Ja, toen heb ik via Lego het ontbrekende stukje opgestuurd gekregen.quote:Op maandag 17 april 2023 22:28 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Heeft iemand van jullie wel eens gehad dat er een stukje niet bij zat? Heb via bol.com die Ford GT gekocht en nu mis ik een stukje. Klein, maar wel belangrijk. Komt dit vaker voor? Neem aan dat ik dan nu bij Bol moet gaan vragen om dat stukje toch? Aangezien ik nu niet verder kan... baal ik wel enorm
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.straks maar mee verder
Idee:quote:Op donderdag 6 april 2023 12:09 schreef Viv het volgende:
Ik heb Up niet gekocht, maar ga wel proberen zo'n tros met ballonnen te maken met de Lego die we al in huis hebben.
[ afbeelding ]
Ik weet dat een duitse site dit custom voor je print, heb op tweakers gevraagd hoe die site heettequote:Op zondag 23 april 2023 10:37 schreef mschol het volgende:
echt, ik betaal dik voor lego die als service voor gestickerde onderdelen levert
die stickers in de shuttle zijn echt een crime
https://www.steindrucker.comquote:Op zondag 23 april 2023 10:37 schreef mschol het volgende:
echt, ik betaal dik voor lego die als service voor gestickerde onderdelen levert
die stickers in de shuttle zijn echt een crime
die heb ik op tweakers idd voorbij zien komen..quote:
tofquote:Op maandag 1 mei 2023 17:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
Eindelijk mn Jurassic Park gate / trex in elkaar gezet. Erg tof om te bouwen en ziet er geweldig uit.
[ afbeelding ]
Al op Ali Express gekeken?quote:Op dinsdag 2 mei 2023 11:45 schreef kuolema het volgende:
Weet iemand van jullie een site waar je relatief goedkoop verlichting voor bijv. Hogwarts en het Disneykasteel kunt kopen? Ik heb er meerdere gezien maar het is allemaal niet te betalen. Of heeft iemand een hack om het zelf te maken? Ik heb al van die microlampjes op batterijen van action geprobeerd maar dat blijft niet zitten en de afstand tussen de lampjes is dan ook niet goed of zo. Het werkt gewoon niet.
Daar heb ik een tijdje geleden ook naar gekeken, lijkt me ook leuk als display model. Maar ik las dat de daken van die huizen giga lastig zijn om fatsoenlijk erop te krijgen.quote:Op dinsdag 2 mei 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
Heb gisteren de Stranger Things set gekocht, veel te duur ook weer
ik snap ook niet dat ze voor dat soort spoed zendingen niet gewoon UPS express of DHL express gebruiken, met die extra kosten mag dat welquote:Op woensdag 3 mei 2023 16:17 schreef cherrycoke het volgende:
Ik natuurlijk zaterdag naar italie, ik had nog gebeld de eerste en dat moest helemaal goed komen dat het vrijdag er is.
nog steeds in magazijn, ik weer bellen, prognose is dat het wellicht volgende week woensdag word verzonden, extra betaald ook voor spoed
DPD is een kansloos bedrijf
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind deze ook tof, maar past in mn hoofd niet bij de sets die ik normaal doe (Jurassic Park, Nintendo, architect). Kan immers niet alles kopen vind ik.quote:Op dinsdag 2 mei 2023 13:59 schreef GotenSSJ het volgende:
Gisteren na lang wikken en wegen de Lego Tree House besteld. Zag dat die er aan het einde van het jaar uit gaat, en lijkt mij een mooi display modelGezien de hoeveelheid bricks ben ik er wel even zoet mee.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |