na de opnames ook gesneuveld zijnquote:
quote:Op woensdag 8 maart 2023 22:39 schreef TheVulture het volgende:
op de site van RTL een update over Richelle en MaartenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Komt mijn voorspelling toch uit. Het is en blijft een kutprogramma en je bent idioot als je er aan mee doet vanuit de gedachte de match van je leven te vinden.
quote:Op woensdag 8 maart 2023 22:23 schreef loveli het volgende:
Soort spoiler in het AD, over de Francois en Wilfred.Dank!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snobs have more fun!
KLIK!
Dit dus echt een verschrikkelijk stuk chagrijnquote:Op woensdag 8 maart 2023 22:07 schreef Duderinnetje het volgende:
Raarrrrr gesprek met die dames. Laura zag eruit alsof ze levensmoe was.
quote:Op woensdag 8 maart 2023 22:39 schreef TheVulture het volgende:
op de site van RTL een update over Richelle en MaartenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Pisces29 op 09-03-2023 00:12:10 ]Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Bedoel je dat er geen lelijke mensen meer mogen meedoen?quote:Op donderdag 9 maart 2023 00:12 schreef Pisces29 het volgende:
Volgend seizoen meer matchen op basis van uiterlijk. De klik is er gewoon zelden.
Nee dat het meer bij elkaar past. Net ietsje ofzo.quote:Op donderdag 9 maart 2023 00:27 schreef loveli het volgende:
[..]
Bedoel je dat er geen lelijke mensen meer mogen meedoen?
/duikt weg
Vrouwen die aan dit soort programma's meedoen hebben een enorme verwachtingspatroon, maar over het algemeen komt mafs met (voorzichtig gezegd) doorsnee mannen. De mannen van de Australische versie zijn een stuk knapper.quote:Op donderdag 9 maart 2023 00:27 schreef loveli het volgende:
[..]
Bedoel je dat er geen lelijke mensen meer mogen meedoen?
/duikt weg
Haalt natuurlijk ook een stuk magie van de show weg. Maar ja, eens... Doe het desnoods als een exclusieve aftershow op Videoland ofzoquote:Op woensdag 8 maart 2023 23:21 schreef Duderinnetje het volgende:
Er gaan geruchten dat de dames ook uit elkaar zijn.
Nou, lekkere score zo.![]()
Ik vind eigenlijk dat de update gewoon een extra uitzending zou moeten zijn, ipv. die online updates door Aran Bade. Het stadium ná de opnames is een wezenlijk onderdeel van het experiment .
Ik vind wel dat de vrouwen er vaak bekaaid vanaf komen in vergelijking met de mannen in hoeverre hun match overeenkomt met hun voorkeuren voor uiterlijk in de NL versie.quote:Op donderdag 9 maart 2023 00:55 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Vrouwen die aan dit soort programma's meedoen hebben een enorme verwachtingspatroon, maar over het algemeen komt mafs met (voorzichtig gezegd) doorsnee mannen. De mannen van de Australische versie zijn een stuk knapper.
Indd die laatste debiele aflevering met kut brieven helemaal skippen en na 3mnd een aftershow waar iedereen bij elkaar komtquote:Op donderdag 9 maart 2023 07:15 schreef Benny het volgende:
[..]
Haalt natuurlijk ook een stuk magie van de show weg. Maar ja, eens... Doe het desnoods als een exclusieve aftershow op Videoland ofzo
Was mij al duidelijk, hij zat ALTIJD als 1e aan haar, nooit kwam het van haar af.quote:Op donderdag 9 maart 2023 07:52 schreef roos94 het volgende:
Maaarten en richelle is ook geklapt lmfao
https://www.rtlboulevard.(...)-maarten-en-richelle![]()
Ik dacht dat zo'n Martijn-type een vriendin van hem afgepakt zou hebbenquote:Op woensdag 8 maart 2023 13:14 schreef GrumpyFish het volgende:
[..]
Ik denk dat het (deels) een façade is, een maniertje dat hij zichzelf heeft aangeleerd in de hoop dat anderen hem leuk/lief/aardig vinden.
Hoe hij reageerde op Martijn lijkt te wijzen op een pestverleden (weet niet of dat zo uitgesproken is. Heb niet alle afleveringen gezien). Dat lijkt daarmee wel in lijn.
Vanaf het eerste moment was al duidelijk dat zij nooit naar Enschede zou gaan en hij niet naar Bambiville. En twee uur rijden is teveel. Daarbij zijn obsessie met een gezin stichten lijkt mij ook beklemmend voor Richellequote:Op donderdag 9 maart 2023 07:55 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Was mij al duidelijk, hij zat ALTIJD als 1e aan haar, nooit kwam het van haar af.
Snap haar wel, kinderachtige humor heeft Maarten, en zou dat mooie huis van haar ook niet opgeven voor dat kabouter huisje van hem
Nee juist niet exclusief. Kennelijk, want nu klapt opeens elke relatie, is deze fase bepalend. Wil je de hoofdvraag van het programma beantwoorden, dan doe je dat niet door te stoppen waar ze nu doen.quote:Op donderdag 9 maart 2023 07:15 schreef Benny het volgende:
[..]
Haalt natuurlijk ook een stuk magie van de show weg. Maar ja, eens... Doe het desnoods als een exclusieve aftershow op Videoland ofzo
Dit hele stukje was echt zo tenenkrommendquote:Op woensdag 8 maart 2023 21:14 schreef GrumpyFish het volgende:
Paragnost: "je zult een vent vinden tussen 4-10 maanden"
Ma: "FOUT!"
Beiden zijn op een leeftijd dat een gezin stichten wel een belangrijk ding is. Als je kinderen wil dan wil je over het algemeen niet wachten tot je 40e. Het lijkt mij dat dit 1 van de belangrijkste en eerste zaken is waar de experts naar kijken, je gaat geen mensen matchen waarvan een wel en de ander geen uitgesproken kinderwens heeft.quote:Op donderdag 9 maart 2023 09:52 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Vanaf het eerste moment was al duidelijk dat zij nooit naar Enschede zou gaan en hij niet naar Bambiville. En twee uur rijden is teveel. Daarbij zijn obsessie met een gezin stichten lijkt mij ook beklemmend voor Richelle
De saaiheid druipt er vanaf, Maarten was aan het spreekwoordelijke dode paard aan het trekken.quote:Knappe vrouw maar wel een beetje type muurbloempje
Dit. Helemaal dit.quote:Op woensdag 8 maart 2023 13:14 schreef GrumpyFish het volgende:
[..]
Ik denk dat het (deels) een façade is, een maniertje dat hij zichzelf heeft aangeleerd in de hoop dat anderen hem leuk/lief/aardig vinden.
Hoe hij reageerde op Martijn lijkt te wijzen op een pestverleden (weet niet of dat zo uitgesproken is. Heb niet alle afleveringen gezien). Dat lijkt daarmee wel in lijn.
Nu moet ie weer aan z'n eigen paard gaan trekken .quote:Op donderdag 9 maart 2023 10:39 schreef GereDathan het volgende:
De saaiheid druipt er vanaf, Maarten was aan het spreekwoordelijke dode paard aan het trekken.
Je verwacht het niet. Wederom een grote faalshow. Ik denk dat de laatst overgeblevenen tot en met het eind gesprek bij elkaar gebleven zijn om er na afloop mee te kappen. Wat een fakeshow. Wel een leuke fakeshow want we kijken allemaal, maar we moeten het allemaal niet te serieus nemen dat de 'wetenschap' wel even voor elkaar gaat krijgen om 2 totaal onbekende van elkaar te laten trouwen en dat ze nog lang en gelukkig bij elkander zullen blijven...wordt wakker! Uitzonderingen daar gelaten, maar die waren zonder de 'wetenschap' misschien ook wel bij elkaar gekomen....quote:Op donderdag 9 maart 2023 07:52 schreef roos94 het volgende:
Maaarten en richelle is ook geklapt lmfao
https://www.rtlboulevard.(...)-maarten-en-richelle![]()
Dit.quote:Op donderdag 9 maart 2023 12:51 schreef Duderinnetje het volgende:
Het is natuurlijk wel zo dat er alleen gematcht kan worden binnen de groep mensen die zich aanmeldt. Dat is een grote beperking. Het 'wetenschappelijke' experiment bestaat dus eigenlijk ook gewoon niet, want de populatie om uit te selecteren is beperkt. Zowel in aantal, als in type mens. Niet ieder type zal zich geroepen voelen aan een TV-programma mee te doen.
Had je een schier onbeperkte populatie, dan zou je inderdaad zeggen: verklein die reisafstand eerst maar eens. Maar ik weet niet of ze zich dat wel kunnen permitteren, of juist al lang blij zijn dat er wat koppels gemaakt kunnen worden met énige kans van slagen.
Ja heb je helemaal gelijk in. Al denk ik wel dat ze best wel iets meer waarde mogen hechten aan afstand. Als je op 2 uur rijden woont dan moet je elkaar écht direct helemaal geweldig vinden anders is de kans van slagen sowieso al gelijk een stuk kleiner. Ik denk dat het de band versterkt als je snel even bij elkaar langs wipt en daardoor misschien in de weken na de huwelijksreis wat vaker afspreekt (om het toch maar te proberen) en elkaar dus veel beter leert kennen. Plus je hoeft niet áls je elkaar ziet elkaar de hele dag/weekend te zien dus zit je wat minder op elkaars lip (dat doe je in die eerste weken toch al)quote:Op donderdag 9 maart 2023 12:51 schreef Duderinnetje het volgende:
Het is natuurlijk wel zo dat er alleen gematcht kan worden binnen de groep mensen die zich aanmeldt. Dat is een grote beperking. Het 'wetenschappelijke' experiment bestaat dus eigenlijk ook gewoon niet, want de populatie om uit te selecteren is beperkt. Zowel in aantal, als in type mens. Niet ieder type zal zich geroepen voelen aan een TV-programma mee te doen.
Had je een schier onbeperkte populatie, dan zou je inderdaad zeggen: verklein die reisafstand eerst maar eens. Maar ik weet niet of ze zich dat wel kunnen permitteren, of juist al lang blij zijn dat er wat koppels gemaakt kunnen worden met énige kans van slagen.
Daar heb ik dan weer helemaal geen zin.quote:Op donderdag 9 maart 2023 15:11 schreef Dazalbest1 het volgende:
En ze reageren dan op beelden en uitspraken.....
Volgens mij hebben ze genoeg aanmeldingen en matches, als je die beelden van de testdagen ziet (zijn helaas maar korte fragmenten) dan loopt er genoeg volk rond.quote:Op donderdag 9 maart 2023 12:51 schreef Duderinnetje het volgende:
Had je een schier onbeperkte populatie, dan zou je inderdaad zeggen: verklein die reisafstand eerst maar eens. Maar ik weet niet of ze zich dat wel kunnen permitteren, of juist al lang blij zijn dat er wat koppels gemaakt kunnen worden met énige kans van slagen.
Liefst beide. Voor de zekerheid.quote:Op donderdag 9 maart 2023 16:07 schreef casita het volgende:
Ik denk dat we pas morgenavond weten hoe het met Patries en Stephan, Cat en Laura gaat, want Remco en Paula vandaag duh geen verrassing toch, hebben wij dat echt gezegd over de moeder van Paula? begraven of cremeren ja![]()
![]()
Ze hebben genoeg matches om een programma te maken.quote:Op donderdag 9 maart 2023 16:22 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze genoeg aanmeldingen en matches, als je die beelden van de testdagen ziet (zijn helaas maar korte fragmenten) dan loopt er genoeg volk rond.
Ik vond de matches dit jaar op zich wel aardig, op Martijn en Nicole na is er geen stel waarvan je bij voorbaat al zag dat het niet ging lukken. Dat verhaal rond Martijn en Nicole klopt natuurlijk voor geen meter, het kan simpelweg niet dat die elkaar niet al kenden. Dezelfde vrienden, feestjes en vakanties... Neem een ander in het ootje.
Maar als ik kijk naar de rest van de matches dan passen die wat mij betreft allemaal wel bij elkaar. Dat het niks wordt, dat kan dan gebeuren. Fysieke aantrekkingskracht moet je niet onderschatten, ik denk dat het overgrote deel van de relaties daarmee begint. En dat is nu net waar je niet op kunt matchen, met de beste wil van de wereld niet. Je kan matchen op veel andere dingen en mijn inziens is dat wel best goed gelukt dit jaar. De score van 4 getrouwde stellen bij het eindgesprek is ook hoog dit jaar, los van dat het daarna alsnog stuk loopt (wat wel vaker zo is). Vergeet niet dat de opnames ook al even geleden zijn en de stellen dus na het eindgesprek ook alweer 2 a 3 maanden verder zijn.
Wat nog meer niet klopt is dat ze wisten dat dit koppel een explosie zou opleveren.quote:Op donderdag 9 maart 2023 16:22 schreef GereDathan het volgende:
Ik vond de matches dit jaar op zich wel aardig, op Martijn en Nicole na is er geen stel waarvan je bij voorbaat al zag dat het niet ging lukken. Dat verhaal rond Martijn en Nicole klopt natuurlijk voor geen meter, het kan simpelweg niet dat die elkaar niet al kenden. Dezelfde vrienden, feestjes en vakanties... Neem een ander in het ootje.
Die Maarten liep veel te hard van stapel, beetje naïeve knul, maar wel een wijze les voor hem. Zo'n ervaring helpt ook wel mee bij eventuele volgende date(s).quote:Op donderdag 9 maart 2023 07:55 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Was mij al duidelijk, hij zat ALTIJD als 1e aan haar, nooit kwam het van haar af.
Snap haar wel, kinderachtige humor heeft Maarten, en zou dat mooie huis van haar ook niet opgeven voor dat kabouter huisje van hem
Een gesuggereerde explosie.quote:Op donderdag 9 maart 2023 16:30 schreef Pisces29 het volgende:
Wat nog meer niet klopt is dat ze wisten dat dit koppel een explosie zou opleveren.
Maar alles voor de kijkcijfers en een GRANDE opening, dus volgend seizoen krijgen we wederom een explosief koppel.
Die explosie had ik na 1 minuut op een intake dag ook wel kunnen voorspellenquote:Op donderdag 9 maart 2023 16:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat nog meer niet klopt is dat ze wisten dat dit koppel een explosie zou opleveren.
Maar alles voor de kijkcijfers en een GRANDE opening, dus volgend seizoen krijgen we wederom een explosief koppel.
De vraag is of een match niet meer kans van slagen heeft als de afstand kleiner is maar iets anders wat wat verder afwijkt. Afstand lijkt mij ook onderdeel van de match, maar waar ze nu mee komen is absurd. Ik snap dat hetzelfde dorp wat lastiger is, zeker als de groep klein is (bijvoorbeeld bij 2 van hetzelfde geslacht). Maar je kan uit al die aanmeldingen wel een match binnen +/- 100km afstand? Lijkt mij echt geen hele onmogelijke opgave.quote:Op donderdag 9 maart 2023 16:29 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ze hebben genoeg matches om een programma te maken.
Ze hebben waarschijnlijk niet genoeg matches om schier perfecte matches te maken.
En wat betreft het aantal aanmelders: daar moeten alle gekken, bedriegers, foto-ongenieken, verborgen agenda's, labielen en mensen die gewoonweg niet te matchen zijn (onmogelijke eisen, onrealistisch zelfbeeld, moeilijk te matchen fetisjes) nog uit.
Wat je overhoudt is niet genoeg om voor zeven (of hoeveel waren het er) kandidaten, zeven perfecte matches te vinden. Onmogelijk. Zo makkelijk is de liefde niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
quote:Op donderdag 9 maart 2023 18:50 schreef Pisces29 het volgende:
Minstens 1 koppel nog samenZo cute waren ze weer samen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
quote:Op donderdag 9 maart 2023 18:50 schreef Pisces29 het volgende:
Minstens 1 koppel nog samenOok achterhaald inmiddels.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal cabaretteketet!
Ik wist het nog niet. Of klopt het ook niet?quote:
Ook uit elkaarquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:28 schreef Pisces29 het volgende:
Help, ik ben vergeten bij Boulevard te blijven voor de update.
Iemand die nieuws heeft over Stephan en Patricia?
Vanavond in Boulevard waren ze nog samen?quote:
Waar heb je dat vandaan?quote:
Inderdaad. En die vragen van Carlo zijn ook um zu kotzenquote:Op woensdag 8 maart 2023 07:33 schreef viceversa het volgende:
[..]
Ik vind dat psychologiseer ervoor telkens zo vreselijk. 'Jullie doen het goed, jullie zijn zo'n mooie match' ugh.
Mhaw vind het veels te kort door de bocht om haar een muurbloempje te noemen. Ze kwam gewoon normaal over.quote:Op donderdag 9 maart 2023 09:52 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Vanaf het eerste moment was al duidelijk dat zij nooit naar Enschede zou gaan en hij niet naar Bambiville. En twee uur rijden is teveel. Daarbij zijn obsessie met een gezin stichten lijkt mij ook beklemmend voor Richelle
Knappe vrouw maar wel een beetje type muurbloempje
Ja maar op forums over tvshows ben je of een muurbloem of een ordinaire aandachtshoer zoals Nicole of een achterbaks loeder zoals Loesquote:Op donderdag 9 maart 2023 19:55 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Mhaw vind het veels te kort door de bocht om haar een muurbloempje te noemen. Ze kwam gewoon normaal over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |